|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako ste izabrali ime?
12.9.2007 15:23:25   
STUHA
Koliko prije ste vi več odabrali imena? Jeste li imali i vi problema sa izabiranjem ? 
Mi  smo se več i posvađaliuser posted image user posted image par puta jer sam se bojala user posted image user posted image da ču otiči se poroditi a nemam imena za muško pa šta ču onda!?
I šta ču onda da dadnem djetetu neko ime pa da se mi onda moj naljuti?

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:13:30 >


_____________________________

Ti si sreča moja največa
ALVIN 04. avgust
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako ste izabrali ime?
13.9.2007 14:49:40   
ćevap
Ma moj školski kaže da se je ženom svađo i tek u koli kad je kreno za bolnicu su se  dogovorili za ime!!

Izgleda d a ipak može ispasti baš svađa ako nenađeš pravog imena u pravi ćas!

Al de haj štačeš, tako vam je grah pao da se svađateuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:14:20 >

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako ste izabrali ime?
15.10.2007 15:20:15   
Blue rose RR
Draga stuha, ne kontam, je li znaš koju bebu nosiš?
Ja sam dvije godine prije nego sam i zatrudnila znala kako će se moja kikica zvati. A o muškom djetetu nisam nešto utanačila, imali smo nekoliko opcija, ali pošto nam je sedam doktora potvrdilo da se radi o ženskom djetetu-upisali smo je onako kako smo se dogovorili.
Je li vi nemate opcija ili se ne slažete oko imena?

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:14:33 >

(odgovor članu ćevap)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako ste izabrali ime?
4.1.2008 11:22:55   
hanabanana
Od 16 godine sam znala da ako budem imala kćer ime će joj biti Iman ili Hana.



< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:14:48 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako ste izabrali ime?
4.1.2008 12:05:34   
Suncica*
Ja sam ime svoje devojcice nasla na internetu. U opciji je bila Lorena ili Anja. Ipak smo se odlucili za prvo, jer je na ovim prostorima gde ja zivim jako neobicno..

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:14:59 >

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako ste izabrali ime?
4.1.2008 12:37:28   
Monia
Oduvijek sam nekako znala da ce mi prvo dijete biti musko i da ce se roditi u maju i imati ime Nikola,tako je i bilo.Malo kasnije rodila se djevojcica i tata je dao ime,naravno uz moju saglasnost Monia.Jako lijepo ime sa velikim znacenjem,i jako rijetko.No,oba su internacionalna,tako da gdje god odemo zovu ih tacnim imenom,sto jako puno znaci.Mislim da se ljudi osjecaju malo ne lagodno kad im ne umiju izgovoriti ime,pa ih nazivaju svakako,samo ne imenom po rodenju.

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:15:17 >

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako ste izabrali ime?
4.1.2008 13:08:53   
Anoniman
i ja sam uvijek znala kako bi voljela da mi se djeca jednog dana zovu...a posto sam sa mojim sadasnjim muzem bila u vezi skoro 7 godina ime smo zajedno odredili...sada dok cekamo bebicu da dodje na svijet znamo sigurno koja ce imena imati: ako bude curica bice Iman ako Bog da, a ako bude muskic zvacemo ga Amel. mislim da su imena prediva a imaju i lijepo znacenje...nikad nije bilo dileme u vezi toga :)


< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:24:50 >

(odgovor članu Monia)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako ste izabrali ime?
4.1.2008 13:40:34   
Monia
Ma meni je to divno kada roditelji znaju kako da daju ime svom novom clanu,i jos onda fino i na miru razgovaraju,pa pisu to ime da vide kako ide uz prezime,gledaju znacenja itd.Predivni trenutci a sve u svrhu iscekivanja malog bica.Sretno

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:25:08 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako ste izabrali ime?
4.1.2008 13:45:54   
kiša
Ja i moj dragi smo o tom pricali al jos nismo dosli do konkretnog zakljucka,al akobogda kad budem user posted image  valjda ce biti dovoljno 9 mj.da se odlucimo koje ime cemo dati nasoj user posted image .

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:25:21 >

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako ste izabrali ime?
4.1.2008 14:00:21   
Monia
Vjerujem da ce biti predivno,i da ces uzivati u njemu.A,9 mjeseci...,pa eto to je nekako knap,samo ne gubi vrijeme.user posted image

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:25:38 >

(odgovor članu kiša)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako ste izabrali ime?
9.1.2008 0:48:01   
Visnja RR
MM i ja smo evo 11 g u braku i jos prije braka smo bili sigurni da treba da znamo ime za djecaka :) Tako da goooodinama nije bilo postavljeno pitanje koje ime cemo dati djetetu...E sad, nas bebe bas nesto nisu zeljele sve do sad... I kad su mi zajedno sa nalazima amniozinteze rekli da je pisuljica...muz je prvo pitao: a da nisu zamjenili nalaze ( uz smjeh naravno) user posted image ...
Odjednom je sve u nasem zivotu postalo ruzicasto... A ime smo skontali brzo... Asja... Svidja nam se to ime vec nekih 7 g ... A pogotovo njegova univerzalnost (iako je grckog porijekla od imena AnastAsia tj grcke rijeci anastasis = uskrsnuce, podizanje)...

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:26:22 >

(odgovor članu Monia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kako ste izabrali ime?
31.1.2008 12:46:38   
mišur
Mi čekamo dječaka, i od samog početka imamo u užem izboru nekoliko imena, ali nikako da se odlučimo.
I čini mi se i da nećemo, dok ne vidimo našu bebanu...

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:26:36 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kako ste izabrali ime?
15.2.2008 18:06:30   
kana
Kod mene je to sa imenom sve krenulo od tate koji bi rekao ,draga Kano kad budes u kaficu sa Tarikom ,izgubices gauser posted image  naravno ,tada je mislio da sam neodgovorna ,sto ne vjerujem da sada misli jer sam svojim postupcima dokazala drugacije,ali...ostalo je to Tarik.Muz se slozio da bude tako ,mada je rekao da ce on biti zaduzen za zenska imena i da ce ih naditi po svojim bivsim curamauser posted image naravno to je rekao samo da bi me malo izivcirao ali bas me briga:)Sada nosim prvo dijete i jeste musko.AkoBogda kada se rodi-bice Tarik,nadam se da me nece zeznuti kada mu bude upisivao ime u opstini jer je moj MM malo sasav ,ali i ja sam pa kako bude-bude.user posted image
Pozdrav

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:27:05 >


_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kako ste izabrali ime?
8.5.2008 11:06:03   
*sunce*
eh i mm i ja smo odlučili imena još dok smo se zabavljali onako iz zeze kolko ćemo djece imati koje se ime njemu sviđa koje meni i tak da nismo puno razglabali prva imena koja smo rekli i sad se držimo da će biti tako user posted image  znači ako bude muško biće Tarik, a ako bude žensko biće Mia user posted image  jedva čekam da saznam spol...

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:27:18 >

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kako ste izabrali ime?
10.5.2008 17:38:36   
lamka
ja i mm smo jos dok smo se zabavljali smislili imena za nasu djecu ako busde zensko zvat ce se amila ili lamija  a za djecaka emin i li nedim al posto je kod nas djevojcica mi izabrasmo lamija

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:27:38 >


_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu *sunce*)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kako ste izabrali ime?
12.5.2008 11:55:41   
sanelicaaa
Mi smo zestoko u razmisljanju koje ime da izabermo za naseg malog princa!
Favorit nam je Danijal user posted image
Sta vi mislite o ovome imenu? Kako vam vuci? Hajde,pomozite nam malo user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:27:50 >

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kako ste izabrali ime?
12.5.2008 12:00:57   
nikka
Neobično simpa,a jel ima neko značenje ili vam se svidjelo na prvu?

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:28:01 >

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kako ste izabrali ime?
12.5.2008 13:24:35   
sanelicaaa
Ime Danijal nam se svidjelo onako na prvu,pa smo trzili znacenje po netu.
Danijal je bio jedan od Allah-ovih poslanika i cesto se moze naci da mu je znacenje : inteligentan!


< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:28:11 >

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kako ste izabrali ime?
22.7.2008 9:35:23   
Kaktus
naši dječaci se zovu ahmed i nedim i nama su najdraža imena a ako bude još djece mislim da će mo skontati lijepo ime ili imena ako ih bude više user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  !!!!

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:28:23 >

(odgovor članu STUHA)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kako ste izabrali ime?
22.7.2008 9:47:17   
Di
Mi smo to nekako odlucili u pet minutauser posted image user posted image user posted image  . Ako bude musko Nidal, a zensko Uma i tako je ostalo.... ehhh da je ovako lako sve ostalo odlucitiuser posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:28:32 >

(odgovor članu Kaktus)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kako ste izabrali ime?
22.7.2008 10:06:46   
Okarica
Uvijek mi se sviđalo ime Iris jer ima mnogo značenja. Potiče iz grčke mitilogije. Iris je bila grčka boginja duge. Postoji i cvijet istog naziva a označava još i šarenicu oka. Budući da mi se oduvijek sviđalo, predložila sam ovo ime mužu, on je pristao, i to je to.

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:28:47 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Di)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kako ste izabrali ime?
22.7.2008 10:35:03   
Happy
Meni je najljepše ime SORAJA, za to ime sam čula prvi put od drugarice (od njene sestre curica se tako zove, a i ona je kao lutka) prije 7 godina i tada sam rekla ako bude curica da će biti Soraja, mada mi se i DALAL sviđa,
a ako bude user posted image TARIK

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:28:58 >

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kako ste izabrali ime?
22.7.2008 10:42:42   
bubamara80
Odmah na početku trudnoće -sjedili smo suprug i ja, kažem hajde zaredaj imena od A pa koja znaš do Z više smo se ismijali nego ozbiljno nešto, ali su nam se svidjela zensko Emina i musko Emir. Kako odnedavno znamo da je user posted image  biće Emir ako Bog da.U jednom danu skontali imena, tako i ostalo.

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:29:25 >


_____________________________

Ten tiny little fingers that always want to play,
That never stop exploring the wonder of today.
Ten tiny little fingers that from the very start,
Will reach out for tomorrow yet always hold your heart

Moje srce se rodilo 25.09.2008

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kako ste izabrali ime?
22.7.2008 11:27:47   
pilence
Mi smo vec u 41.sedmici (termin istekao) a u opticaju imamo dva imena. Pa ja se nadam kada ugledam bebicu da cu istog trenutka znati koje od ta dva imena cemo joj dati. user posted image U iščekivanju našeg prvog ali ako Bog da i ne zadnjeg djeteta.

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:29:35 >

(odgovor članu bubamara80)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kako ste izabrali ime?
22.7.2008 12:00:26   
travnicanka
IZVORNA PORUKA: Okarica

Uvijek mi se sviđalo ime Iris jer ima mnogo značenja. Potiče iz grčke mitilogije. Iris je bila grčka boginja duge. Postoji i cvijet istog naziva a označava još i šarenicu oka. Budući da mi se oduvijek sviđalo, predložila sam ovo ime mužu, on je pristao, i to je to.


Hej Aidice....lijepo ime....takodje svedsko...moja najbolja prijateljica sa posla,svedjanka zove se Iris,jako je lijepa i prijatna.

Mojoj Ajli ja tajo dao ime,svidjalo mu se duze vrijeme,a Adi smo odlucili zajedno kratko,jasno i lijepo.

< Poruku je uredio Amrino RR -- 27.2.2009 14:29:57 >

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *