|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
28.6.2015 20:08:50   
Libeli2
Tražimo dadilju za dječaka uzrasta od 10 mjeseci na pola radnog vremena u našem stanu na Grbavici.
Trebamo osobu:
• koja voli djecu;
• starosti do 35 godina;
• ima pedagoško obrazovanje i/ili ima teoretsko i praktično znanje o ranom psiho-fizičkom razvoju djeteta;
• aktivna, komunikativna i uredna;
• nepušač.
Kontakta i više informacija na tel. 0671300380, na email aidaobar@gmail.com. Sve preporuke su dobrodošle.

(odgovor članu ammyv)
Neposredna veza do poruke: 701
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
28.6.2015 20:23:46   
salmy

IZVORNA PORUKA: Libeli2

Tražimo dadilju za dječaka uzrasta od 10 mjeseci na pola radnog vremena u našem stanu na Grbavici.
Trebamo osobu:
• koja voli djecu;
• starosti do 35 godina;
• ima pedagoško obrazovanje i/ili ima teoretsko i praktično znanje o ranom psiho-fizičkom razvoju djeteta;
• aktivna, komunikativna i uredna;
• nepušač.
Kontakta i više informacija na tel. 0671300380, na email aidaobar@gmail.com. Sve preporuke su dobrodošle.


e tesko ces naci takvuuser posted image

(odgovor članu Libeli2)
Neposredna veza do poruke: 702
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
29.6.2015 7:45:15   
Libeli2
Vidjecemo, ali u svakom slucaju hvala na misljenju ;)

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 703
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
19.1.2016 11:23:34   
Visnja RR
Djevojke, trebaju mi preporuke provjerenih teta čuvalica

Treba Asjinoj trenerici...
Radno vrijeme ako sam dobro shvatila od 14 do 21...

Hvala!

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Libeli2)
Neposredna veza do poruke: 704
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
28.2.2016 22:20:45   
bejbibi
Pozz zene
Treba mi preporuka za tete cuvalice..
Ako moze kontakt povjerljivih teta :)
Za sarajevo,radno vrijeme od 8-17 nekad i duze.uglavnom za prijateljicu mi je potrebno ..od maja pocinje puno radno vrijeme pa treba tetu
Hvala unaprijed

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 705
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
13.4.2016 10:35:07   
lulaloo
Drage zene,
Trazim, po preporuci, tetu za ispomoc u kucnim poslovima i pomoc oko bebe od 3 mjeseca i sl.
Mi vec imamo tetu koja je kod nas 10 godina, ali iz zdravstvenih razloga vise nije u mogucnosti da radi.
Potrebno ASAP :)
Hvala svima unaprijed.

(odgovor članu bejbibi)
Neposredna veza do poruke: 706
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
27.5.2016 0:22:02   
roxyqueen
Moja preporuka je vrtic rejna moja mala je tamo i prezadovoljni smo,imaju manju skupinu djece tako da mogu svakom djetetu da se posvete,i primaju djecu od 8 mjeseci,jer sam se ja od svoga djeteta tad odvojila.hrana je domaca neznam sta bi drugo rekla najbolje sami da se uvjerite
.Nalazi se na kosevskom brdu,

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 707
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
27.5.2016 9:56:03   
maja78 RR

IZVORNA PORUKA: roxyqueen

Moja preporuka je vrtic rejna moja mala je tamo i prezadovoljni smo,imaju manju skupinu djece tako da mogu svakom djetetu da se posvete,i primaju djecu od 8 mjeseci,jer sam se ja od svoga djeteta tad odvojila.hrana je domaca neznam sta bi drugo rekla najbolje sami da se uvjerite
.Nalazi se na kosevskom brdu,


Ovo je reklama, isti post na dvije teme!

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu roxyqueen)
Neposredna veza do poruke: 708
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
27.5.2016 17:58:54   
roxyqueen
Jeli problem reklamirati ako sam ja zadovolja sa tim vrticem,samo dajem preporuku neznam sta tu ima lose.user posted image

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 709
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
24.10.2016 9:17:25   
Lavica28
Drage zene, za prijateljicu koja nije na forumu, potrebna preporuka za pomoc oko male bebe 4 sata dnevno, tek se porodila, zive na Dobrinji, pa ako imate nekoga, bila bih vam zahvalna!

(odgovor članu roxyqueen)
Neposredna veza do poruke: 710
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
24.10.2016 13:19:18   
škorpija
IZVORNA PORUKA: Lavica28

Drage zene, za prijateljicu koja nije na forumu, potrebna preporuka za pomoc oko male bebe 4 sata dnevno, tek se porodila, zive na Dobrinji, pa ako imate nekoga, bila bih vam zahvalna!


http://rubin.ba/pomoc-porodiljama-nova-usluga-u-rubin-u/

ja sam preko njih angazirala zenu za ciscenje, odlični su

< Poruku je uredio škorpija -- 24.10.2016 13:23:15 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 711
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
6.9.2017 21:47:38   
edina6
Pozdrav drage zene! 😉
Ukoliko nekome treba teta cuvalica, molim da me kontaktira. Ja sam svoju curu odlucila dati u vrtic da se igra sa svojim vrsnjacima, tako da smo teti morali otkazati 😞
Teta je izuzetna, cuvala je moju curu skoro 3 godine, svako jutro dolazila i prije dogovorenog, donosila joj svjeze kifle, izvodila je, kupovala joj razne stvarcice koje su samo znak njene paznje.moja emina ju je prihvatila kao svoju nanu, svako jutro je sa osmijehom docekala. Niti jedan jedini put nije bilo nesuglasica ili nekih problema, te stvarno bi mi drago bilo da tako vrijedna i postena teta nastavi cuvati necije dijete, sigurna sam da ce opravdati sva ocekivanja. Molim kontaktirajte me ako znate da nekome iz sarajeva treba teta cuvalica.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 712
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
8.9.2017 17:09:43   
merima_s
Edina meni treba teta za cuvanje i pomoc po kuci. Je li ona samo za cuvanje?

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu edina6)
Neposredna veza do poruke: 713
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
8.9.2017 20:07:05   
edina6
Nama stvarno nije trebalo da ista radi po kuci, samo da cuva dijete i tako smo i dogovorili. I pored toga, svaki put je slozila ves sa strika i prostrila novi, svaki put je sudoper bio cist i sudje oprano, sve na svom mjestu. Zena je stvarno vrijedna, jedino sada kako se dogovorite. Mi smo prije nje imali mladju zenu i nismo bili zadovoljni,dosta je razloga bilo. Za tetu jasnu ja bukvalno dajem ruku u vatru da je teta 100% vrijedna i postena, a sto je najvaznije, djete ce cuvati kao svoje. Najbolje je da se vi cujete, a jos bolje da se vidite ako je moguce, da je upoznate i uvjeriti cete se u ovo sto sam napisala. Zove se Jasna, broj telefona je 062 915 382.
Sretno zelim!

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 714
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
18.12.2017 16:08:25   
ira_k
Drage mame,

Potrebna nam je teta cuvalica za bebu starosti 1 godina u našem stanu. C.Vila 2. Molim sve one koji imaju preporuku da mi se jave. Hvala unaprijed

(odgovor članu edina6)
Neposredna veza do poruke: 715
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 27 28 [29]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *