|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   PHARMALIFE meda i ja vodimo mamu i tatu u Ita...
15.3.2016 11:26:23   
Visnja RR
Boje u ruke, dragi mališani i odvedite sebe i mamu i tatu u Italiju! PHARMALIFE MEDA je pun iznenađenja! Spremio je zanimljiv nagradni konkurs od 14.3. do 14.5.2016, na kraju koga mališan čiji crtež bude pobjedio, osvaja vikend u Veneciji!

user posted image

Dragi Ringerajci,


Danu media d.o.o. Beograd, (organizator), pod sponzorstvom kompanije Lifemedic (u daljem tekstu sponzor) između 14.3.2016. i 14.5.2016. na portalu www.ringeraja.rs priređuje takmičenje "PHARMALIFE MEDA I JA VODIMO MAMU I TATU U ITALIJU".




Da bi ste u učestvovali u takmičenju za sjajnu nagradu, potrebno je da nam pošaljete fotografiju rada (crteža, slike, kolaža ... tehnika prema vašem izboru) vašeg mališana, sa tematikom PHARMALIFE MEDA I JA!

PROCITAJ VISE >>>



Kao što je poznato, na svakom od Pharmalife proizvoda nalazi se Pharmalife meda koji zna da skija, žonglira, koji je i hrabar vitez, a voli i da šeta po kiši sa kišobranom. Takođe meda zna još puno, puno toga.

user posted image

Upoznajte svog mališana sa novim drugarom, dajte mu papir, bojice, flomastere, četkice i pustite ga da uživa u stvaranju umetničkog dela. Mašta i kreativnost najbolje se razvijaju kroz igru, a kroz ovu igru želimo da vidimo na koji način vaš mališan doživljava Pharmalife medu, kao svog prijatelja, a sve to pretočeno bojama na papir.

Jer upravo ovaj sjajni meda može obradovati vašu porodicu i odvesti vas na nezaboravan vikend koji ćete pamtiti!


Radove nam šaljite na mail adresu: info@ringeraja.rs.


Fotografiju, sa kojom ćete učestvovati u nagradnom takmičenju, šaljite sa mail adrese koju redovno koristite, kako bi u slučaju pobede bili blagovremeno kontaktirani!

Prilikom slanja fotografije važno je ostaviti podatke učesnika - ime i uzrast deteta, koji će biti navedeni u albumu, uz takmičarsku fotografiju.

Biće prihvaćene samo prijave koje odgovaraju traženoj tematici. Fotografije radova će biti objavljene u okviru ALBUMA.


Roditelj koji pošalje fotografiju rada svog mališana, uzrasta do 12 godina, koja zadovoljava tražene kriterijume za takmičenje, opisane u karakteristikama fotografije, osim zaposlenih kod organizatora i sponzora i članova njihovih užih porodica.
Učestvovanje se ne uslovljava članstvom na portalu www.ringeraja.rs, što znači da roditelj ne mora biti član porodičnog portala www.ringeraja.rs da bi konkurisao za nagradu.
Pravo učestvovanja imaju rezidenti / državljani Srbije, Bosne i Hercegovine i Crne Gore.


Nagrada - put u Italiju!



Na kraju takmičenja, žiri koji čine predstavnici kompanija Pharmalife Research i Lifemedic odabraće pobednika.

Mališan čiji crtež bude pobedio u okviru konkursa, osvaja vikend U Veneciji za sebe i svoje roditelje, avionom (povratna karta uz transfer u Italiji do/od hotela), u hotelu sa minimum 4 zvezdice (3 dana/2 noći, smeštaj u sobi i doručak) kao i paket Pharmalife proizvoda (Mapez, CortinaT, Isilax i Appetito)!

Pobednički crtež će biti predstavljen u roku od 7 dana od završetka takmičenja na portalu www.ringeraja.rs, kao i na web stranicama sponzora.
Pobednik je u obavezi da nam dostavi podatke u roku od 7 dana.


Uestvujte i sretno!!!









< Poruku je uredio Visnja RR -- 15.3.2016 11:41:27 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: PHARMALIFE meda i ja vodimo mamu i tatu u...
15.3.2016 17:28:32   
marketing RR
Ajmo mamike, šaljite nam radove, a najbolji rad po mišljenju sponzora, vodi mališana i njegove roditelje u Veneciju user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: PHARMALIFE meda i ja vodimo mamu i tatu u...
25.3.2016 11:57:26   
malena27 RR
Rado bismo ucestvovali, ali djecak je totalno netalentovan za crtanje user posted image user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: PHARMALIFE meda i ja vodimo mamu i tatu u...
9.4.2016 23:03:59   
Vanne
Znaci placem jer je moja curica premalena da bi crtala user posted image
A svaka cast pharmalife za ovako vrijedan natjecaj user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *