|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   visok pritisak u trudnoći
2.3.2015 15:29:12   
Berna2
Da li je opasno zatrudniti sa visokim pritiskom
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: visok pritisak u trudnoći
2.3.2015 20:55:31   
rose
nije bas bezazleno ali uz terapiju je ok...meni je ostao povisen pritisak od prosle trudnoce...sad sam na nekoj terapiji i trudna sam opet

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Berna2)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: visok pritisak u trudnoći
2.3.2015 21:00:08   
Medić*

IZVORNA PORUKA: rose

nije bas bezazleno ali uz terapiju je ok...meni je ostao povisen pritisak od prosle trudnoce...sad sam na nekoj terapiji i trudna sam opet


I meni je bas ovako bilo. Poceo ssa prvom trudnocom, stalne kontrole i terapija metildopom. Onda u drugoj ponovo.
Osim terapije i ishranu regulisala.
Isla i internisti.
Uglavnom sve ok bilo.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: visok pritisak u trudnoći
2.3.2015 21:11:22   
Berna2
Jako sam nesigurna uvijek gledam crno al nadam se kada zatrudnim da ću pozitivno gledati na buducnost.Mana mi je što sam veliki panicar boricu se s time i nadam se da cu to prevazici.Ljubim vas

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: visok pritisak u trudnoći
2.3.2015 21:13:16   
rose

IZVORNA PORUKA: Berna2

Jako sam nesigurna uvijek gledam crno al nadam se kada zatrudnim da ću pozitivno gledati na buducnost.Mana mi je što sam veliki panicar boricu se s time i nadam se da cu to prevazici.Ljubim vas



i ja sam panicar i paranoisem bezze al kad me vec strefi onda prihvatim i borim se user posted image

ja sam bila na beta blokatorima do trudnoce...cim sam skontala da sam trudna odem na kontrolu i trazim promjenu terapije...sad sam na terapiji verapamilom koji je primarno za tahikardiju...ukoliko bude trebalo ide metildopa

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Berna2)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: visok pritisak u trudnoći
2.3.2015 21:22:16   
Berna2
U bolnici Koševo radim svega se nagledam i tako u krug se vrti.Imala sam dva carska a nakon toga dobila bebi bluz kao panicni strah.Uzimala terapiju za to sada sam prestala.Dva puta nažalost se čistila od nekog straha druge slušam a sebe ne a želja pistoji.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *