|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   [Obrisana poruka]
28.3.2015 15:09:30   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
28.3.2015 15:14:37   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Iman83

Još s prvom curicom sam prestala koristiti vlažne maramice.
Guzu peremo poslije nužde, nekada između mijenjanja pelena.
Imam ih u torbi za obrisati usta ili ruke nakon jela, ako smo negdje vani.
To je sva upotreba kod nas.


Isto tako. Ja vlazne maramice skoro nikad nisam koristila za guzu. Samo napolju brisem ruke, patike i tako sve sto djeca isprljaju

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
29.3.2015 10:06:17   
srećicaa
Našla sam suhe krpice u Konzumu u Ložioničkoj. Brand je to.to, a tek kad ugledah šta imaju u asortimanu sjetih se da sam u dm-u kupovala njihovu perforiranu vatu kad je Amar bio mali. Kupila sam pakovanje od 50 kom i baš sam sretna. Sinoć sam kao dijete skakutala jer sam napravila homemade vlažne maramice, a danas idemo na planinu i mama je mirna.

BTW A nikad nije imao nijedne bubuljice ni crvenila po licu ili osipa, ali prije 2 mjeseca sam mu jednom zaboravila namazati lice, a bili smo vani i koža mu je ispucala i od tada mu se pojavio kao neki dermatitis. Nije ništa strašno, ali dovoljno da gledam da povedem malo više računa. Koža mu je nakon toga još uvijek malo suha, a doktorica kaže da su ga možda "napale" i grinje na koje prije nije reagovao, jer mu nije koža bila ispucana i osjetljiva.

Uvijek sam izbjegavala vlažne maramice, čak i kada smo vani sam gledala ako mogu da ih saperem i onda ga obrišem, nakon predavanja na kojem sam bila u moju kuću mogu samo za pomoć kod čišćenja cipela ili da prebrišem tepih ako neko prospe nešto-ovo sam otkrila na jednom rođendanu da sa tepiha skidaju svaku fleku :D te iz zbog toga dodatno ne želim koristiti za higijenu.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
29.3.2015 13:47:14   
Sedina 30
Srecicaa kako si napravila te vlazne maramice? Poslije ovoga zelim da ih izbacim iz upotrebe. A mozda je to i razlog mog dermatitisa na desnoj ruci koji je krenuo prije godinu.

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
30.3.2015 8:15:24   
srećicaa
Dakle, u Konzumu u Ložioničkoj (bivši Mercator) sam kupila to.to suhe krpice, u jednu posudu sam usula 2 čaše vode, stavila malo ulja (ja imam nevenovo prirodno ulje, a ti možeš staviti neko baby ulje ili ako imaš neko ljekovito ulje poput nevenovog, ljiljanovog, kantarionovog, maslinovog,...user posted image ) i dodala 1-2 kapi baby kupke. Sve to izmiješala i potopila u to suhe krpice, malo ih iscijedila i stavila u malu kesicu-može poslužiti i ona plastična kutija od vlažnog papira iz dm-a ili nekih drugih maramica koje dođu u plastičnoj kutiji. Ja sam ovo napravila samo sa 10 krpica, pa ću po potrebi praviti ostatak. Uglavnom ja sam prezadovoljna user posted image

< Poruku je uredio srećicaa -- 30.3.2015 8:16:59 >


_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu Sedina 30)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
31.3.2015 15:05:51   
elmaL
srecice super ideja user posted image

da li ih poslije upotrebe peres ili dodju kao jednokratne user posted image mislim, jesu li tanje, deblje, ako bi mogla i slikauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
31.3.2015 15:14:12   
marinčii
elma l evo to su te krpice http://www.tosama.si/spletna-trgovina/170_Kozmeticni-saloni/i_1095_to-to-suhe-krpice-za-umivanje-soft-50-kos
i jednokratne su..


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
31.3.2015 15:45:25   
Visnja RR
koristila vlazne maramice uvjek.... i sada.... i za dijete i za sebe i za psića... i za tehniku i sunčane naočale ...
za sve postoje adekvatne vlažne maramice...
cak i kad sam ono malo vremena dojila koristla sam vlazne maramice za bradavice/grudi koje su namjenjene iskljucivo dojiljama za brisanje prije i nakon dojenja...
http://www.chicco.hr/offd/58/Vlazne-maramice-za-higijenu-grudi---Chicco-Hrvatska.wshtml

i nija nam ništa ....user posted image

ko ima problem sa dermatitisom logicno da ce traziti neko dugo rjesenje ....

i naravno ko ne voli vlazne maramice trazice drugo rjesenje...

svako radi kako mu paše...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
31.3.2015 23:28:52   
Bubydina

IZVORNA PORUKA: marinčii

elma l evo to su te krpice http://www.tosama.si/spletna-trgovina/170_Kozmeticni-saloni/i_1095_to-to-suhe-krpice-za-umivanje-soft-50-kos
i jednokratne su..


Koristimo ih od početka... user posted image user posted image

_____________________________

"Naša nas djeca promatraju i ono što jesmo govori glasnije od bilo čega što bismo mi sami mogli reći."Wilfred A. Peterson

15.08.2014. >Bambi<

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
1.4.2015 14:36:56   
MicoTico
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

koristila vlazne maramice uvjek.... i sada.... i za dijete i za sebe i za psića... i za tehniku i sunčane naočale ...
za sve postoje adekvatne vlažne maramice...

da potpišem...
još uvijek koristim...i kući kad sam i kad negdje krenem.


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
2.4.2015 14:42:04   
elmaL

IZVORNA PORUKA: elmaL RR

srecice super ideja user posted image

da li ih poslije upotrebe peres ili dodju kao jednokratne user posted image mislim, jesu li tanje, deblje, ako bi mogla i slikauser posted image


Hvala, probat cu i ja napraviti ovo kao srecica, imam kantarinovo ulje mama pravilauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
2.4.2015 14:43:51   
elmaL
user posted image user posted image

Htjedoh citirati marincijev post, al evo omaknu mi se user posted image pa se sama sebi zahvaljujem user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
21.4.2015 11:54:09   
elmaL
Napravila sam i ja svojoj ovo sto je srecica spominjala, bas je superuser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Vlažne maramice vs suhe krpice
21.4.2015 18:12:47   
srećicaa
user posted image user posted image user posted image Elma ja sam isto ptezadovoljna. Vjerovali ili ne, ja sada uvijek sebi u torbi drzim par komada, jer i meni dobro dodju ove vlazne maramice, pogotovo prosle sedmice kada sam imala user posted image

< Poruku je uredio srećicaa -- 21.4.2015 18:13:42 >


_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 64
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *