|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vodena cista na dojci
26.9.2013 14:59:07   
M kao Mama

IZVORNA PORUKA: sretna sam jako

Pa da i svaki ginekolog koji je fer i kojem je stalo do pacijenata rec ce da to nije njegova oblast i da se treba javit drugom strucnjaku... Samo da mi pregled prodje ok....



hoće akobogda

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Vodena cista na dojci
26.9.2013 18:55:02   
Ben 10
IZVORNA PORUKA: sretna sam jako

Ben 10 jesi isla kod Marjanovicke??
Ako jesi mozes li mi objasnit gdje joj se nalazi ordinacija i koliko joj je pregled?


Nisam isla ,jer je moja jetrva koja je operisala dojku tj.zlocudni tumor na dojci,razgovarala sa Humackicem i on joj je rekao da nema potrebe da idem ,jer da je bilo alarmantno on bi me odmeh poslao na punkciju i na pregled kod hirurga.Ovako da se strpim ,a i ja sam malo ohanula ,ono je bilo na prvu...
Svakoko se spremam kod Mehmedbasica sa kojim sam se cula privatno zbog mioma,pa mi je rekao da ce i on to pogledati ,a ako je rekao radiolog da nije nista opasno ,onda da ne barkamo.

Ordinacija je preko puta djackoga doma i pregled je 50KM,tako mi je jetrva rekla jer je ona isla.

< Poruku je uredio Ben 10 -- 26.9.2013 18:57:33 >


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu sretna sam jako)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Vodena cista na dojci
20.12.2014 23:47:29   
Mya_81 RR
Ja sam prilikom pregleda UZV otkrila da imam ciste. Po nekoliko na svakoj dojci.
Od jutros je lijeva dojka posebno osjetljiva. Na svaki pokret osjetim bol, koja nije mala. Tacno tamo gdje su mi rekli da imam ciste. Sad sam na sredini ciklusa, ali mi nije jasno zasto me jedna strana toliko boli, dok drugu uopce niti ne osjetim. S tim da je ova bolna strana bas izrazena. Mislim da cu otici kod doktora ako bol ne bude malo manja za dan dva.

< Poruku je uredio Mya_81 RR -- 20.12.2014 23:48:31 >


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Ben 10)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Vodena cista na dojci
20.12.2014 23:55:48   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

Ja sam prilikom pregleda UZV otkrila da imam ciste. Po nekoliko na svakoj dojci.
Od jutros je lijeva dojka posebno osjetljiva. Na svaki pokret osjetim bol, koja nije mala. Tacno tamo gdje su mi rekli da imam ciste. Sad sam na sredini ciklusa, ali mi nije jasno zasto me jedna strana toliko boli, dok drugu uopce niti ne osjetim. S tim da je ova bolna strana bas izrazena. Mislim da cu otici kod doktora ako bol ne bude malo manja za dan dva.


možda možeš to povezati s vježbama koje su prezahtjevne! Šta misliŠ!?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Vodena cista na dojci
21.12.2014 0:09:15   
Mya_81 RR
Citala sam malo o tome, moze biti povezano nazalost user posted image
I sad ne znam sta da radim, trebam li prestati s vjezbama dok to ne prodje user posted image

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Vodena cista na dojci
21.12.2014 0:21:05   
lady_bubamara
Mya ja sam prije nekih 5-6 godina operisala desnu dojku. U maju (čini mi se 2009.god.) isto sam osjećala tako neke čudne bolove, nekada sam imala osjećaj kao dae nož probode po sredini dojke. Odem na uzv kao sve uredu ništa se ne vidi. Bolovi idalje nisu prestajali, paje ond počeo i osjećaj peckanja pa kao da me svrbi u dojci, pa opet probadanja , na kraju mi je i na dodir postala bolna užasno. Pila sam ja ko fol tabletu protiv bolova al nije bilo neke koristi jer su se bolovi pojačavali , na kraju mi je počela oticati dojka i to tačno pored bradavice. Bukvalno kao da mi se stvorila kvrga na samoj bradavici i bila je užasno crvena i bolna i baš baš vruća. Krajem avgusta odem u bolnicu na pregled dr mi rekao apsces , dao mi neke antibiotike mislim da se zovu nekako sa A , ali ništa , na kraju mi to operiše. Kad sammu rekla da sam bila na uzv on mi je rekao da se tad morala primjetiti cista. Prije nekih par mjeseci sam isto imala problema sa istom dojkom na istom mjestu ali ovaj put hB prošla sam bez op. E sad ne želim naravno da te uplašim već samo da prenesem svoje iskustvo i posavjetujem da možda odeš dr.

_____________________________

Misli koje smo izabrali su boje kojima slikamo sliku svog života !!


(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Vodena cista na dojci
21.12.2014 7:38:31   
Mya_81 RR
Je li kod tebe bila cista u pitanju?
Svakako sam mislila ici kod doktorice privatno, kod koje sam i isla raditi uzv i koja mi je rekla da imam po nekoliko cisti na obje strane, u koliko ne prodje.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lady_bubamara)
Neposredna veza do poruke: 57
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *