|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupiti "moderne" garnisne i za...
7.11.2009 9:04:04   
maminsin
Trenutno nisam u SA ali cu biti za nekoliko dana.  Interesuje me gdje mogu da kupim modernije garnisne?  Kad kazem "modernije" mislim na one sto izgledaju kao kovano gvozdje ili kao mesing, a ne na one tipicne drvene sa kuglama na krajevima.  Nadam se da me razumijete. user posted image   Isto tako me interesuje gdje mogu nabaviti zavjese po mjeri? 

Hvala puno!

PS Ako ste skoro kupovali nesto slicno, molim vas da stavite cijene.  user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 9:17:44   
Anoniman
mislim da je takvih garnisa bilo u obiju...a zavjese u velani i radnja na skenderiji (ne znam ime) zgrada gdje je i reiffeisen banka (cijene ti ne znam reci, jer smo mi davno kupovali...nisu jeftine bile....govorim o velani)

< Poruku je uredio dadada -- 7.11.2009 9:18:28 >

(odgovor članu maminsin)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 9:48:45   
maminsin
Hvala dadada!

Pogledacu u OBI-ju.  Znam da su zavjese u Velani skuplje.  Nadam se da su jefinije u toj prodavnici na Skenderiji.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 10:07:38   
veeseelaa
draga sve to imaš na pijaci na Kumrovcu i garnišle i store, samo ćeš skuplje platiti u radnji
Izbor je odličan, cijene stora od 10 - 30 KM po metru

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 10:09:14   
haidy
slazem se sa veselom, na pijaci na otoci je extra izbor zavjesa, pa ne skodi da pogledas prije nego krenes u ove skupe radnje.

_____________________________

Jedan osmijeh mijenja sve:-)

Lokica 17.05.2008.
Gugutka 20.10. 2011.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 10:14:04   
maminsin
Trudim se da izbjegnem skupe radnje pa ako imaju i garnisne i zavjese na pijacama onda SUPERICKA! user posted image

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 10:14:48   
veeseelaa
ma samo će bezveze bacati pare, ako hoćeš poslaću ti ja na pp broj žene koja prodaje i šije store po mjeri
Ima extra izbor a i super šije

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu haidy)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 10:27:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: maminsin

Hvala dadada!

Pogledacu u OBI-ju.  Znam da su zavjese u Velani skuplje.  Nadam se da su jefinije u toj prodavnici na Skenderiji.user posted image


mislim da je ta radnja jos skuplja...u slucaju da ne nadjes na pijaci to sto trazis, pala mi je na pamet i magma home (mercator centar ilidza)

(odgovor članu maminsin)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 10:37:50   
acudesa
IZVORNA PORUKA: maminsin

Trudim se da izbjegnem skupe radnje pa ako imaju i garnisne i zavjese na pijacama onda SUPERICKA! user posted image


ja mislim da ih imaš i u FIS-u
ja kad sam sebi tražila tu su mi bile najpovoljnije garnisne, a zavjese su mi na pijaci otoka prelijepe, ali pazi ako budeš krojila čula sam da znaju sfušeriti, a imaš i u Fisu lijepe zavjese

< Poruku je uredio acudesa -- 7.11.2009 10:48:10 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu maminsin)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:03:18   
Anoniman
Imas Ekskluziv, ali su malo skuplji.  A od jedne forumasice mama je umjetnik sto se toga tice, ali je u Zenici, a Zenica nije daleko

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:05:41   
Private
Ima zaista u FIS_u lijepih zavjesa,cak i sasiju traku ako treba ili neko prekrajanje.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:12:47   
acudesa
pretpostavljam da žena ne želi na ovom kokuznom vremenu davati bogatstvo za zavjese i karnisne, a Boga mi su pravo skupe, nisu kad gledaš 1m, ali za cijeli stan koji ima prozora i prozora, dođe to na finu cifru...

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:16:09   
Private
Ma acudesa,znas kako kazu,koliko para toliko i muzike.Meni se svidaju one od 20 KM koje su kao protkane zlatnim nitima a i nepeglaju se.E sad kolika je garniza,a rijetko kome je ispod 2 m.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:30:08   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Private

Ma acudesa,znas kako kazu,koliko para toliko i muzike.Meni se svidaju one od 20 KM koje su kao protkane zlatnim nitima a i nepeglaju se.E sad kolika je garniza,a rijetko kome je ispod 2 m.

upravo tako-a, ja imam riješen problem tako što nemam zavjese ni garnisne uopšteuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  samo žaluzine, super izgledauser posted image
minimalistički namješten stanuser posted image user posted image user posted image
ps-ko se može danas dosta protegnuti svaka mu častuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:32:47   
acudesa
meni bi trebalo za oko 17 m prozora, hihihi
možeš zamisliti

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:35:53   
Private
acudesa,netreba ti puno,samo 340 KM,pa jos malo za traku,pa sivanje,isplati se vise zaluzine samo imatiuser posted image ,a mogu ti reci i da trakaste zavjese dobro izgledaju.

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:36:44   
Anoniman
mi opet zavjese imamo samo u dnevnoj i trpezariji ...jah i gospodin ima zavjese u sobi...ostalo su nam roletne...a nase zavjese su jos iz 20. vijekauser posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:37:14   
anidla
prosle sam sedmice kupila divne zavjese 105 cm sirine, duge 2 m i komad sam placala 19.90 KM, ali im je dizajn, boje sve na mjestu (po mom ukusu)...imas ih u MAGMA HOME, naravno imas ih i skupljih po 49 KM...

_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 11:38:03   
acudesa
IZVORNA PORUKA: Private

acudesa,netreba ti puno,samo 340 KM,pa jos malo za traku,pa sivanje,isplati se vise zaluzine samo imatiuser posted image ,a mogu ti reci i da trakaste zavjese dobro izgledaju.

a, karnisne? a nabori, ne može baš skroz ravnouser posted image
a, bile su u opciji i trakaste a, od njih sam odustala isključivo radi održavanja, žalozine su lakše za održavati

evo našla sam sličicu na kojoj se vide žaluzine, nije strašno bez zavjesa, jel da?




user posted image

< Poruku je uredio acudesa -- 7.11.2009 11:51:17 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Private)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 16:16:46   
Amrino
I kod mene su samo zaluzine u dnevnoj, u spavacoj imam bijele pamucne zastore, nesto slicno u trpezariji a u kuhinji i djecijoj bambus- roletna user posted image .



_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 18:47:06   
maminsin
E bas vam hvala.  Super savjeti! 

Eh, da je stan nego kuca!!!  Za zavjese vidim imate dosta ideja ali sta je sa garnisnama?  Kako se one prodaju?  Znate li cijene?  Naravno kao sto neko rece trebaju mi one preko 2m.  Uh, izgleda da ce ovo biti paprena cifra pravo al' sta da se radi.  Imam ja i zaluzine ali nekako izgleda pusto (bas kao da nesto fali). user posted image

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 19:01:23   
triplemama
IZVORNA PORUKA: anidla

prosle sam sedmice kupila divne zavjese 105 cm sirine, duge 2 m i komad sam placala 19.90 KM, ali im je dizajn, boje sve na mjestu (po mom ukusu)...imas ih u MAGMA HOME, naravno imas ih i skupljih po 49 KM...


Šta sve ima u to Magma Home na Ilidži ?

Nisam ni znala da ima a sad gledam njihov katalog i ima finih stvari. Interesuju me tepisi, posteljine i ove džidže razne.

< Poruku je uredio triplemama -- 7.11.2009 19:05:23 >


_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 19:51:47   
*Seve*
Ja volim lijepe zavijese ali nevolim bas ono pretrpano sa paravanima.
Ovakve imam u kuhinji.
user posted image
A ovakva tri komada u salonu samo crvena(bordo)masnica.
user posted image
A lijepe su mi i ove hocu da uzmem za salon za promijeniti.
user posted image
Mada su dosta skupe ovdje zavijese ali im je kvalitet jako dobar...

(odgovor članu triplemama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 20:00:37   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: *Seve*


user posted image



Ove mi se svidjaju, jednostavne, a lijepe. Ja ne volim inace plaho zavjese...a trenutno nemam ni jedne. user posted image Samo zaluzinice i ja sretna. user posted image

(odgovor članu *Seve*)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Gdje kupiti "moderne" garnisne ...
7.11.2009 20:02:53   
*Seve*
I ja nevolim nesto previse,sasvim male lijepe komadice.user posted image
 

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *