|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vaginalete u trudnoci
12.4.2013 22:59:22   
mala_sa
Bebice ja sam od pocetka imala pojacan iscjedak, ali me nije svrbio. I nisam koristila nikakve vaginalete. Ali se sjecam kad sam bila ko Divanovica, da mi je rekao; u slucaju da mi smeta iscjedak da kupim Lactogyn gel i probam sa njim regulisati floru.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: vaginalete u trudnoci
13.4.2013 0:27:59   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: mala_sa

Bebice ja sam od pocetka imala pojacan iscjedak, ali me nije svrbio. I nisam koristila nikakve vaginalete. Ali se sjecam kad sam bila ko Divanovica, da mi je rekao; u slucaju da mi smeta iscjedak da kupim Lactogyn gel i probam sa njim regulisati floru.

jel se to aplicira dole ili se pije,pretpostavljam da je to na prirodnoj bazi onih dobrih bakterija?

ma ziva sam istrgana da nije prvo tromjesecje pa hajde a ovako bas me strag

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: vaginalete u trudnoci
13.4.2013 0:39:09   
Neca xxx
Bebice, i ja od pocetka trudnoce imam iscjedak. Cak me je jedno vrijeme i svrbio. Ali nisam koristila Canesten u prvom tromjesjecju. Dr mi rekao da sacekamo 2. tromjesjecje za to. A dao mi je Lactogyn vaginalete. One su probiotske i koristila sam ih cisto da isperem rodnicu.

_____________________________

“Samo sam htjela da imam nešto tvoje… Zauvijek…”
“Želiš nešto moje? Zauvijek? Da li bi prezime moglo da posluži?”

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: vaginalete u trudnoci
13.4.2013 5:18:36   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: Neca xxx

Bebice, i ja od pocetka trudnoce imam iscjedak. Cak me je jedno vrijeme i svrbio. Ali nisam koristila Canesten u prvom tromjesjecju. Dr mi rekao da sacekamo 2. tromjesjecje za to. A dao mi je Lactogyn vaginalete. One su probiotske i koristila sam ih cisto da isperem rodnicu.

pokusacu naci onda te vaginalete,samo da nekako 'premostim' do drugog tromjesjecja aBd
mada svrbucka pomalo a posto se dobro posusujem poslije pranja iritirala sam pa pece poslije susenja,eh bas je haos

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: vaginalete u trudnoci
13.4.2013 12:17:00   
ada_
bebice prvo cestitam ti na t i zelim ti mirnu i bezbriznu trudnocu,a sto se tice vaginaleta ja sam od pocetka imala problema sa svrabom i iscjetkom i doktor mi je odmah dao da koristim vaginalete
Polygynax a ksnije kanesten kremu i vaginalete i rekao je da kanesten uzmem kad god osjetim peckanje i pojacan iscjedak...ne znam koja si sad sedmica ako je bas puno rano da olaksas sebi ispiraj cajem od kamilice i mozes se mazati kanesten kremom jer ona se maze vani a olaksat ce ti....

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: vaginalete u trudnoci
13.4.2013 12:25:55   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: ada_

bebice prvo cestitam ti na t i zelim ti mirnu i bezbriznu trudnocu,a sto se tice vaginaleta ja sam od pocetka imala problema sa svrabom i iscjetkom i doktor mi je odmah dao da koristim vaginalete
Polygynax a ksnije kanesten kremu i vaginalete i rekao je da kanesten uzmem kad god osjetim peckanje i pojacan iscjedak...ne znam koja si sad sedmica ako je bas puno rano da olaksas sebi ispiraj cajem od kamilice i mozes se mazati kanesten kremom jer ona se maze vani a olaksat ce ti....

e hvala na odg, jesil to koristila u prvom trimestru, ja sam puna 8. nastala 9-ta hefta, citala sam da je kljucni razvoj do 10. sedmice aBd pa bar cu do tad trpiti a ako mogne i do 12. sedmice aBd
mada je kao malo lakse hB, ne jedem secer a hljeb samo minimum, i pila sam juce sensiu i lgg jogurt i danas cu ins, zezaju me mucnine pa to nazor pijem
zbog mucnina sam jela puno peciva pa je to buknulo garant zato:(((
citala sam da nistatin djeluje lokalno i ne prolazi sluzokozu,ne znam zasto mi odmah canesten rece kad je on malo 'opasniji' podijeljena su misljenja oko njegovog koristenja u prvom trimestru

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: vaginalete u trudnoci
13.4.2013 12:43:15   
mala_sa
Bebice on je meni recao za Lactogyn gel, njega samo mazes, ne ulazi unutra; a vidi i za vaginalete kao sto Neca kaze.
Takodjer ja sam jednom imala problema bas sa tim svrabom, a nisam bila sigurna jesam li trudna ili ne; i dali su mi lijek po imenu Econazole Sandoz (sastav je Econazole nitrete 1%); predpostavljam da je ovo kao nistatin; i stvarno odmah me je prestalo svrbiti. Ovo je kao mlijeko, bijelo i tecno i takodjer samo namazes 2 do 3 puta dnevno.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: vaginalete u trudnoci
13.4.2013 13:36:36   
ada_
prve vaginalete sam koristila u 10 sedmici po preporuci doktora,sad najbolje ti je promjenit malo ishranu izbaciti slatko i ispirati kako vec rekoh mlakim cajem od kamilice,i nemoj eksperimentisati sa narodnim lijecenjem tipa jogurt stavljat dolje ili med ili tako neke nebuloze...

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: vaginalete u trudnoci
10.6.2013 12:47:43   
Mya_81 RR
.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 10.6.2013 12:48:10 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu layly)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: vaginalete u trudnoci
12.12.2014 23:36:49   
Newlife_80
Zdravo svima, ja sam se tek učlanila i friška sam trudnica, u 12 sam sedmici, dr. Deković mi je propisaoCanesten. SufSudeći po prethodnim komentarima mogu ih bez brige koristiti. user posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: vaginalete u trudnoci
15.12.2014 12:22:14   
Pravnica
Koristila sam Polygynax vaginalete 12 dana ... krajem sestog mjeseca trudnoce, a zbog pojacanog bijelog pranja...

(odgovor članu Newlife_80)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: vaginalete u trudnoci
15.12.2014 15:48:20   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Newlife_80

Zdravo svima, ja sam se tek učlanila i friška sam trudnica, u 12 sam sedmici, dr. Deković mi je propisaoCanesten. SufSudeći po prethodnim komentarima mogu ih bez brige koristiti. user posted image

Možeđ. Ja sam ih isto u trudnoći koristila.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Newlife_80)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: vaginalete u trudnoci
14.4.2015 11:39:41   
Ellica95
Imam jedno pitanje pa ako bi mi neko pomogao bila bih mu jako zahvalna..Naime u 28 sam nedelji i zbog iscjedka doktorica mi je prepisala neo penotran forte medjutim kada je uvecer stavim ujutro me uzasno pece???Imali neko iskustva sa ovim ??? user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: vaginalete u trudnoci
23.5.2018 13:33:26   
Mala pcelica
Zdravo mamice, nova sam na forumu pa se nadam dobrom druzenju i jos boljim savjetima.
Naime, ja sam vec 34 sedmica i jako nisko nosim svoju bebicu, danas na pregledu mi doktorica rece da sam vec otvorena prst jedan, a imam jos 15 dana do ulaska u 9-ti mjesec. Neise, isto tako imam pojacano bijelo pranje cijelu trudnocu i ona mi sada dade Polygynax vaginalete da koristim. Vidjela sam na uputstvu da pise da se ne koristi u trudnoci ali mnoge od vas su koristile i eto bilo je ok, mene samo zanima smeta li to sto sam ja vec otvorena da ih koristim? Da li ce ne daj Boze smetati nesto bebi??

(odgovor članu layly)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: vaginalete u trudnoci
23.5.2018 13:47:40   
Visnja RR
Draga ako ti je to dokrica propisala onda nemaš brige...
a sam neke od tih vaginaleta morala korisiti tri dana porod (carski) iako ni sd ne zam zašto :) nisam nikakvih problema imala sa sekretom ili slično

samo ti slušaj doktorici

i da dobro am došla

ovdje ćeš naći mnoge sabjete i za period kad dođe bebica...
javljaj nam se svaki dan i uključi se u chat teme ...lijepo je druženje user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: vaginalete u trudnoci
23.5.2018 15:43:06   
vortex RR
Mala pcelica user posted image dobro ti nama dosla i da sve bude ok i porodis se u 9 mjesecu. Nazalost, nemam iskustvo sa vaginaletama u trudnoci, ali sigurno slusaj doktora, on/ ona te vode i znaju sta treba. Ovdje ima bas divnih tema i svako moze naci dosta odgovora za nedoumice i sve sto ih tisti. Jedva cekamo nove tvoje postove

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: vaginalete u trudnoci
23.5.2018 18:42:37   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: Mala pcelica

Zdravo mamice, nova sam na forumu pa se nadam dobrom druzenju i jos boljim savjetima.
Naime, ja sam vec 34 sedmica i jako nisko nosim svoju bebicu, danas na pregledu mi doktorica rece da sam vec otvorena prst jedan, a imam jos 15 dana do ulaska u 9-ti mjesec. Neise, isto tako imam pojacano bijelo pranje cijelu trudnocu i ona mi sada dade Polygynax vaginalete da koristim. Vidjela sam na uputstvu da pise da se ne koristi u trudnoci ali mnoge od vas su koristile i eto bilo je ok, mene samo zanima smeta li to sto sam ja vec otvorena da ih koristim? Da li ce ne daj Boze smetati nesto bebi??


Dobro nam dosla...
Iskreno tvoj ginekolog najbolje zna zasto ti ih je propisao...
Obicno se vaginalete daju pred kraj da se ocisti porodjajni kanal...jer desi se da beba prilikom porodjaja pokupi neku manju infekciju pa im okice poslije krmeljaju i suze...i jos stosta se zna desiti pa je bolje zato iskoristiti te vaginalete...
Nemoj brinuti...nije ih ginekolog dao da ti nasteti...


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Mala pcelica)
Neposredna veza do poruke: 42
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *