|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
12.8.2010 23:39:12   
Ilhana RR
I ja bi vala to bacila i kupila drugi ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
12.8.2010 23:39:56   
Visnja RR
sad bez zezanja

ona je rekla da su neke zute a neke smedje boje...  i ko mrvice tj 1 mm...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
12.8.2010 23:41:47   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

sad bez zezanja

ona je rekla da su neke zute a neke smedje boje...  i ko mrvice tj 1 mm...


žute larva
a smeđe moljac user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
12.8.2010 23:43:43   
Visnja RR
a dakle imamo tu porodicu ...male od moljca i moljce user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
12.8.2010 23:46:06   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a dakle imamo tu porodicu ...male od moljca i moljce user posted image

e ne samo porodicu već užu i širu familiju...brzinom svjetlosti sve do 100000000 koljenauser posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
12.8.2010 23:46:51   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

a dakle imamo tu porodicu ...male od moljca i moljce user posted image


A rekla si sada ozbiljno....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
13.8.2010 1:01:17   
iv@ncica
jao i  meni  su  neki  dan napale  te  bajeuser posted image ....ja  mislila  buhe  ko  iz  crtica  nase  mladostiuser posted image ....odjednom u  rizi i  vrecici  s  onom mjesavinom  graha... a  puna  polica   svega..sreca  na  vrijeme  sam  ih  uhvatilauser posted image  i  sreca  pa  ne  uzimam  ljeti  previse toga zbog  vrucine i  zbog  nedostatka prostora....ali  ja  sam  sve u  duple  kese svezala  i u smece,  pa  pocistila...i  svaki dan prebirem  da  ih  nema  gdje  jos...kad  sinoc  otvorim  visecu  i  uhvatim njega  na njojuser posted image user posted image   hoce  da  se  mnoze  u  mojoj  visecoj.user posted image .pa  kad  sam  ih  pukla...ne  sijala  ja  i  ne  uzgajala  RR  ziskeuser posted image user posted image ...ovo  mi  se  prvi  put  događa,  valjda  od ove  vrucine...ali  ja  niti  imam  sito  niti  sto  prosijavam..vec  pravac  smece , cim mi  je  nesto sumnjivo..samo  da  se nisu  negdje  jos  zavukli...  ako  ko  hoce  kucnog rr  ljubimca   da  mu  uzgojim  hauser posted image user posted image ...a  cime  da  ih  tamanim ha user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
13.8.2010 8:51:38   
Dida79
Meni su se tako prosle godine pojavili u rizi,dok sam je cistila ni jednu bajkicu nisam vidjela tek kad sam rizu zalila vodom da je operem oni su se pojavili...ma to se je zacrnilo po tepsijiuser posted image
Odma sam nazvala mamu da je pitam sta je to i sta da radim...odgovor je bio nista samo da sve bacim jer kad se zizak uvuce u rizu grah ne moguce ga je istrebitiuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
13.8.2010 9:34:51   
Amela83
Hanady, mislim da su larve. Moracu sve pobacat iz spajza!user posted image Nasla sam jutros i iza vrata, pocela zena redom da pregleda i fuuuuj nadjoh jos.
A brasno sam sinoc izbacila kod kontejnera. Da mi Bog oprosti!user posted image
Sad idem da kupim taj raid/mortein pa onda generalka! user posted image


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
13.8.2010 13:27:25   
Hannica
Cica-mica gotova je prica.user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
13.8.2010 13:33:13   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Hannica

Cica-mica gotova je prica.user posted image user posted image

ma ja kad handi pozna kukca...odmah iseljava njegovu cjelu famijiju kraj kontenerauser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
13.8.2010 13:53:30   
Amela83
Ma da je bar gotova prica! Stvarno se nastanila cijela familijauser posted image Al dohakat cu ja njima!!!user posted image Nece oni meni po spajzu da šire familiju!user posted image user posted image
Ovo se ja od muke smijemuser posted image


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
13.8.2010 13:56:13   
Amela83
Jooj, imam osjecaj da mi hodaju po cijelom tijelu! user posted image

_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
13.8.2010 21:44:18   
Mya_81 RR
Jao, gdje me nadje s temom.

Ima već neko vrijeme da sam skužila da mi se često ovo pojavi u brašnu, ali samo u njemu. Jednom sam čak u skroz zatvorenom, novom brašnu našla ove bajice. I naravno, uvijek ga odmah bacim. Ali mi je ova pojava totalni misterij. Nemam pojma šta je i od čega je. Prosijavanje ne ide, kao što vam je Amela rekla tako su sitne da propadaju kroz sito.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
13.8.2010 22:34:02   
iv@ncica
ej  treba  paziti  kad  se  kupuje  brasno..ja sam  par  puta  u  merkatoru uzela  i  jos  na  kasi  kad  sam  stavila  na  pokretnu  traku  pocese  ispadati  te  male  baje..i  ja  vratim..kad  tamo  sva  polica  s  brasnom  takva...obavezno  kad  kupujete  brasno  pogledajte  i  donju  stranu  vrecice, ako  dolje  ima  ostataka  brasna  i  neke  ko  paucinice..ne  kupujte  tu..sve  je  inficirano...do  magacinauser posted image ..istina

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Sitni insekti (žižci?) u brašnu!?
14.8.2010 2:18:33   
Amela83
Evo malocas sjedoh da se odmorim! Drage zene, namnozile su se po cijelom spajzu (pitam se samo kako tako brzo jer smo polovinom maja preselili u ovaj stan- nov je). Nevjerovatno, gdje god sam pogledala, u svaku kutijicu, svaki sudic...ma svugdje ima bar 1. Cak sam nasla u kutiji s dnev.uloscima!user posted image Stvarno sam mogla zaplakat danas. Svaku policu, svaki i najsitniji predmet sam morala pregledati, obrisati pa po mogucnosti poprskati sprejem protiv baja user posted image I naravno, bacila sam u smece pola spajza.
Umornaaaaaaaa!!!



_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Sitni insekti (žišci), moljci u kuhinji
14.8.2010 10:27:08   
Amela83
A šta mislite, ima li efekta da zaledim neke proizvode (neotpakovani čajevi, makarone...) za koje nisam sigurna jesu li zaraženi - pregledala sam i nisam našla ništa ali opetuser posted image Sjetila sam se da je moja mama stavljala grah u zamrzivač jedno 2 dana da ne bi "užižio"

< Poruku je uredio acudesa RR -- 15.8.2010 23:37:31 >


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Sitni insekti (žišci), moljci u kuhinji
20.8.2010 9:42:37   
Amela83
Izgleda da boh trebala zalediti cijeli stan! Ima ih u svakom ćošku... Nevjerovatno!!!user posted image Čak i u torbi za laptop, u knjigama... user posted image Da sam ih bar primjetila ranije (ali i ovo je bilo slučajno). Roditelji su ih jedva primjetili iako su stavili naočale. Kažu- nikad vidjeli išta slično!user posted image

Eto, moram vam se još malo pojaditiuser posted image


_____________________________

Mamina sreća *09.03.2009*

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Sitni insekti (žišci), moljci u kuhinji
20.8.2010 11:06:22   
Nedi
Imaš li u špajzu ventilaciju ili u kupatilu? Vjerovatno ti odatle dolaze - iz nekog nečistog ventilacionog otvora

(odgovor članu Amela83)
Neposredna veza do poruke: 69
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *