|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 22:24:48   
zvončica
Nesto kontam.......i ovaj muz od aMonimne je saren.....lafo poruke jaran salje sa njegovog mobitela.....nisu tu meni cista posla user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Tudja prevara
26.8.2014 22:26:24   
vjestica

IZVORNA PORUKA: zvončica

Nesto kontam.......i ovaj muz od aMonimne je saren.....lafo poruke jaran salje sa njegovog mobitela.....nisu tu meni cista posla user posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Tudja prevara
27.8.2014 1:13:00   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Znaci nalazim se u slijedecoj situaciji: saznala sam da jedan covjek vara svoju zenu, i to jako dugo traje. Vara je ne sa jednom zenom nego sa 3 zene, cak ima i iznajmljen stan gdje dovodi te svoje ljubavnice... Mene ubi to sto moram da sutim o tome jer da kazem nesto ja bi tu ispala crna ovca, a i ne bi voljela da se to cuje iz mojih usta. Da sve bude gore i teze rijec je o covjeku i zeni iz moje familije...

Mene sad interesuje vase misljenje na ovu temu... Kako bi se vi postavili u ovoj situaciji? Da li reci ili ne? Da li nekako tajno i anonimno toj zeni dati do znanja da je covjek vara?

Inace su oko 10 godina u braku, srednjih godina i imaju dijecu.


ja bi mu rentala moj stan,ti su najbolji platiše,plate i ššš




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Tudja prevara
27.8.2014 8:06:53   
perlica55
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Ako taj covjek laze onda lazem i ja... On je to ispricao MM, cak je i toj jednoj slao poruke sa broja od MM... Sa svojom zenom vec odavno ima bracnih problema koji su hajmo reci ekstremni, svasta je tu bilo. Nekad kad ovako razmisljam pomislim da je mozda i ta njegova zena kriva sto je on vara, malo je ona cudan tip zene, ali hajd ga vise znaj.
Uglavnom tako je on to sve ispricao MM i jos je rekao kako tu svoju zenu vise ne voli, ne osjeca nista prema njoj... Ne osjeca se fino u svojoj kuci itd.
I meni je bilo tesko povjerovati u sve to ali tako je kako je... Jos su dvije te njegove ljubavnice udate zene i imaju dijecu a jedna je razvedena


Kad sam svom bivšem našla sms poruke na mob, u najmanju ruku čudnog
sadržaja, onda mi je reko da je posudio mob frendu za dopisivanje s ljubavnicom user posted image  user posted image  user posted image
Ma da, tko još posuđuje mob??
Davno je to bilo, i zbog tog je bivši user posted image

Da je meni neko blizak, s kim sam dobra,
ja bi naravno rekla, pa makar ispala crna ovca..

_____________________________

1. ICSI/IMSI - user posted image
32tt - izgubili smo bebu user posted image
FET - bez uspjeha
2. ICSI - imamo user posted image i molimo Boga za sretan završetak trudnoće
MM i ja još uvijek čekamo rodu . . .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Tudja prevara
27.8.2014 14:18:22   
Anoniman
Jao zene sad ste mi mogle stvoriti sumnju u MM user posted image sva sreca pa su poruke bile potpisane imenom od tog covjekauser posted image

(odgovor članu zvončica)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Tudja prevara
27.8.2014 14:20:49   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jao zene sad ste mi mogle stvoriti sumnju u MM user posted image sva sreca pa su poruke bile potpisane imenom od tog covjekauser posted image


ufffffuser posted image
ja bi to pripazila ipakuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Tudja prevara
27.8.2014 14:53:23   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jao zene sad ste mi mogle stvoriti sumnju u MM user posted image sva sreca pa su poruke bile potpisane imenom od tog covjekauser posted image


Pazi ti da im ime tog čo'jka nije šifra user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Tudja prevara
28.8.2014 3:16:34   
Galicia
Interesantno. Ima love za kiriju a nema cenera za jos jedan telefon.
Ko tu laze?

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Tudja prevara
28.8.2014 7:15:49   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Jao zene sad ste mi mogle stvoriti sumnju u MM user posted image sva sreca pa su poruke bile potpisane imenom od tog covjekauser posted image



nista se ti ne sikiraj , nije ni tm daleko , a sta kosta jedna kartica 5 km ubaci izbaci i posalji ne brukaj se da saljes s tudjih telefona , nek te ne zanima bliskaaaaa rodbina neka te zanima tvoj brak a meni da je tako aj bih se ozbiljno zamislila.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Tudja prevara
28.8.2014 7:16:58   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Galicia

Interesantno. Ima love za kiriju a nema cenera za jos jedan telefon.
Ko tu laze?

ma njen muz

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Tudja prevara
2.9.2014 23:22:42   
cvjeti
kako se ponasaju ti muskarci koji varaju prema svojoj zeni? da li izbjegavaju intimne odnose? kako se pravdaju kad dodju joj sa mirisom one druge po sebi?

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Tudja prevara
2.9.2014 23:32:52   
Hannica
Pitaš na pogrešnom mjestu,sve rr žene imaju muževe iz snova.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu cvjeti)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Tudja prevara
2.9.2014 23:36:37   
bebaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

Pitaš na pogrešnom mjestu,sve rr žene imaju muževe iz snova.user posted image

da...a samo rr žene imaju sraćku.......user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Tudja prevara
2.9.2014 23:55:20   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: Hannica

Pitaš na pogrešnom mjestu,sve rr žene imaju muževe iz snova.user posted image



za ostale ne znam al mm je stvarno zatreskan u meneuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Tudja prevara
3.9.2014 0:02:56   
hatepsut
Anonimna da te "utjesim",jedan moj sugradjanin se odvezao autom s ljubavnicom na jedno izletiste ,kako se desilo ne znam ali ga je vidjela komsinica,a i on nju.Da bi skrio trag sutra vece kazao zeni kako bi mogli malo izic,bla,bla.i odvede je na mjesto gdje je bio predhodne noci.Nisu se kone vidjele nekoliko dana i kad su se srele ova klikne kako joj je vidjela muz na tom izletistu,a ova je napadne kao ja sam bila s mojim muzem a s kim si ti bila.Elem ne znam ko je gluplji ,ali je ovaj bio jako dosjetljiv user posted image

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Tudja prevara
3.9.2014 0:04:09   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: cvjeti

kako se ponasaju ti muskarci koji varaju prema svojoj zeni? da li izbjegavaju intimne odnose? kako se pravdaju kad dodju joj sa mirisom one druge po sebi?



mislim da ima više tipova ,oni koji poduplaju intimne odnose kad varaju, oni koji smanje il skroz nuliraju odnose kad varaju, ove prve valjda više grize savjest

mislim da su najgori oni koji laskaju ženi i glumataju da je sve med i mlijeko i to sve odjednom , dok preko njenog ramena namiguju jaranu

znači svaka promjena u ponašanju je sumnjiva user posted image

iz svadljivog su prešli u ravnodušnog il ovog gore opisanog lika

a kako se pravdaju ako im se uputi kakva upadica o nevjeri :

1. uvrijedjeni su, demonstrativno napuštaju prostoriji (ovo rade malo iskusniji)
2. pravdaju se i kunu u sve i svašta
3. pokušavaju igrati na to da ih beskrajno želite pa umjesto riječi grle partnerku i žele seks

ima i dalje al i ovo je dovoljnouser posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu cvjeti)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Tudja prevara
3.9.2014 0:10:05   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: hatepsut

Anonimna da te "utjesim",jedan moj sugradjanin se odvezao autom s ljubavnicom na jedno izletiste ,kako se desilo ne znam ali ga je vidjela komsinica,a i on nju.Da bi skrio trag sutra vece kazao zeni kako bi mogli malo izic,bla,bla.i odvede je na mjesto gdje je bio predhodne noci.Nisu se kone vidjele nekoliko dana i kad su se srele ova klikne kako joj je vidjela muz na tom izletistu,a ova je napadne kao ja sam bila s mojim muzem a s kim si ti bila.Elem ne znam ko je gluplji ,ali je ovaj bio jako dosjetljiv user posted image



Moj momak,posvadjali se, ja mu rekla da razguli , da ga više ne želim.
A on kaže svakog kog vidim večeras sa tobom razbiću ga.

Ja odem u kafić preko puta kafića za koji znam da je njegovo glavno odredište s drugim i još nekom ekipom, pijuckam pićence i gledam bivšeg kako izlazi iz kafića i ide u potragu za mnomuser posted image

Naravno nije se dosjetio da bi ikada sjela u kafić preko puta njegovog omiljenoguser posted image

(odgovor članu hatepsut)
  Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *