|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
20.9.2014 0:46:16   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa i ona to misli
čim sinovi žive sa roditeljima nakon ženidbe sve je jasno user posted image
il tek tu počinje zaplet user posted image


Vazi li ovo za te etazne zajednice user posted image


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
20.9.2014 20:17:42   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Galicia

Svaki cejf se placa, pa tako i svoj mir. Ja ga najskuplje ovdje placam na rr, i vjeruj da sam najrahatnija. A mjesta ima i kod mojih i kos njegovih, ali neka hvala.
Niti ja volim da gledam ko kome dolazi, niti volim mene da se gleda. Ja i mm izlazimo u po noci iz kuce dolazimo u 6 ujutru, ne svaki vikend ali veoma cesto. Garantujem ti da bi mi to neko nabacio na nos, ili nas pitao gdje smo lutali, itd.
Ma to su sve sitnice. A cejf i mir se placa.
Ja kad sam slobodna ja samo jurcam, auto, peodavnice, jaranica, kuca, opet prodavnice, ovo ono. Staracki mozak i psiha to ne moze podnijeti da ja ulazim i izlazim iz kuce 100 puta a da me barem jednom ne pitaju gdje sta i kako.

Ako si karakter, nema problema.
Ja sam na istom spratu gdje i svekiji, samo odvojen ulaz, nemam čak ni etažu user posted image , ali živim i jurcam kao da nisam tu, vidimo se i pozdravimo, proćaskamo kao i što bih sa svakim komšijom, msm, komšinicom user posted image . Može mene i teta Saveta da pita gdje sam bila, ali samo ja pravim izbor da li i kako da ogovorim na takva pitanja. Moja sveki je zadnji put kod mene bila u ponedjeljak. Izlazim i ulazim, niko ne zna gdje i kad. Čak mi nekad i gosti dođu, niko ne skuži. Dolazim nekad i u sabah kući, ne pita niko, brEte gdje sam i šta sam, niti sam ikoga naučila da je normalno da me to pita. Sve je do MENE, kako se ja postavim, tako će i drugi da pretpostavljaju user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
20.9.2014 22:23:57   
Galicia
Za tebe mozda ima potrebe da zivis pod istim krovom sa sveki, i ostalom rodbinom, a za mene nema.

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
20.9.2014 23:17:47   
veeseelaa
al da stoji ovaj dio posta od jasmin stoji:


IZVORNA PORUKA: jasmin


....vidimo se i pozdravimo, proćaskamo kao i što bih sa svakim komšijom, msm, komšinicom user posted image . Može mene i teta Saveta da pita gdje sam bila, ali samo ja pravim izbor da li i kako da ogovorim na takva pitanja. Moja sveki je zadnji put kod mene bila u ponedjeljak. Izlazim i ulazim, niko ne zna gdje i kad. Čak mi nekad i gosti dođu, niko ne skuži. Dolazim nekad i u sabah kući, ne pita niko, brEte gdje sam i šta sam, niti sam ikoga naučila da je normalno da me to pita. Sve je do MENE, kako se ja postavim, tako će i drugi da pretpostavljaju user posted image .



_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
20.9.2014 23:20:13   
Medić*

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al da stoji ovaj dio posta od jasmin stoji:


IZVORNA PORUKA: jasmin


....vidimo se i pozdravimo, proćaskamo kao i što bih sa svakim komšijom, msm, komšinicom user posted image . Može mene i teta Saveta da pita gdje sam bila, ali samo ja pravim izbor da li i kako da ogovorim na takva pitanja. Moja sveki je zadnji put kod mene bila u ponedjeljak. Izlazim i ulazim, niko ne zna gdje i kad. Čak mi nekad i gosti dođu, niko ne skuži. Dolazim nekad i u sabah kući, ne pita niko, brEte gdje sam i šta sam, niti sam ikoga naučila da je normalno da me to pita. Sve je do MENE, kako se ja postavim, tako će i drugi da pretpostavljaju user posted image .




user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
20.9.2014 23:24:22   
salmy
jasmin mozes ti izlazit i ulaziti kad hoces...da te ko sretne nezna ko siuser posted image

a ja Bgm..skoro me sreo komsija u pola 8 kako ulazim u lift..pa gleda uz mene niz mene..veli gdje si to ti bila..
rekla sam nista me ni pitaj..za mene navijaj

neo razmisljam da se i ja zamotam ko ti..i da nabavim motorica kakvog..gdje bi mi kraj bio

jasminka draga user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
20.9.2014 23:51:28   
maglaj_mum
Veeseela sjetila samte se jutros rekoh na poslu zzeludac me boli nenormalno kaze kolegica kozijeg mlijeka to ti je prijeki lijek...al tesko ga zbavit...rekoh sad cu da se javim veseloj na rr-u nek mi zena posalje po busu jedan frtalj user posted image user posted image user posted image
Neyse jbg zene i ja bi dolazila ujutro ne bi me niko ni skonto al gdje da budem do ujutro...kod nas u 11 sati vie ni jedan kafic ne radi user posted image
A ja bih rado....eto mene vama u SA user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
21.9.2014 0:02:55   
Galicia
Eh, ne rade ni ovdje kafane posle 2, ali ko kaze da lutam po kafanama samo. user posted image user posted image

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
22.9.2014 9:36:41   
jasmin

IZVORNA PORUKA: salmy

jasmin mozes ti izlazit i ulaziti kad hoces...da te ko sretne nezna ko siuser posted image

a ja Bgm..skoro me sreo komsija u pola 8 kako ulazim u lift..pa gleda uz mene niz mene..veli gdje si to ti bila..
rekla sam nista me ni pitaj..za mene navijaj

neo razmisljam da se i ja zamotam ko ti..i da nabavim motorica kakvog..gdje bi mi kraj bio

jasminka draga user posted image

user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
22.9.2014 10:08:02   
veeseelaa
vidi salmy to kupi fazone na temi,valja njoj sa sinom nakon ženidbe biti u zajedniciuser posted image
a narav opaka,nakon 19 godina braka nije zavoljela svekiuser posted image

al ko da gledam sa snahom će se povezati

< Poruku je uredio veeseelaa -- 22.9.2014 10:09:31 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
27.10.2014 11:36:47   
Anoniman
Pozdrav mame,šta biste vi učinile na mom mjestu ja živim u zajednici s svekrom i svekrvom.Svekrva je užasna prema meni ja kada ložim vatru provjerava koliko sam naložila i izbaciva drva iz peći s tim se ne slažu moj muž i svekar oni joj govore da nesmije to da radi a uz to i bojler gasi kaže da ja trošim struju a imam i dijecu nemogu ih po ovakvom vremenu držat u hladnom,a neće ni da radi ništa samo hoda za mnom nije normalno šta ta žena radi a na meni je i kuća ja sve radim bez prigovora a nikada joj nisam rekla ništa čak i izbjegavam svađu.Kako da se postavim jer nemogu ovako više?

(odgovor članu Ljubicica_Sa)
  Neposredna veza do poruke: 761
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
27.10.2014 14:49:53   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav mame,šta biste vi učinile na mom mjestu ja živim u zajednici s svekrom i svekrvom.Svekrva je užasna prema meni ja kada ložim vatru provjerava koliko sam naložila i izbaciva drva iz peći s tim se ne slažu moj muž i svekar oni joj govore da nesmije to da radi a uz to i bojler gasi kaže da ja trošim struju a imam i dijecu nemogu ih po ovakvom vremenu držat u hladnom,a neće ni da radi ništa samo hoda za mnom nije normalno šta ta žena radi a na meni je i kuća ja sve radim bez prigovora a nikada joj nisam rekla ništa čak i izbjegavam svađu.Kako da se postavim jer nemogu ovako više?


Fino razgovaraj, posjednes je pred sobom, muza takodjer i objasnis da nije u redu sto to radi.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 762
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
30.10.2014 0:27:12   
veeseelaa
Anonimna mene tvoj post nasmija u prvu ruku poprilično (ovaj dio kako ide za tobom dok ložiš vatru)

moj prijedlog je da se osamostalite, sve drugo je šuplja

znači ,posjedni ti muža, zajebi sveki, nemaš ti ništa s njom, a vidim da ona ima s tobom i da se ta lako odheftat neće..

man se ćorava posla i ne gubi živce , nego s tm lijepo razgovor i selidba, ha ya

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
30.10.2014 14:17:24   
salmy

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav mame,šta biste vi učinile na mom mjestu ja živim u zajednici s svekrom i svekrvom.Svekrva je užasna prema meni ja kada ložim vatru provjerava koliko sam naložila i izbaciva drva iz peći s tim se ne slažu moj muž i svekar oni joj govore da nesmije to da radi a uz to i bojler gasi kaže da ja trošim struju a imam i dijecu nemogu ih po ovakvom vremenu držat u hladnom,a neće ni da radi ništa samo hoda za mnom nije normalno šta ta žena radi a na meni je i kuća ja sve radim bez prigovora a nikada joj nisam rekla ništa čak i izbjegavam svađu.Kako da se postavim jer nemogu ovako više?

ja bi sveki nalozila da sam na tvom mjstu..ili kraca varijanta da je malo reckas za potpaluuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
30.10.2014 14:49:42   
Amelaa RR
Osaburi...
A da probas da se ne zamaras glupostima, mozda je i zena u klimaksu..ili jednostavno..probaj kulirat..vatru nek nalozi ona, bojler upali i reci nisam ja.. :)
Proci ce je ..ne sekiraj se..

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
30.10.2014 14:49:55   
veeseelaa
znači da se sveki zapali

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
1.11.2014 11:54:49   
jasmin
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

znači da se sveki zapali

user posted image user posted image user posted image




user posted image

< Poruku je uredio jasmin -- 1.11.2014 11:55:31 >


_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: ZIVOT U ZAJEDNICI -MoliM ZA POMOC
3.11.2014 21:37:47   
Crnkica
NAJCESCI GRIJESI SVEKRVA

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: Zivot u zajednici -Molim za pomoc
4.11.2014 23:56:51   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: medic slatki


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

pa i ona to misli
čim sinovi žive sa roditeljima nakon ženidbe sve je jasno user posted image
il tek tu počinje zaplet user posted image


Vazi li ovo za te etazne zajednice user posted image



mrsko mi se vraćat unazad da bi skontala poentu mog postauser posted image


inače teško onom ko ne može da živi kako mu srce želi
mene bi nametanje ubilo

mada nekom ko nema ideje dobre i kvalitetne i treba nametnuti stvari, da ne srlja, jeluser posted image

znajte da nije svima loše u zajednici,isto kao što svima nije dobro van nje

tako da sve je individualno i ovisi o ličnosti svih učesnika user posted image
finansijama, mogućnostima itd....

oni koji se na zejednicu žale treba pod hitno da izadju iz nje, ne znam čemu tudja mišljenja na kraju krajeva, jer moje gledanje, tvoje ,ovog il onog možda nije ni blizu a ni onom ko je u belaju neće pomoći

potrebno je poznavati sebe dobro i u skladu sa tim donositi odluke

džaba savjeti, kad odredjneoj osobi to nije u karakteru

al eto daj da se zezamo i mahalamo malo user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 769
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *