|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  134 135 136 137 [138]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vantjelesna oplodnja
6.10.2021 10:27:26   
Danci198
Drage zenice.Nova sam na forumu i zelim da podjelim sa vama svoje iskustvo i nedoumice koje su me snasle.Od 2015 do danas imala sam spontani, vanmatericnu, jednu biohemisku trudnocu i na kraju 3 neusojela pokusaja IVF u Medico S na teret fondaO kolicini razocarenja i suza necu ni da pricam.Sad trenutno se nalazim na raskrsnici sta dalje???I same znate postupak je jako skup. Da li pokusati u Bahceciju ili okrenuti se ka Pragu? Koliko su vam poznate ustanove u okruzenju?
Inace dijagnoza je endometrioza+trombofilija+insulnemija 😖
Svjesna sam da je svaki pokusaj po sebi specifican i da niko ne moze da garantuje uspjeh ali eto valjda trazimo nekakve savjete i iskustva ljudi koji imaju iskustva.
Hvala svima koji se ukljuce 🙂

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 3426
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.10.2021 14:59:15   
Visnja RR
Draga Danci,

imamo jaaaaako mnogo naših RR žena koje su uz pomoć klinike Bahceci postale mame.

Šta god odlučiš sretno i javi nam se user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Danci198)
Neposredna veza do poruke: 3427
   RE: Vantjelesna oplodnja
16.2.2022 14:27:17   
anandi
Zdravo mame i buduce mame. Evo jedne stare trudilice i sad sam nakon duuugo vremena usla na forum pa da pozelim srecu i strpljenje svim trudilicama.Ovo pise zena koja je cekala plusic 7godina. Imala 3 inseminacije, 2 vto, 1 spontani. Poslije druge vto rodila se dugina beba,rodio se mamin sin koji ce za mjesec napuniti 5god, a 2godine poslije njega rodila se sultanija koja se zakacila prirodno.Imala sam problem za inzulonemijom, stitnom i trombofilija.Srecno zene i zelim vam da se sto prije ostvarite kao majke🥰🥰

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3428
   RE: Vantjelesna oplodnja
18.2.2022 16:23:40   
Anoniman
Zdravo svima!😊Nova sam na forumu i voljela bih da podijelite sa mnom iskustva vezano za IVF u klinici  Bahceci-Sarajevo.Imam 40 god. i i u pitanju je sekundarni sterilitet(jedan jajovod neprohodan)...Krenula sam u postupak(trenutno 5-i dan stimulacije Gonal-om F 225 IU.Eto ukratko za ovaj put.Svu srecu vam zelim!🥰

(odgovor članu anandi)
  Neposredna veza do poruke: 3429
   RE: Vantjelesna oplodnja
3.3.2022 17:21:26   
Anoniman
Pozdrav :)Posto se i ja spremam u Bahcechi na vto rekli mi da moram uraditi HSG, pa me zanima da li ste i vi radili i da li boli? Mora li se primiti voltaren injekcija?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3430
   RE: Vantjelesna oplodnja
9.4.2022 0:46:16   
Tosve
Pozdrav, ja sam radila prije 2 godine hsg u Mostaru i ne traje dugo, bol onako, zavisi kako ko podnosi. Meni je bilo kao malo jaci bol memstruacije, ali ja sam imala oba jajovoda zapusena.😊


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3431
   RE: Vantjelesna oplodnja
9.4.2022 0:47:59   
Tosve


IZVORNA PORUKA: Tosve

Pozdrav, ja sam radila prije 2 godine hsg u Mostaru i ne traje dugo, bol onako, zavisi kako ko podnosi. Meni je bio kao malo jaci bol menstruacije, ali ja sam imala oba jajovoda zapusena.😊





(odgovor članu Tosve)
Neposredna veza do poruke: 3432
   RE: Vantjelesna oplodnja
14.4.2022 15:31:29   
Jeluš
Draga, ja sam prezadovoljna klinikom Bahceci, moje 3 prijateljice su tamo isle i uspjele su. To je jedina klinika kod nas koja radi genetsko ispitivanje blastociste (salju nalaz za Italiju, ja mislim). Mi smo sada dobili genetski zdravu blastocistu i drugom polovinom maja radimo transfer. Inace, to mi je 4.postupak ali da nismo radili genetsko ispitivanje do sad  nekoliko dobijenih embrija, ovo bi mi bio 8-9 pokusaj, a ovako smo sebi skratili muke. Bila sam u Leskovcu kod naseg vrsnog geneticara prof.dr Stojkovica (procitaj o njemu) i on mi je rekao da bi bas ovako i on radio kako oni rade, sto mi je jos jednom bilo potvrdjeno da su fenomenalni. Srecno! 


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3433
   RE: Vantjelesna oplodnja
25.4.2022 17:11:34   
Annboleyn
Pozdrav drage trudilice. U maju sam narucena na prve konsultacije u Bahceci-ju, iza sebe imam 2 spontana (prirodne trudnoce) a trudimo sve vec skoro 5 godina za bebu. Razlog zbog kojeg smo se odlucili za Bahceci je PGS ili PGT-A analiza embrija, ranije smo isli kod dr Alija na razgovore i pripreme za MPO i zbilja nam se svidio ali buduci da se kod nas trudnoca ne odrzava a i suprug i ja imamo odredjenih “nedostataka” mislimo da je razlog ono sto najcesce i je razlog ranih spontanih, hromozomska greska ploda. Nadam se da cemo i u Bahceci klinici imati pozitivne utiske i da ce se konacno nasa zelja o roditeljstvu ostvariti :)


(odgovor članu Jeluš)
Neposredna veza do poruke: 3434
   RE: Vantjelesna oplodnja
26.4.2022 19:59:56   
Visnja RR
Annboleyn, sretno!
Mnoge naše mamice su postale mame zahvaljujući klinici koju si izabrala.
javljaj nam se!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Annboleyn)
Neposredna veza do poruke: 3435
   RE: Vantjelesna oplodnja
3.5.2022 19:32:14   
borilica
Drage dame, da li neko od vas ima iskustva na obje klinike Bona Dea i Bahceci? Koju preporucujete? Ja imam dva neuspjela pokusaja u Medico S i zasigurno znam da me oni nece vise vidjeti. Odlucila sam da idem u Sarajevo, ali ne znam za koju kliniku da se opredijelim. Imam preporuke iz prve ruke za Bona Dea i dr Alija, ali citam i puno pozitivnih komentara za Bahceci. Pomazite! ☺️

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3436
   RE: Vantjelesna oplodnja
4.5.2022 23:39:13   
Visnja RR
Za Bona Dea ne znam.

Ali sve naše trudilice su svoje bebice dobile zahvaljujući klinici Bahceci... user posted image
Od srca ti želim da uskoro budeš naša RR mamica user posted image
Piši nam odluku i kako sve teče!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu borilica)
Neposredna veza do poruke: 3437
   RE: Vantjelesna oplodnja
8.7.2022 0:26:11   
Jeluš
Samo da se nadovezem na ovaj moj post. Kako sam i navela u maju mjesecu sam imala transfer genetski ispitane blastociste i trudniii smoo evo 11 nedjelja vec! Ko gof izabere kliniku Bahceci, na pravom je putu! Ne odustajte, trudilice drage! 💗

(odgovor članu Jeluš)
Neposredna veza do poruke: 3438
   RE: Vantjelesna oplodnja
5.8.2022 11:14:08   
ssssssss59
Pozdrav, radila sam dvije inseminacije i nazalost bezuspjesne. Nalazi moji a i od mm su uredni. Jajovodi prohodni. Koliko se inseminacija radi najvise prije IVF? 

(odgovor članu Jeluš)
Neposredna veza do poruke: 3439
   RE: Vantjelesna oplodnja
12.8.2022 22:03:56   
Irmelas
Zdravo zene! Muz i ja idemo na vantjelesnu u Bahceciju, prezadovoljni smo klinikom i njihovim radom, sada sam u pripremi za embriotransfer muz mora ici na hitan poslovni put i ne moze biti tu na dan embriotrasfera u klinici kazu da bi trebao biti tu .. Zanima me da li je zaista pod obavezno da on mora biti tu na dan embriotranfera? 

(odgovor članu Danci198)
Neposredna veza do poruke: 3440
   RE: Vantjelesna oplodnja
15.8.2022 7:32:33   
Jeluš
Ja koliko znam da jeste obavezan da prisustvuje ali ih pitaj  da li moze u opstini ovjeri saglasnost na embriotransfer bez njegovog prisustva! Srecnooo!

(odgovor članu Irmelas)
Neposredna veza do poruke: 3441
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.10.2022 10:49:14   
nerminka78
Upravo tako. I mi smo tako radili. Slična situacija bila.

(odgovor članu Jeluš)
Neposredna veza do poruke: 3442
   RE: Vantjelesna oplodnja
1.10.2022 10:49:53   
nerminka78

IZVORNA PORUKA: Jeluš

Samo da se nadovezem na ovaj moj post. Kako sam i navela u maju mjesecu sam imala transfer genetski ispitane blastociste i trudniii smoo evo 11 nedjelja vec! Ko gof izabere kliniku Bahceci, na pravom je putu! Ne odustajte, trudilice drage! 💗


Nadamo se istom iskustvu.

(odgovor članu Jeluš)
Neposredna veza do poruke: 3443
   RE: Vantjelesna oplodnja
7.3.2023 15:09:48   
Leptirica16
Ćao svima.
Nova sam na forumu.
Zanimaju me vaša mišljenja i iskustva sa Doktorom Balićem i vantjelesnom.
Tenutno smo mm i ja u postupku.
Kod njeg je oligozoospermia a kod mene policistični jajnici + izgleda inzulinemija.
Jucer sam radila tonu nalaza i pokazao mi je samo da se inzulin ne umanjuje.
Sutra imam drugu folikulimetriju pa ću svakako ponijeti nalaz, ali evo da vidim šta mislite o svemu.
Hoće li mi praviti problem za vatjelesnu...
Želimo bebicu i dvije godine imamo nezastićene pa ništa, tako da smo odlučili ovako probati.
Šta mislite o vraćanju jedne ili dvije blastice.
Pozz. user posted image user posted image

(odgovor članu nerminka78)
Neposredna veza do poruke: 3444
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  134 135 136 137 [138]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  134 135 136 137 [138]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *