|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:03:53   
NUR
.


< Poruku je uredio Amelaa RR -- 21.1.2010 9:42:22 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:10:51   
veeseelaa
sumljam u te stvari, ljudi jednostavno neće da govore o tome
Ja svog muža takođe moram na sve podsjećati, sugerirati mu i sl
Evo ti primjera, ja neki dan prilegla, umorna, nikakva, vidim i Ajša će zaspati pa rekoh da i ja malko osmorim. Na šporetu se u express loncu kufa boranija i ja kažem mm koji se sprema da ide vani, kad krene da isključi šporet...
i sad ja pratim, on se oblači, uzima svoje stvari i odlazi. Vozdra boranija, ja ustanem i isključim je. Mislim znala sam, kasnije ga nazovem rekoh što bolan ne isključi boraniji? veli ja zaboravio
Banalna stvar al eto, ne možeš mu vjerovatiuser posted image
Ja sve što mogu da obavim sama obavljam, jer on uvijek il zakasni, il smetne s uma i sl
Kad mu malenu ostavim da je pričuva deset minuta dok prostrem veš, ne prođe ni pet eto ga s njom kod mene, ma cirkus
Što se trošenja novca tiče znam i ja bezveze potrošiti, evo ovaj mjesec pišemo šta kupujemo i ja i on, al ja sam izostavila trećinu stvari, ajd Boga ti ne mora on sve znatiuser posted image user posted image user posted image
znači nisi jedina, gledaj da poravniš inače će ti živci otići
Ja poravnila i sad se samo smijemuser posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 21.1.2010 9:42:35 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:11:07   
reallove
moj muz...sta da kazem ma dobar je,zna i on nekad da me izbaci iz takta ali sta je tu je..nisam ni ja savrsena svi mi grijesimo..evo sada smo se malo posvadjali ali prodje to brzo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:19:16   
Ex Yu
Ja globalno mogu reci da imam super muza koji sve hoce ako ja kuham rucak on pravi kafu ako ja presvlacim djete on ga hrani il tako neke stvari ... al svaki ima nesto i jednostavno ih sve moras napominjati mene bi vise nerviralo da je neki peka pa da me terorise sto ovo ili ono nisam u kuci uradila ... jednostavno se pomiris stim i hodas po kuci sa recenicama tipa:

"stolice nisu ormari - za 10 minuta nema nista
"hoces igrati lopte s carapama - koje srecem po kuci i skloni ih
" jesi se posvadjo s kantom za smece - ako sretnem papirice kutije cigara prazne
" uzmem bebu i kazem mu vidis kako te se tata nikad nepozeli i podzem se igrati snjim on crce od smjeha i tata postane ljubomoran ukljuci se u igru i preuzme bebu (kao uparvo sad user posted image user posted image )
jednostavno ih moras napominjati bar kod mog to pali ja sam nasla recept nit zvocam nit se svadzam samo kazem i napomenem i nebi mi palo na pamet da sklonim (naravno majice ganjam po kuci za pranje, smece obavezno kupim i iznesem ispred vrata, i tako neke stvari al kad necu 100 puta mu kazem i uradi


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:25:00   
mamine oci
moj muz ama ni casu vode nece sam da uzme,ali postuje me ceni,neznem sta bih rekla mozda bi mi i pomogao u kucnim poslovima al on radi od8h-20h i mene bi iskreno bilo stid da cekam da mi on opere sudje a pritom ja neradim,nervira me sto nije bas pedantan i uvjek imam utisak da imam troje a ne dvoje djece,al zdruge strane nemam problema veliki je radnik novac donosi kuci...

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:26:44   
reallove
to sa bebom je slucaj i kod meneuser posted image ...ali i on meni pomogne npr.kada sam se porodila peglao je odjecu,spremao kucu itd..

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:27:24   
dana3
Za mog muza imam samo najbolje da kazem i jos nikad nisam napisala niti jednu jedinu rijec zalbe-mi smo imali s..nje prije i sad znamo da cijenimo jedno drugo.Ne bih ga dala za brdo celimasauser posted image user posted image user posted image


A ti draga NUR objavi strajk-pa da vidis dokle ce tako.




_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:38:43   
naša.mrvica
ne odgovara) otvorena porazgovarala.jednostav dovoljno je obaveza koje imas.ali on je stariji i trebao bi biti i pametniji i odgovorniji i iskusniji.moj muz je mladji od mene skoro 2 godine, i evo cekamo prvu bebu.ali meni je malo rizicna trudnoca i osim kuhanja (jer nema pojma,potrovao bi nas)nista mu nije mrsko i zahvalna sam bogu da mi pomaze,jednostavno to muz mora u sebi da prelomi,nema tu nikakvog srama ili macho stvari,to je podrska razumjevanje i ljubav.naravno u svakom braku ima sitnih glupih svadjica, ali on je moje srce i sad jos kad cekamo bebu vezana sam jako.sto se tice odnosa prema djeci,vidjela sam kakav je i bice super otac aBd.ti si ta koja mora da promijeni situaciju ako zelis sebi olaksati,sto rekose prije mene u strajk i gotovo.ja ne bih nista radila osim kuhanja pa neka vidi...zelim ti od srca srecu i izbori se,ti isto treba da zivis i treba ti pomoc njegova,vi ste porodica.pa prenoci razmisli ..sretno u svakom slucaju.

< Poruku je uredio Amelaa RR -- 21.1.2010 9:42:51 >


_____________________________

Nikad necu zaboraviti kako sam bila sretna s tobom pticice moja.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:40:34   
Anoniman
Zaboravan je... jeste. Od tri stvari obavezno zaboravi dvije... Ali ja ne dam da me to izbaci iz takta, mislim da ništa nije vrijedno mojih živaca, a pogotovo ne takva sitnica. Kad ga šta zamolim da mi pomogne, uradi to bez pogovora (nakon što ga nekoliko puta napomenem user posted image ). Međutim meni su važnije neke druge stvari: ne tuče me, ne vrijeđa me, ne rasipa novac, ne pije... Naravno da ja poštujem njegove potrebe (kafa sa društvom, kupovina nekih časopisa o motorima koje voli...) a isto tako i on moje (kupim sebi cipele ili sl., odem na kafu ili u pozorište sa prijateljicama i sl.) Naravno, sada kako imamo bebu, neke su se stvari promijenile, pa ne izlazimo toliko vani (on sa svojim, a ja sa svojim društvom).
Kad sam umorna, ako se već nije sam ponudio (a zna sam da se ponudi), zamolim ga da opere suđe... ili nahrani Esmu i sl. Sve je stvar dogovora i mi zaista funkcionišemo tako. Ako znam da je zaboravan, pošaljem mu poruku sa spiskom stvari koje treba kupiti ili mu na papir napišem posliće koje treba obaviti u kući... Njemu to odgovara, ja se ne ljutim, a sve se fino obavi... i mirna kuća...

< Poruku je uredio pingpong -- 23.9.2009 18:44:07 >

(odgovor članu dana3)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:41:14   
suna
moj muz nece slijedece:
-peglati
-usisavati (hoce,samo kad sam ja trudna)user posted image
-brisati prasinu....

mm hoce slijedece:
-ljubiti se user posted image
-maziti se user posted image
-naspavati se (a tebe ko pita)
-i paziti se u dvoje user posted image user posted image

a nema veze vooooolim ga i takvog....kao sto vesela rece i ja poravnila pa ima dana kada po kuci svi sve preskacemouser posted image user posted image ..uglavnom nema ljutnje user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ništa značajnije ne može učiniti otac za svoju djecu, nego to da voli njihovu majku."

više volim što nemam sve a imam VAS,nego da imam sve a nemam VAS

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:46:56   
Anoniman
MM je nekad kao pravo dijete pa ga ja onda navučem pričom "Hoćemo li zajedno..." (obrisati prozore, raspremiti kuću, popraviti vrata i sl.) Neki dan je k'o malo dijete molio da zajedno pravimo kadaif... i ja ga pošteno iskoristilauser posted image ... kad se već nudi.

(odgovor članu suna)
  Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:48:19   
dana3
Zene ovo medju nama-muskarci imaju tezi i veci mozak od naseg ali 70% ne radi hahahhaha a nas manji i u pogonu 110%.

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu suna)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:51:16   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: suna

moj muz nece slijedece:
-peglati
-usisavati (hoce,samo kad sam ja trudna)user posted image
-brisati prasinu....

mm hoce slijedece:
-ljubiti se user posted image
-maziti se user posted image
-naspavati se (a tebe ko pita)
-i paziti se u dvoje user posted image user posted image

a nema veze vooooolim ga i takvog....kao sto vesela rece i ja poravnila pa ima dana kada po kuci svi sve preskacemouser posted image user posted image ..uglavnom nema ljutnje user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu suna)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:56:26   
mube
moj muz je jako dobar muz,uopste ne dijeli poslove na zenske i muske,nista mu nije mrsko uraditi,cak stavise upci bajrama mi je tako fino sredio kucu da je to za svaku pohvalu,i ja sam sujdelovala naravmo ali vecinu je odradio on,kratko smo u braku ali ako ovako nastavi mogu samo reci blago meni....

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 18:59:24   
Ilhana RR
Moj muz je najbolji na svijetu! =) Uvijek je tu za mene i u dobru i u zlu... i kad je hladno i kad je toplo i kad je mokro i kad je suho... ama bas uvijek, nekad zna nesto zaboraviti sto mu kazem da uradim ali to je ljudski i ja znam zaboraviti tako da nema veze sto zaboravi... znam otici na posao on biti sa Lamijom i kad dodjem kuci kuca ko pista... rucak napravljen... razpolozenje ipak maksimalno...

uvijek me lijepo zna inzenaditi =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 19:03:31   
malenagoga
E neznam sta bih rekla svi smo mi razliciti nebi ni valjalo da smo svi isti.
Moj muz hmmm... pa nekad mi dođe da ga ubijem na spavanjuuser posted image
Jako neodgovoran,lijen,bezobziran pa ponekad i bezobrazan.
Od njega nikakve pomoci ni u kuci ni oko djece,on misli da je njegova jedina
obaveza da donese novac u kucu i nista vise,ali i posao koji je on izabrao nije za pohvaliti
jer sam kroji radno vrijeme,znaci radi koliko hoce i kad hoce tako da se ne umara ni dok je na poslu
a niti zarađuje neku lovu pa da bih mogla da ga sazaljevam i postedim za neke obaveze po kuci i oko djece.
Skoro nikad ne izlazi sa mnom i sa djecom u setnju njemu je cak lijeno i da seta.Ma joj toliko toga ima sto mu
zanjeram da bih mogla dva sata pisati.Pokusala sam ja sa njim i razgovarati ali ni to vise ne pali kod njega.
A kao momak je bio totalno drugaciji i dok nisu djeca dosla,svi su govorili da ce biti divan otac jer je uvjek znao
sa djecom i djeca su ga volila a sad za svoju nema puno zivaca, malo se poigra sa njima i onda bih htio da ga
ostave na miru.On kada legne da spava ne zeli da ga bilo ko uznemirava, tako da se uvjek svađamo oko toga jer
nemamo nesto bas veliki stan da bi se mogao izolovati ,a niti zelim da mi određuje kad cu na spavanje.

(odgovor članu naša.mrvica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 19:09:51   
reallove
same smo ih izabrale sada se mozemo zaliti koliko hocemo..kakvi su god da su,to su nasi muzevi

(odgovor članu malenagoga)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 19:43:42   
Ex Yu
cure jednostavno se pomirite stim i pokusajte naci neki modul da ga ukljucite meni uvijek pali a na kraju ako mi se neda ja boga mi legnem i kazem ako nedaj boze ko dodze il spremaj il zakljucaj ...

a najbolje mi pali kad odem kod sveki i povedem je sa sobom kod nas onda mu posaljem poruku da mu ide i mama i da "dovede kucu u red" ma kad dodzemo ko 5 zena da sam ostavila da urade stan sve on to pospremi zategne sredi ko curica ...

a ovako zna bit pravo hantljav al meni to nesmeta toliko jeer kad necu necu pa makar ginula po stvarima .. onda se on prihavti spremi sve i zvoca samo ti lezi i udaraj po tastaturi


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 19:47:27   
Tidzi
Ja mogu reci da imam jako dobrog muza. Doduse, nikada se ne bi sjetio sam da usisa, ili da opere sudje, dok mu ne kazem. Ne mogu grijesiti dusu, kada vidi da generalno cistim po kuci, ponudi se da mi nesto pomogne. Ako mu nesto kazem da uradi, uradit ce. Dok smo oboje radili, dijelili smo neke obaveze, ko prvi dodje nesto pospremi. Dok nije radio 6 mjeseci, a ja sam radila, cuvao je dijecu, brinuo o kuci, jedino nije kuhao, jer nije neki kuhar. Cim bi ja dosla, on odmah stavlja kafu.
E, sad ono sto nikada ne bi uradio jest to: da nikada nece prosuti pepeljaru. Pusi, pusi, gasi cigare i tako skuplja te opuske dok vidi da vise nema gdje ugasiti. Fakat ne kontam kako mu to ne smrdi. Kada sam se udala nije bio bas nesto vrijedan. Odjece je bilo svugdje razbacano, ono tamo, ovo negdje na nekom desetom mjestu. Al nema sa mnom zafrkavanja.user posted image user posted image Sve sam ja to za 1 godinu dovela u red.user posted image user posted image Sad odvaja sta je za pranja, sklanja svoj ves, pere umivaonik nakon brijanja, posprema za sobom.
Ja se slazem sa nekima koje kazu ako muz radi citav dan, ona kuci, da nece sad biti bezobrazna i zahtijevati da pere sudje, usisava...al je zato dovoljno da samo posprema za sobom, jer bez obzira sto je zena citav dan kod kuce sa dijecom, kuhanjem, ciscenjem, pranjem...i njoj bude svega preko glave i na kraja dana i ona je umorna.


_____________________________

Adin 12.01.2007
Elma 22.09.2008
Erna 02.08.2010

"Zivot je procitan roman, samo sto se u romanu mozes vratiti na predhodne stranice, a u zivotu nikad na prosle dane!"

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 19:55:15   
reallove
moram se pohvaliti da je moj muz jako uredan nemoram skupljati njegove stvari po kuci..to volim kod njegauser posted image

(odgovor članu Tidzi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 20:19:59   
larina
mm je isto uredan,odgovoran za sve sto on obavlja,mi inace znamo sta ko treba da uradi tako da je sve ok.sto se tice kucnih poslova i oko 3 djece to radim ja i nevolim da mi se neko mijesa i vrti se po kuhinji kad ja sta kuham,a kamoli da mi pomaze-te poslove volim ja da radim,jer uradim sve po planu i mom rasporedu npr.kad donesem namirnice slazem ih po datumuuser posted image i sve stvari imaju svoje mjesto.sto se tice potrosnje,trosimo obadvoje ali u korisno i potrebno-sve u svemu mm mi takav odgovara mada i on zna nekad ko i svi nesto user posted image user posted image

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 20:30:48   
Dida79
MM je katastrofa po pitanju odgovornosti meni se ponekad cini da nasa kuca citava stoji na meni.On hoce nam kafu napraviti ali bi se ja prosla njegove kafe kada moram poslije za njim sve vratiti na svoje mjesto ormarice od kuhinje zatvoriti....
A kada su djeca u pitanju to je haus bas juce kaze de mi obuci Vildana odo ja sa njim malo ispred kuce ma nije proslo ni deset minuta ja cujem neko na vrata ulazi kad ono moj Vildan pitam ga ja gdje ti je tata a on meni nena-nezna a samo da kazem maleni se sam popeo na drugi sprat user posted image uvedem ja dijete u kucu kad cujem dole Vildane,Vildane ja izadjem i pitam ga sta je nema ti djeteta a on se zavali od smjeha i kaze majke mi sam ga izgubiouser posted image user posted image user posted image
E sta bi mu covjek ....

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 20:34:41   
reallove
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 20:40:39   
_melina_
Ja da sam svog na hadžu trazila ne bi ga sigurno nasla... Pomaze mi u svemu, od kuhanja, usisavanja, pa do peglanja, pranja prozora i slično... bas u svemu mi pomaze...
Naravno nije savrsen i nekada mu je sve strasno mrsko ali mu ne zamjerim jer i meni je nekada sve zivo mrsko... istina je da mu neke stvari moram napominjati po 5 miliona puta ali sta mogu...
svako ima svoje mane i vrline...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu NUR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kakav je vaš muž?
23.9.2009 20:42:04   
_melina_
IZVORNA PORUKA: reallove

same smo ih izabrale sada se mozemo zaliti koliko hocemo..kakvi su god da su,to su nasi muzevi


slazem se kad smo se udavale prihvatile smo ih onakvima kakvi jesu


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *