|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Savjeti za farbanje kose
8.1.2014 11:13:09   
elma.m
Hvala pokusat cu vjerovatno sama, pa ako ne uspije ici cu kod frizera da spasava sto se spasiti moze user posted image

(odgovor članu anagloria)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Savjeti za farbanje kose
27.2.2015 18:24:11   
Mamica24
Zene gdje mogu naci Loreal Wild Ombre farbe i koja im je cijena??

dm ili cm i koja lokacija?



_____________________________

Živi dobar i častan život, tako da kad ostariš i pogledaš unazad moći ćeš da uživaš po drugi put. (L. i B. - naše neprocjenjivo blago)

(odgovor članu elma.m)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Savjeti za farbanje kose
19.2.2017 16:44:54   
eminaja
hej zene jedno pitanje user posted image
ja sam se godinama farbala u crno osim zadnje 3 godine ,,imam malo boje i odsjaj od predhodnog farbanja sa garnier 5.3 ili 6.23 nisam sigurna koja je od ove dvije,nije nesto ni primilo jer je priblizno mojoj kosi, plus sto je duga a koristila jednu farbu i to je izraslo, proslo je 4 mjeseca..aa bas bi
voljela postici svijetlo smedju i sad sam uzela po preporuci dvije boje svjetliju i tamniju da smijesam da bi dobila tu koju zelim ali nisam sigurna je li ok mjesati u istom omjeru...
moja boja je nijansu,dvije tamnija od ove druge na islici
https://www.google.se/search?q=still+7&safe=on&tbm=isch&gws_rd=cr&ei=E7upWKj8Lsn_sQG5kIGYAg#gws_rd=cr&imgrc=9Nk60FoqH0KKYM:

https://www.google.se/search?q=still+7&safe=on&tbm=isch&gws_rd=cr&ei=aGGoWOWVAYi6swG3u6XYDQ#safe=active&tbm=isch&q=subrina+charm+8&imgrc=6jno6zFjzsz8fM:

ima li koja iskustva ili neki savjet user posted image

(odgovor članu Mamica24)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Savjeti za farbanje kose
21.2.2017 10:41:48   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: eminaja

hej zene jedno pitanje user posted image
ja sam se godinama farbala u crno osim zadnje 3 godine ,,imam malo boje i odsjaj od predhodnog farbanja sa garnier 5.3 ili 6.23 nisam sigurna koja je od ove dvije,nije nesto ni primilo jer je priblizno mojoj kosi, plus sto je duga a koristila jednu farbu i to je izraslo, proslo je 4 mjeseca..aa bas bi
voljela postici svijetlo smedju i sad sam uzela po preporuci dvije boje svjetliju i tamniju da smijesam da bi dobila tu koju zelim ali nisam sigurna je li ok mjesati u istom omjeru...
moja boja je nijansu,dvije tamnija od ove druge na islici
https://www.google.se/search?q=still+7&safe=on&tbm=isch&gws_rd=cr&ei=E7upWKj8Lsn_sQG5kIGYAg#gws_rd=cr&imgrc=9Nk60FoqH0KKYM:

https://www.google.se/search?q=still+7&safe=on&tbm=isch&gws_rd=cr&ei=aGGoWOWVAYi6swG3u6XYDQ#safe=active&tbm=isch&q=subrina+charm+8&imgrc=6jno6zFjzsz8fM:

ima li koja iskustva ili neki savjet user posted image

ja sam bila crna, pa tamno smedja, inace sam prirodna brineta koja je nekako zadnjih godina od tamnije lagano prelazila na svjetlije nijanse.
sto se tice ovog dijela da sama prckas i posvjetlujes kosu mozes komotno da zaboravis. i mozes da zaboravis da sec to uraditi ovim farbama. uspjeces promijeniti boju samo izrastku i onda ces bezveze prosarati kosu.
moja topla preporuka ti je da prvo uradis pramenove koji ce za 2-3 nijanse biti svjetiliji od tvoje trenutne boje. ja sam pramenovima iz crne presla na neku svjetliju nijansu smedje.
sad svakih pola godine uradim pramenove (obicno nekad u martu-aprilu) pa onda tamo nekad septembar-oktobar i onda se u medjuvremenu jednom u mjesec i po ili dva ofarbam. u principu ne bih imala potrebe jer mi je kosa totalno prirodna sa pramenovima i ne primjeti se neki izrastak ali se pramenovi vremenom isperu pa budem skoro plava a i svijetle pocinju da sljaste.
U kucnoj varijanti (posto mi je frizerka drugarica pa mi napravi iznimku i dodje me kuci ofarbati) uzmem nove Garnier Nude boje (2 ili 3 nijanse obicno 5N, 6N i 7N) i onda ona napravi neki omjer s tim da stavi jednu citavu (ovu najsvjetliju) a ove dvije po pola. Meni je kosa na paz (u razini brade, naprijed ima spioceve pa su do vrata) ali meni dvije farbe budu knap jer mi je kosa jako jako gusta, i pri tome jako suha pa upi farbu ko vodu.
Ovo ti sve pisem iz razloga sto ce te doci skuplja pita nego tepsija a neces biti zadovoljna ishodom. Najprije se konsultuj sa dobrim frizerom, odradi pramenove, postepeno predji u svijetliju nijansu i onda pitaj za savjet kako ces u kucnoj varijanti i kojim farbama odrzavati boju.
Ako ti treba jos neki savjet slobodno pitaj, imam iskustva sa svim mogucim bojama na glavi user posted image bila sam i platinasto plava, indigo plava, crna sa indigo odsjajem, imala sam i boju patlidzana na glavi...u principu skoro sve nijanse sem crvene...vec sam zadnjih 8-9 godina brineta sa pamenovima

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu eminaja)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Savjeti za farbanje kose
25.2.2017 7:25:11   
Angelica
I ja savjetujem frizera kad je u pitanju farbanje tj. prelazak iz postojeće boje... također sam iz crne izasla prvo sa pramenovima, pa farbanje u smeđu pa sad idem u crvenu user posted image


_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Savjeti za farbanje kose
25.2.2017 7:36:56   
Angelica
Moja sljedeća nijansa je
https://www.pinterest.com/pin/360428776413747401/activity/saved/
čekam proljeće pa da se probudim user posted image

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 231
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *