|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Skolioza
20.7.2012 10:04:21   
Skvo RR
Ti njega na plivanje..ja sam isla na balet....a ti nisi kriva..

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Skolioza
18.4.2014 16:50:48   
Berna2
Mom sinu su kazali da je skolioza ali da prvo uradi magnet.Da li se taj magnet mora uraditi jer on je jos mali pet i pol godina.Na sistematskom su mu to kazali.Vjezbe vec smo poceli raditi a vodi ga prof.Gavrankapetanovic Hvala jnaprijed

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Skolioza
20.6.2017 12:07:03   
Amnicaa
Pozdrav svima,malo kasnimuser posted image ,ali htjela bih pomoci onima koji se bore sa skoliozom kod djece. Imam dosta iskustva sa nasim ali i stranim doktorima jer je moja kcerka operisana u Zagrebu. Nasi doktori su je unistili i nije nam padalo na pamet da se operise ovdje. Sve se hB odlicno zavrsilo i mi smo prezadovoljni. Pitajte sta god vas interesuje. Veliki pozdrav za svee!user posted image

(odgovor članu se)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Skolioza
20.6.2017 12:09:34   
Amnicaa
Sto se tice dr. Perinovica,dr. Biscevica bjezite od njih molim vass!!!

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Skolioza
20.6.2017 12:58:55   
loptica7
Kojeg dr. preporucujes?
Mojih 2 ima skoliozu, ali je jos u pocetnoj fazi...dakle nisu mjereni stupnjevi zakrivljenosti i nismo radili nikakva snimanja. Prema dr. to je jos ispod 18° zakrivljenosti. Sad trebaju na kontrolu i radjene su samo vjezbe.

_____________________________

"Nitko se ne može vratiti u prošlost i stvoriti novi početak. Ali svatko može početi danas i stvoriti drugačiji završetak."

(odgovor članu Amnicaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Skolioza
20.6.2017 13:36:55   
ladyblue RR

IZVORNA PORUKA: loptica7

Kojeg dr. preporucujes?
Mojih 2 ima skoliozu, ali je jos u pocetnoj fazi...dakle nisu mjereni stupnjevi zakrivljenosti i nismo radili nikakva snimanja. Prema dr. to je jos ispod 18° zakrivljenosti. Sad trebaju na kontrolu i radjene su samo vjezbe.


samo djecu na plivanje najmanje 2X sedmično i ima da budu k'o strijele

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Skolioza
21.6.2017 11:42:40   
salmana
Dr Edin Buljugic, ordinacija "Sporticus" na Ciglanama, a na bazenu Otoka radi s djecom po Shrotu (+plivanje).


Sve preporuke, jedini fizijatar u gradu koji zna sta I kako se radi! user posted image



user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu loptica7)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *