|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
11.4.2016 9:44:00   
loptica7
Mamice jako mi je zao sto ste izgubile voljenu osobu. Primi moje saucesce.user posted image

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 476
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
4.5.2016 17:13:34   
koka i po
41...sretan rodjendan...
i ja sam te ostala zeljna dok sam ziva...moj mili

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 477
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
9.5.2016 14:35:11   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: koka i po

41...sretan rodjendan...
i ja sam te ostala zeljna dok sam ziva...moj mili

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 478
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
14.5.2016 15:27:49   
koka i po
i tako...
dok smo danas rostiljali kraj tvoje kuce gledala sam u prozore i sjetila se kako smo onomad sjedili svi zajedno...
sve je isto....samo neka cudna tisina izmedju dvije osobe...
nijedna nece da govori o svojoj tugi i pravi nevidljivi stit ....valjda da se odbrani od nje.


narasla je...i dok smo danas pricale kao dvije odrasle zene...dok sam je savjetovala(jer znam da bi ti isto ucinila za moje dijete) nismo mogle sakriti suze u ocima.....ja jer sam ti obecala da cu uvijek biti tu za nju kad te ne bude...i ona jer joj bolno nedostajes....
mozda i zato sto danas on s njom prolazi isto kao i ja sa svojim sinom....s jednom razlikom sto on nju ne moze razumjeti kao jedna zena.

i tako ...malo smo se smijale izmedju one tisine koja je odjekivala sjetom.
slomila je ruku...nahranila sam je kao svoje dijete ne brini....jer znam da ti negdje odozgo gledas sta se desava....ne mozes tek tako da dopustis da odraste bez tebe.

i pored onog zida koji je izgradila oko sebe da bi se odbranila od tuge,dopustila je.

otvorila mi je svoju dusu,.....nije joj lako...ipak joj je tek sedamnaest a znas da je u tim godinama majka najpotrebnija...
ne brini ...ja sam tu za nju...dok sam ziva...jer to dugujem tebi....jer si mi je ostavila u amanet...i to joj rekoh.



danas je bio lijep dan....samo da znas da svima falis moja Vildana

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 479
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2017 9:14:24   
Malennna
<3 <3 :(

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 480
   RE: Za one duše koje više nisu sa nama
16.2.2017 16:40:37   
ziel
A kako ja naidjoh na ovu temu..... user posted image user posted image
Zao mi je zene. Da bar imam rijeci utjehe za vas.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 481
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *