|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vrtici u zapadnim zemljama
27.2.2011 14:58:27   
EmNe
Molila bih sve mame koje imaju informacije stanja u vrticima u zapadnim zemljama,kako sve izleda tamo od upisa,starosne dobi,kuhanih obroka,cijene,samog programa i liste cekanja za upis da malodiskutujemo o tome....user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vrtici u zapadnim zemljama
27.2.2011 20:24:55   
enna
Evo prva cu ti odgovoriti zivim tu u Italiji jaslice su do 3 godine a od 3 je normalni vrtic s tim sto jako malo imaju drzavnih vrtica vecinom su crkveni i privatni.Mojoj malenoj je dosao bas poziv ali iz nekih drugih razloga nisam je upisala ali sam isla po informacije cijena je 140 eura mjesecno s tim da ide od 08.00-16.00 i imaju uzinu i rucak.Upis takode kosta 140 eura i osiguranje kosta 60 eura to je godisnje svake godine se placa upis i osiguranje.U drzavne vrtice nema sanse da dodes na red za upis a u crkvene i privatne takode je broj ogranicen ali se moze naci mjesta.
Mislim da sam ukratko sve napisala ako se jos cega sjetim napisemuser posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu EmNe)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vrtici u zapadnim zemljama
28.2.2011 20:00:14   
Mirkica
cim nadjem vremena pisem ti sve sto te zanima :)))))) 

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vrtici u zapadnim zemljama
15.10.2013 23:02:46   
ellam
molim vas ima li iko iskusva sa selidbom u stranu zemlju sa bebom????

_____________________________

"O, ženo čista, majko plemenita, tvoja materica je mjesto ove počasti, posjećuje te melek, tu započinje stvaranje, pa se boj Stvoritelja i zahvaljuj Mu, ibadet mu čini, da bi tebe i tvoje potomstvo uveo u vječni Džennet!"


(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vrtici u zapadnim zemljama
16.10.2013 13:47:47   
kaktuscic

IZVORNA PORUKA: ellam

molim vas ima li iko iskusva sa selidbom u stranu zemlju sa bebom????


U koju zemlju ides? Koji grad? Sta te najvise interesuje? Najbolje napisi sve odma, nasih forumasica imas svugdje po svijetu, ja vjerujem da ce se neka javiti i pomoci ti. SRETNO!

(odgovor članu ellam)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vrtici u zapadnim zemljama
21.9.2014 12:45:58   
reneee
mi smo u becu,doselili kad je nas sin imao 2 i pol godine. bolje da selimo dok su mladji nego kad vec idu u skolu :)

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *