|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Stvarno neznam
11.4.2017 14:32:22   
Najlica
Drage mame imam jedan problem pa cas molim za pomoc,kako da to sama s sobom rjesim. Znaci udata sam imam djecu sa muzem Je sve ok,dobro se razumjemo ono malo ponekad svadica al to ko kod svakoga mogu nabrojati na prste u godini kad docemo u konflikt. Al zadnje vrjeme me jako brine jedan momak.. Posto moj sin trenira sport Ja ga vozim na utakmice na treninge i njegov trener zadnje vrjeme meni upucuje malo drugacije poglede. Nekad se desi da se skupa u slucaju pogledamo sretnemo.. meni to jako jako bude neugodno znaci skrenem pogled i dalje gledam u pod.
Znate posle Ti neki njegovih fora mogu reci da mi je srcu prirasto!! To Je stvarno ono najgore .. bilo jedno vece oko pola 9 h kad me on zove,nisam se smjela javiti : nakon pola sata posaljem mu poruku reko sta ste trebali jesteli pogresili kad mi se javi ; ja pogresijo sam 😂😂.. Ja bi samo voljela da on ima postovanje neko prema meni a ne na taj nacin osvajanja i nekih dugih pogleda, posebno da mene pozdravi od drugih roditelja prvih i tako to. Stvarno nemogu covjeka napasti jer mi nista ni reko nije tako al eto da izpisem maloga i potrazim drugi sport bilo bi najbolje..
sta bi vi uradile??
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Stvarno neznam
11.4.2017 14:39:28   
veeseelaa
nista, ignorisala
pa uvijek ima neko ko upucuje poglede na poslu, u skoli, ispred zgarde
pa necu dat otkaz i sl
samo ignorisi

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Najlica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Stvarno neznam
11.4.2017 15:01:02   
ladyblue RR
a da ti to nisi sve malo umislila? muškarci koji se uvaljuju udatim ženama su konkretni....ti pogledi i gluposti su za balavce i balavice.
malo ti pažnje fali meni se čini.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Stvarno neznam
11.4.2017 15:01:43   
veeseelaa
ma ima tih tako sto bi se sa udatim zenama zabavljali user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Stvarno neznam
11.4.2017 15:04:10   
ladyblue RR
sve ok ali ne očijukaju nego se otvoreno uvaljuju.

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Stvarno neznam
11.4.2017 15:47:05   
salmy
Ne vidim ništa strašno...To je obična svakodnevnica koja se većini žena dešava
Muško ko muško...A ti ko djeteuser posted image


(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *