|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (09.05.-13.05.2016) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skolarci od 2-gog razreda pa dalje
16.9.2017 14:54:18   
Visnja RR
Biće najavljeni usmeno 7 dana ranije user posted image

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 276
17.9.2017 21:08:51   
Blue rose RR
I meni su tako rekli na roditeljskom, ali sam ja trazila da se postuje Pravilnik i da se javno ipak objave sve pismene provjere. Cekam zakonski rok, da vidim sta ce uraditi, ako ne budu trazit cu onda pismenim putem.

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 277
28.9.2017 20:37:02   
soloamina

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Jesi li tražila da objave datume pismenih provjera znanja?

Gdje objave te pismene provjere?

Neposredna veza do poruke: 278
28.9.2017 20:54:09   
Blue rose RR
Trebali bi objaviti il na web stranici skole, ili na oglasnim pločama u školi.

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu soloamina)
Neposredna veza do poruke: 279
28.9.2017 20:56:23   
soloamina
Na ovoj stranici jos nista!! http://osonh.edu.ba/ a do kada bi ih trebali objeviti?

Neposredna veza do poruke: 280
28.9.2017 21:34:11   
salmy

IZVORNA PORUKA: soloamina

IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

Jesi li tražila da objave datume pismenih provjera znanja?

Gdje objave te pismene provjere?

Nama to uciteljica dala

Neposredna veza do poruke: 281
29.9.2017 9:54:06   
Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: soloamina

Na ovoj stranici jos nista!! http://osonh.edu.ba/ a do kada bi ih trebali objeviti?

Shodno članu 12. Pravilnika o praćenju, vrednovanju i ocjenjivanju učenika osnovnih i srednjih škola u KS, stoji da:" Škola do kraja treće sedmice nastave u svakom polugodištu objavljuje kalendar za sva razredna odjeljenja na oglasnoj ploči ili web-stranicama škole. Kalendar se sastoji od popisa razrednih odjeljenja i kalendara nastavnih dana, te upisanih planiranih pisanih provjera. izrađuje se prema operativnom nastavnom planu i programu i rasporedu sati pojedinih razrednih odjeljenja. U kalendar se upisuju i kratke pisane provjere."

Ako vam nije teško, a ja bih savjetovala svima da sa stranice http://mon.ks.gov.ba/propisi?field_legislativa_value=4&field_sluzbene_novine_value=3&field_legislativa_nadleznost_value=All&field_obrazovanje_value=2&field_strate_ki_value=All&field_neva_e_i_value=2&title= preuzemte ovaj Pravilnik (Službene novine KS 40/16), i da ga prostudirate, ima tu dobrih stvari za obje strane :)

W. B. Y

Neposredna veza do poruke: 282
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]
Idi na:

image
Emicaa13
CortinaT zaista čini čuda
Moja beba od 10 mjeseci ima Nummuralni ekcem. Prije mjesec dana smo počeli koristiti Cortinat kremu. Prijatno me iznenadila jer je jedino ona uspjela ekcem držati pod kontrolom. Nijedna krema a ni losion koji smo do sad koristili nije to uspio.  Više >>
image

Anketa

Kada?
LELA 77

Kada je vaše dete počelo da piški i kaki u nonu, tutu, nokšir, kako ko već zove napravu u koju se piški i kaki.Ju ba, ne znaju snajke šta je nona.

Pre 12 meseci (27%)

Od 12 do 18 meseci (17%)

Od 18 do 24 meseca (18%)

Kasnije (38%)

Broj svih glasova: 100

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *