|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Trudnoca i privatno zdravstveno osiguranje
5.4.2018 22:10:48   
Shimmer
Zdravo clanice,nova sam na forumu..
Imam par pitanja vezano za privatno zdravstveno osiguranje i trudnocu pa ako ima neka clanica da moze podijeliti svoja iskustva..
Radi se o tome da sam zakljucila privatno zdravstveno osiguranje i saznala tek u 10sedmici da sam trudna i naravno otišla ginekologu. Poslala nalaz i racun za refundiranje novca gdje meni sad osiguranje ne zeli refundirati novac jer sam navodno zakljucila osiguranje znajuci da samse trudna. Ulozila sam zalbu ..ako ne prihvate ,raskinut cu ugovor. Da li znate imali neka osiguravajuca kuca gdhe se sad sa ustanivljenom trudnocom mogu zakljuciti..izvinite na dugom postu
user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Trudnoca i privatno zdravstveno osiguranje
5.4.2018 22:30:05   
Visnja RR
Shimer dobrodošla user posted image
zaista ti ne znam dati savjet
imam privatno osigranje godinama i mnogo prije trudnoće pa samim tim nisam imala problem...
samo mislim da je jako ružno od njih...ima li neki Zakon o tome?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Shimmer)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Trudnoca i privatno zdravstveno osiguranje
5.4.2018 23:58:52   
Shimmer
Hvala puno :-) Imaju oni svoj pravilnik i caln na koji se pozivaju..ne vjeruju oni meni da ja nisam znala za trudnocu u trenutku zakljucivanja police kao oni se drze cinjenica..stvarno mi je sad bezeve jer sam.platila vec dva mjeseca ratu za policu i sad i kad raskinem ugovor sa njima ne znam ima li nrka osguravajuca kuca gdje bi kao trudnica vec mogla zakljuciti zdravstveno. user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Trudnoca i privatno zdravstveno osiguranje
6.4.2018 0:00:35   
Shimmer
Nadam se da ce se jos clanica javiti i da neko ima neko slicno iskustvo s pozitivnim ishodom :-)

(odgovor članu Shimmer)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *