|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ukopan/skriven penis
4.6.2015 12:22:05   
škorpija
kod nas je otprlike izgleedalo kao oni kočići za šator što se razapinju na dva-3 mjesta mjesta su držali pišu, ne znam kako da objasnim, uglavnom nije bilo nikakvog reza, samo ti deblji konci unutra, a konce nismo vadili

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 176
   RE: Ukopan/skriven penis
4.6.2015 12:34:19   
milocamia
Aham, jasnije mi je bar malo, k'o kad mi je hem prvo dijete, hem dječak :) da mi bude živ i zdrav, kao i sva druga dječica. Znam da unaprijed i pretjerano brinem, ali takve su valjda sve majke...hvala još jednom na pojašnjenju.

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 177
   RE: Ukopan/skriven penis
16.6.2015 22:26:15   
milocamia
Skorpija,imamo zakazan termin, dr kaze 2 dana u bolnici aBd, prvi dan prijem,drugi dan operacija,pred vece taj dan bi nas otpustili. Rece mi da ce mi poslati pripreme jer ce maleni biti u opstoj anesteziji. Sta te pripreme podrazumijevaju? Jesi imala takvo nekakvo uputstvo? Hvala unaprijed na odgovoru.

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 178
   RE: Ukopan/skriven penis
17.6.2015 0:19:07   
škorpija
Ne znam na sta je konkretno mislio, ali mi smo prije operacije, posto je opsta anestezija dobili da radimo nalaze krvi, ekg i rendgenski snimak pluća. Dan prije operacije djeca od 5 ujutro ne smiju jesti ni piti i toga sam se najviše bojala, zato je veoma vazno da dobijete sto raniji termin operacije, npr u 10 iako po pravili mlađa djeca idu prva ujutro pa onda starija

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 179
   RE: Ukopan/skriven penis
17.6.2015 9:16:07   
milocamia
Hvala ti puno na odgovoru. Čekam na papir da dobijem, pa ću znati šta je u pitanju. Inače, ove pretrage koje pominješ ste radili po prijemu na dječiju hirurgiju ili prije, pa ste nalaze ponijeli sa sobom? Oprosti na ovoliko pitanja, ali bilo bi mi od koristi znati detalj više user posted image veliki pozdrav

_____________________________

When prayers go up, blessings come down...

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 180
   RE: Ukopan/skriven penis
17.6.2015 10:01:15   
škorpija
Radili smo nalaze uvdonu zdravlja i ponijeli sa sobom na hirurgiju

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu milocamia)
Neposredna veza do poruke: 181
   RE: Ukopan/skriven penis
7.11.2015 12:45:19   
hallima
Pozdrav, moj mali ima 7 mjseci, osunecen prije 11 dana, inace je jako debela beba i poslije sunecenja doktor nam je rekao da stalno izvlacim cunicu posto je ona uvucena i ima dosta masnog tkiva. On kada je to radio mali je plakao a ja kod kuce to isto pokusavam ali mi ne ide bas dobro i strah me da li je izvucem dovoljno dobro onako kako je on to uradio. Moze li mi neko pomoci kako je to najboolje raditi i koje mogu nastati posljedice

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 182
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 7 [8]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *