|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Smeđi iscjedak
15.6.2015 0:01:37   
Lilly
Sto se tice hormona i svega ostaloga, ja sam uvijek bila pod redovnom kontrolom gin., endokrinologa itd. Infekcije nema, sve i vise nego u redu a tako mi je bilo i sa zadnjom trudnocom. Jednostavno nekim starima ne treba uzrok da se dese, nego vrijeme. Imam ja golemo visegodisnje iskustvo i sve moguce iza sebe od laparo. Hsg, insem. itd., a sve se to nece raditi bez more popratnih pretraga. Samo nemam iskustva sa smedjim iscjedkom cccc....

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Smeđi iscjedak
15.6.2015 0:03:59   
Lilly
Lejni, ja skoro zavrsila sa jednomjesecnom th.biljem i nazalost evo opet smedjiuser posted image ...Cika travar ima i drugu th. pa sam mislila pokusati. Ta je kao malo drugacija. Mislila sam ici do kraja, probati, sta cu. Mozda je i malo bar za mene, jedan mj. samo i sad ocekivati neki veci preokret. Sta god da hoces postici moras biti uporan i ustrajan. Takvo iskustvo imam vec iza sebe imam ostvarenu trdudnocu. Muci me smedji i to je to. Sto se tice ove biljne th. ja sam dobila vec spremljene napitke od travara tako da ja nista nisam sama mixala. To su sirupi i tinktuture. Jedna je s medom i miris je na borove iglice a ova druga kao na majcinu dusicu. Sutra zove travara da vidim za dalje ;)...Meni je jedna frendica preporucila istoga, njoj su ovi pripravci pomogli iz trece...


_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Smeđi iscjedak
15.6.2015 9:07:53   
Lejni
A sta mislis da nastavis sa tim? Posto biljkama treba malo duze da djeluju nego npr.lijekovima to znas i sama. Mozda je kratak to period. Duze se moraju koristiti ali duze traje rezultat. Ja sam akticna na temi cekaonica pa mi se javila cura koja ima isti problem. Njena prijateljica ima isto tako iskustvo sa tim pa joj je preporucila da uzme sjemenke chai i ona je uzela i koristila ih tako sto ih je ubacivala u pahulhice za dorucak u smutije, takodje se mogu u salate ubacivati. Kaze dok njih koristi iscjedak ima samo jedan dan a kada ne, kao i prije nego sto ih je pocela koristiti ima 10 dana. E sad da li je to ono vezano za vitamin B ili...ne znam. Uglavnom one su super za svasta nesto. Ja pokusavam sa cajevima pa vidjecemo sta ce biti za nekoliko dana ali i ako se pojavi ne odustajem, bar mjesec jos cu ih piti. Eto pokusaj sa sjemebkama, malo su skuplje kaze ali vrijedi. I ja cu cim ih kupim. Ako saznas jos nesto javi. Ja svakako cekam knjizicu pa cu otici na pretrage osnovne. Moze biti i sa razlogom i bez razloga....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Smeđi iscjedak
15.6.2015 19:02:11   
Lilly
Lejni, a gdje ima kupiti tih sjemenki i koja je cijena.? Vrijedi, i mora se svasta nesto probati. Da mi hoce pomoci ova th. odmah bih ti pisala u pp o kojem travaru se radi i cijena ali dok i meni samoj ne pomogne, suludo je. Znaci on sam bere te trave i miksa ih. Mnogima je pomoglo pa valjda ce i meniuser posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Smeđi iscjedak
8.9.2015 12:10:22   
Lilly
Kupila Chia sjemenke i pocela piti uz th. od travara. Zasad nema rezultata, sve po starom!user posted image user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Smeđi iscjedak
8.9.2015 12:37:13   
Lejni
Draga Lilly nisam ja primjetila da si pisala nekako sam nenamjerno iskljucila da mi stizu obavjestenja na e-mail.
Ja ih nisam uzimala vec kako se kod mene situacija pogorsavala otisla sam kod svoje doktorice G i dala mi je terapiju Diane 35 da pijem dva ciklusa pa nakon toga da peti dan ciklusa odem do nje da vidimo kako poraditi nesto konkretnije da bih ostvarila trudnocu

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Smeđi iscjedak
9.10.2015 9:44:49   
zirafic
Eh ovako drage moje, treba mi pomoc.... koristimo metodu vadi ga na vrijeme, imam stalno odnose, ne pazim na plodne dane, jer ako bude beba, bit ce nam drago...u julu mjesecu sam imala dermoidnu cistu na lijevom jajniku i ostalo mi je 1/3 tog jajnika, operacija je prosla ok i kontrola je isto bila uredu... prosli mjesec sam menzes dobila na 23. dan, a ovaj mjesec odmah nakon menzesa sam imala odnose...imala sam problema sa gljivicama pa sam canesten vaginalete tri noci koristila, medjutim nakon vaginaleta, pojavila mi se koja kapljica ciste krvi... to je bilo bas u vrijeme ovulacije, nakon tih kapljica evo vec 3 dana imam pojacan tamno smedji iscjedak koji u sebi sadrzi kao neke materije, ne znam kako bih opisala... dok mirujem, spawam nema nista na ulosku, cim nesto radim, hodam, tamno smedji iscjedak je tu, i to u finoj kolicini...u ponedjeljak sam se narucila kod svog doktora, ali ne mogu cekat, ovo me pojede... jel moguca trudnoca? Da li je neka od vas imala slicne simptome? Ja bih zaista bila presretna, ako bi bila trudnocca... Veliki pozdrav za sve cure

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Smeđi iscjedak
9.10.2015 10:05:46   
Lejni
Draga zirafic, ne bih znala odgovor na tvoje pitanje ali odgovaram cisto da te podrzim i da kazem da se nadam da jeste trudnoca i da ce sve biti ok. Je li ti sad vrijeme ocekivane M? Da li bi mogla test da uradis? Imas li mogucnosti privatno da odes na pregled? Ako nista od toga onda miruj ukoliko mozes, ne znam radis li i mozes li mirovati do zakazanog termina kod dr. U svakom slucaju sretno i da bude sve ok

_____________________________

13.01.2016-e ugledali dugo zeljene user posted image

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Smeđi iscjedak
9.10.2015 10:46:41   
malena27 RR
zirafic odi kog ginekologa na pregled i konsultacije...do ponedjeljka gledaj da mirujes ako je eventualno trudnoca u pitanju...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 9.10.2015 10:48:22 >


_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Lejni)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Smeđi iscjedak
9.10.2015 13:48:15   
zirafic
zapravo za vrijeme ovulacie mi je bilo tih tackica ciste kvi, a odmah nakon znaci 17. dan ciklusa mi je poceo smedji iscjedak.... bojim se samo da nije opet nesto, neka cista user posted image tako bih voljela user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Smeđi iscjedak
9.10.2015 14:00:14   
malena27 RR
Mozda je samo u pitanju nizak nivo progesterona...ili eventualno implantacijsko krvarenje... u svakom slucaju ginicu user posted image i lagano samo user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Smeđi iscjedak
13.1.2016 13:02:47   
Anoniman
I meni se taj iscjedak pojavio 16 dan poslije menstuser posted image I traje evo 3 dan ponekad kad se obrisem toalet papirom bude ono blijedo rozo ali nema ciste krvi I imam povremeno blage bolove ispod stomaka a tek mens trebam imat za 11 dana I ja idem cesto mokrit inace menstr mi kasni po 10 do 15 dana user posted image

(odgovor članu Lisy)
  Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Smeđi iscjedak
13.1.2016 20:04:54   
ruza1984

IZVORNA PORUKA: Anoniman

I meni se taj iscjedak pojavio 16 dan poslije menstuser posted image I traje evo 3 dan ponekad kad se obrisem toalet papirom bude ono blijedo rozo ali nema ciste krvi I imam povremeno blage bolove ispod stomaka a tek mens trebam imat za 11 dana I ja idem cesto mokrit inace menstr mi kasni po 10 do 15 dana user posted image


Da nisi trudna?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Smeđi iscjedak
23.2.2016 13:46:44   
magdal
Pozdrav svima.ja sam ovdje nova pa molim vas ako mi neko može pomoći .13dan nakon menzesa dobila sam neki smedji isjedak koji do sada nisam imala imala sam nezaštićen odnos i taj iscjedak mi traje 10 dana očekivan sljedeći menzes 25;2 moteli mi neko reci o čemu se radi imam 40 godina.user posted image

_____________________________

magdal

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Smeđi iscjedak
23.2.2016 13:51:13   
magdal
Kad mogu da uradim test na trudnoću user posted image user posted image user posted image

_____________________________

magdal

(odgovor članu magdal)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Smeđi iscjedak
23.2.2016 13:54:03   
malena27 RR
Prvo uradi odmah test, ako je smedji iscjedak posljedica trudnoce, pokazace pozitivno. U ovom slucaju trebace pregled ginekologa koji ce propisati adekvatnu terapiju.
Ako ne bude pozitivan, moguce je da se radi o naglom padu progesterona. Sljedeci ciklus uradi nalaze spolnih hormona.

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu magdal)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Smeđi iscjedak
23.2.2016 14:03:59   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: zirafic

Eh ovako drage moje, treba mi pomoc.... koristimo metodu vadi ga na vrijeme, imam stalno odnose, ne pazim na plodne dane, jer ako bude beba, bit ce nam drago...u julu mjesecu sam imala dermoidnu cistu na lijevom jajniku i ostalo mi je 1/3 tog jajnika, operacija je prosla ok i kontrola je isto bila uredu... prosli mjesec sam menzes dobila na 23. dan, a ovaj mjesec odmah nakon menzesa sam imala odnose...imala sam problema sa gljivicama pa sam canesten vaginalete tri noci koristila, medjutim nakon vaginaleta, pojavila mi se koja kapljica ciste krvi... to je bilo bas u vrijeme ovulacije, nakon tih kapljica evo vec 3 dana imam pojacan tamno smedji iscjedak koji u sebi sadrzi kao neke materije, ne znam kako bih opisala... dok mirujem, spawam nema nista na ulosku, cim nesto radim, hodam, tamno smedji iscjedak je tu, i to u finoj kolicini...u ponedjeljak sam se narucila kod svog doktora, ali ne mogu cekat, ovo me pojede... jel moguca trudnoca? Da li je neka od vas imala slicne simptome? Ja bih zaista bila presretna, ako bi bila trudnocca... Veliki pozdrav za sve cure



Slicno je i kod mene bilo. Prosle godinje 20 januara dobila menstruaciju. 29. Januara bila na godisnjem pregledu. Petog februara imali prekinuti snosaj znaci bez ikakve zastite 15 dana poslije pojavio se smedji iscjedak ja mislila menstruacija trajalo dva dana i povuklo se. Sedmog marta uradila test i bio pozitivan. Tako da i moze biti trudnoca. Miruj do kontrole i sretno

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu zirafic)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Smeđi iscjedak
29.2.2016 18:28:40   
Lilly
Lejni, ima li uspjeha kod tebe ili nekog drugog?? Meni billjke nisu pomogle. Pocela sam se lijeciti privatno, opet. Vracam se kod svog starog dr.Pocela sam piti th.za zaustavljanje krvarenja i smedji nestane. Tek poslije th.dobijem normalno bez peglanja sa iscjedkom. Sad sam u iscekivanju kako ce biti u ciklusima bez th.da li ce se iscjedak povuci ili se vrati sa sl.menst.😈Papa test.i UZ ok kao i svi ostali nalazi kod endokrinologa

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Smeđi iscjedak
29.2.2016 18:38:12   
Lilly
Ne znam za ostale cure da li smedji ukazuje na trudnocu ili ne. Svi smomi razliciti. Kod mene 100%ukazuje da menst.dolazi.Bila sam par puta u nedoumici ono kad smedji oduzi pa nikako dobiti, tada uradim test da znam na cemu sam i uvijek neg.user posted image

_____________________________



...oooO..................
.....(....)...Oooo.......
......\..(.....(....)......
........\_)....)../.......
...............(_/....

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Smeđi iscjedak
26.3.2016 22:14:03   
mima00
Pozzzic cure ja sam imala menstruaciju user posted image 12 .3. a zavrsila se 17.3. tada smo pravili bebu ja mislila da je zavrsila menga kad ono smedji brown iscjedak pred kraj menge nismo obracali na to al sta bi to moglo da bude ???? Stara krv sorry ili ovulacija ??? user posted image nezznam i dali zadnji dan menge mogu zatrudnit ?? ziklusi nisu redovni user posted image

(odgovor članu ale1981)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Smeđi iscjedak
27.3.2017 14:08:29   
Skorpija984
Lijep pozdrav... menstruaciju sam imala u janurau normalno koja je trajala 7 dana....
U februaru 28 dobjem smedji iscjedak koji je trajao isto sedam dana vrlo oskudan koristila sam dnevne uloske toliko je bio oskudan,
Poslije toga imam bolne grudi malo pojacan apetit...
Uradim jucer test negativan
user posted image
Jos nisam dobila...
Jel moguca trudnoca?
Kad opet da radim test u slucaju da ne dobijem?
Savjet neki ?!

(odgovor članu mima00)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Smeđi iscjedak
24.10.2017 13:30:54   
palcicas
Cao cure!
Konacno i ja da se oglasimuser posted image
Posto vec 3 mjeseca imam problem sa smedjim iscjedkom,a htjela bih raditi na bebiuser posted image
Pa svako iskustvo je dobrodoslo.
Imam policisticne jajnike, redovno idem na ginekoloske preglede,menstruacija ima redovno, na poslednjem pregledu prije 20-ak dana doktorica je rekla da imam mali polipcic da sam zaradila zbog upale,pa to moze biti uzrok smedjeg iscjedka.
Da li je neko imao slicno iskustvo, kako se rijesiti ovog problem?user posted image

(odgovor članu Skorpija984)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Smeđi iscjedak
24.10.2017 15:06:41   
Galicia
Imala i polipe i smedju zabokrecinu. Operativnim putem se rijesila polipa a zabokrecina je jos tu, doduse ne svaki mjesec. S tim da su mi menge sad na dan i po max. Milina.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu palcicas)
Neposredna veza do poruke: 148
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *