|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   treci carski rez
2.3.2015 11:03:56   
Berna2
Je li neko imao iskustvo sa trecim carskim rezom u bolnici Koševauser posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: treci carski rez
2.3.2015 11:06:51   
Berna2
Imam veeeliku želju za trećom bebom ne znam je li to ok ili je pretjerano jer imam dva sina ali zelja postoji

(odgovor članu Berna2)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: treci carski rez
2.3.2015 11:50:34   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Berna2

Imam veeeliku želju za trećom bebom ne znam je li to ok ili je pretjerano jer imam dva sina ali zelja postoji

pa ne znam,sve zavisi kako se ti osjecas..

ja sam imala jedan prirodni porod i dva carska,sve je proslo ok

dr mi je rekao da ne postoji prepreka ni za treci carskiuser posted image

imam poznanicu koja je 3 carska imala u 5,5 godina,sve super proslo i trudnoce i operacije.



_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Berna2)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: treci carski rez
2.3.2015 11:51:37   
Emica_sa
e da i sve je ovo radjeno na Jezeruuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: treci carski rez
2.3.2015 15:23:55   
Berna2
Imam i povisen krvni pritisak i počela sam piti terapiju

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: treci carski rez
3.3.2015 22:40:59   
lelli
Ja se spremam za treci carski aBd u junu, imam dva sina a stize i treciuser posted image kaze dr nista se ne brini mozemo mi i cetvrti, ali od mene dosta. Najbolje se konsultovati sa dr da procijeni stanje prethodnog oziljks i opsteg stanja.

(odgovor članu Berna2)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: treci carski rez
4.3.2015 13:02:16   
Berna3
ko ti vodi trudnoću, kako je podnosiš ja sam ti sva isprepadana s obzirom da radim u kcus pa se svega nagledam.Nadam se iskreno da cu skupiti hrabrosti i krenuti naprijed.Želim ti uspješnu trudnoću i preslatku bebicuuser posted image

(odgovor članu lelli)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: treci carski rez
28.11.2017 9:16:24   
Anoniman
Cao svima, evo dizem staru temu user posted image
Ima li neko da mi malo opise svoje iskustvo sa trecim carskim? Prva dva sam imala na Jezeru, zadnji 2013, pa me zanima jel se nesto promijenilo u proceduri, kako je isao oporavak i da li je bilo nekih komplikacija?

(odgovor članu Berna3)
  Neposredna veza do poruke: 8
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *