|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodiliste u Bihacu
2.6.2009 13:42:32   
bebana27
mene intersuje da li se je neko porodio u Kantonalnoj bolnici Dr Irfan Ljubijankic u Bihacu?Kakvi su doktori tamo kako se odnose prema trudnici i ako sam rodom iz bihaca znam mnogo njih ali ne znam kakvi se prema pacijentu
ali znam da je Dr Dzevad Dzanic jedan od boljih dr u toj bolnici
sve pohvale idu njemu

< Poruku je uredio bebana27 -- 2.6.2009 13:45:02 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porodiliste u Bihacu
2.6.2009 18:56:57   
škorpija
Ja se lično nisam porodila u Bihaću, ali sam od tamo i znam dosta prijateljica koej jesu, ne bih a te plašim, ali priprei se da su uslovi prilično loši, vladaju velike gužve iako ssu sobe sa šest vi više kreveta pa je tako jedna moja prijateljica ležala na hodniku na pomoćom krevet. ali svej je to prolazno i najavžnije je da ćeš brzo s bebcem kući

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porodiliste u Bihacu
2.6.2009 22:57:19   
bebana27
i ja sam rodom iz bihaca ali sam vidjela da se je porodiliste opremilo sa novom opremom pa sam nesto razmisljala gdje bi mi najbolje bilo da se porodim nekako me vuce da to bude moj graduser posted image

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.6.2009 14:10:30   
škorpija
e bogami ja volim bihać ali mi nikad nije palo na pamet da bi išla da se tamo porađamuser posted image , neka hvala, ako im je džanić najbolji doktor kakvi su tek ostaliuser posted image . a tebi bebana27 sretno gdje god da se budeš porađala, držim ti fige

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porodiliste u Bihacu
3.6.2009 23:48:59   
mamabb
Ja sam se porodila u Bihaću u decembru prošle godine i bilo je katastrofa, mislim na uslove a i porod priča za sebe, inducirani.
Međutim, sad je sve opremljeno i sređeno, krevet (sto) za porađanje je sa nekim pomagalima, nečim...A što se tiče doktora, meni je trudnoću vodio dr Žutić i porodio me i imam samo riječi hvale za tog čovjeka jer da on nije bio tu ko zna šta bi se desilo i hvala mu gdje čuo i gdje ne ... Feninga mi nije uzeo, nije htio a ostali ...pa ne znam, nisam ni obraćala pažnju.
Uvijek ima da se neka žali dok drugoj taj isti odgovara. Meni su bili fini Džanić, Blažević i Komić jer kod njih me ''strefio'' koji pregled ili UZ dok sam bila u bolnici. Jedino mi se zgadila ona teta, zavijena je, meni buše vodenjak a ona hoće da me skine sa stola da bi uradila pregled svojoj kolegici, ma fuj...
Kako god ja tebi želim što ljepše uspomene s poroda i sretno :)

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porodiliste u Bihacu
4.6.2009 15:45:32   
enna
Draga bebana27 ja sam ti sa tog kraja i poznajem i doktore i sve ostalo.
Evo ti primjer dr. Zutica dputovala sam iz Italije u 12 sedmici i prokrvarila i odem u bolnicu on tamo pregleda me ko bla bla tvoj dr. nezna nista (mo doktro ima iskustvo od 50 godina radnog staza) ali okpoce on meni ovo ono nisam trabala putovati i sve ono preko volje.I ja njemu 50 KM za pregled (to je tetka od MM zahtjevala posto je njen radni kolega) kad on okrenu pricu pa gospodo evo vam br. mobitela u svako doba dana i noci zovite ako bilo sta osjetite mozes misliti.
Moja rodica se porodila u agustu 2008 i opet on je poradao  znas da je sve po spisku joj psovao kao gledaj kolika si neznas se poroditi i toliko joj je dlanom stisnuo stomak da je imala modricu na stomaku velicine djecije glavice!!!
Eh sada sam cula da je taj dr. Kondic toliko profesionalan i fin da samo imaju rijeci hvala,sestrice i babice su uzas ako im doneses poklone(korupcija) onda su tako divni paze te i mazete.
Znam ipak da te vuce zelja u tvoj grad i ako je tako to i ucini zelim ti pun sreceuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porodiliste u Bihacu
7.6.2009 16:42:21   
senoenamine
Drage moje hanumice,ja sam vam takodjer sa ovog kraja tacnije opstina Cazin.Ne bih rado nikog da strasim ali stvarno uslovi kod nas su katastrofa.Pogotovo sad kad su zatvorili porodiliste u Cazinu pa je totalni haos.Da ne bi duljila previse ja sam se u bihacu porodila 23.08.prosle god. bila je to 2 beba.Termin sam imala 10,imala sam svoje bolove ali samo u stomaku.Dr Blazevic me primio..4 dana poslije predlozili su mi drip,nit su mi objasnili ni kako ni sta neg ono ko u sali dok me je pregledao.U strahu odbila sam,jer nisam bila upucena u to.Svaki naredni dan vrsili su preglede,plodnu vodu su kontrolisali i EKG bebe,ali niko ni rijeci nije govorio kako meni tako i ostalim zenama u sobi.Kad bi okacili papire na krevet sama sam listala da bi vidjela koliko sam otvorena da li je sve ok sa plodnom vodom..Zaista zalosno...Mene je naime porodio dr Sallah,zaista to je jedini dr koji je sa mnom popricao pregledao sve papire i objasnio kako to ide kad su bolovi slabi (inducirani porodjaj).MM je dosao na razgovor,dali smo para 100KM mada nije trazio al dok je rekao da neko dodje predvidjeli smo situaciju.Bio je samnom zajedno sa babicom,predivna zena Emira.Porodila sam se lako,mada su teski svi oni bolovi sto trpis na krevetu,ali sve bi insan uradio samo da pomogne svojoj bebici.Sto se tice uslova katastrofa,nema kupatila.Svaki komentar je suvisan...Svasta sam se nagledala za te dane tako da malo ko zasluzuje pohvalu,a izmjenjali su se i dr i babice...Zato draga moja gdje god ti bila zelim ti sve najbolje da se sto lakse porodis...SRETNO!!!

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Porodiliste u Bihacu
7.6.2009 16:49:58   
dana3
hvala bogu da nisam dole vise,ja bih platila za zagreb ali cini mi se da u bihac ne bih.davno sam dole bile.ali na odjelu za secerase-internom a kuma mi bila n aporodilistu tako da sam se prosvercovala da udjem kod nje.
auuuuuuuuu bilo je uzas 2001 sad kako je ne znam .nadam se da se malo stanje popravilo.a ako covjek nije sa opstine bihac vec druge dolazi do sukoba doktora jer kao sta tvoj gin zna i sl.
bebana 27 zelim ti puno srece i lak porod ma gdej bila.


P:S (offtopic)nadam se da ti sveki nece dugo ostati u posjeti user posted image user posted image

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu senoenamine)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Porodiliste u Bihacu
4.1.2012 0:12:37   
Selma Kikoebu
Evo mene na ovoj temi, pa sam htjela pitati da li neka od forumasica ima svjezija iskustva iz ove bolnice, ovo je sve prije 2-3 godine. Ja licno sam lezala na ginekologiji u Bigacu, imala sam operaciju, i moja iskustva nisu losa. Za sve je zasluzan dr Jelic, i on mi i sada vodi trudnocu, i ja sam zadovoljna. Ali ipak bih voljela cuti jos neko misljenje.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.2.2012 16:26:09   
beba1 beba2
Selma pa nikog na ovoj temi i ja cekala da ti ko odgovori ali nista...jedino da ti ja opet pisem hehe...
Ja sam rodila svog djecaka prije 3,5 god...bio mi dr.Komic na porodu jer je bio dezurni a isto me je vodio dr.Velagic kao i sad...
Porod prirodni trajao oko 2 sata,malo me rezali ali je beba bila krupna (4kg)...nista strasno...3 dan dosla kuci i ni dana nisam lezala kod kuce,malo teze sjedila zbog reza nekih 10tak dana...aBd da i sad tako prodje...


_____________________________

beba1 Tarik 02.08.2008
beba2 Isak 01.07.2012

(odgovor članu Selma Kikoebu)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.2.2012 16:34:44   
škorpija
Nažalost ,izgleda da je na forumu malo mama iz Bihaćauser posted image , ja sma se porodila u Sa, pa ne mogu pomoći

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu beba1 beba2)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.2.2012 16:50:15   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: senoenamine

.Mene je naime porodio dr Sallah,zaista to je jedini dr koji je sa mnom popricao pregledao sve papire i objasnio kako to ide kad su bolovi slabi (inducirani porodjaj).MM je dosao na razgovor,dali smo para 100KM mada nije trazio al dok je rekao da neko dodje predvidjeli smo situaciju.Bio je samnom zajedno sa babicom,predivna zena Emira.Porodila sam se lako,mada su teski svi oni bolovi sto trpis na krevetu,ali sve bi insan uradio samo da pomogne svojoj bebici.Sto se tice uslova katastrofa,nema kupatila.Svaki komentar je suvisan...Svasta sam se nagledala za te dane tako da malo ko zasluzuje pohvalu,a izmjenjali su se i dr i babice...Zato draga moja gdje god ti bila zelim ti sve najbolje da se sto lakse porodis...SRETNO!!!


eh kad se samo sjetim toga
nego i mene je porodio dr.Sallah nemam ja za njega rijeci hvale ali eto svako ima iskustvo svoje
on samo ceka pare i evo identicna situacija je bila s nama pitao me s kim sam dosla i normalan bi covjek skontao da hoce samo pare
cim porodi zenu skine rukavice i odmah trazi broj muzevog mob da uzme mustuluk to sam svojim ocima gledala
zene ni posteljicu ne izbace on vec zove i fata mustuluke
a sto se tice higijene strasno ne bih o tome to samo moze shvatiti ko se gore nadje
uglavnom ako ti je dr koji je gore u toj bolnici zaposlen vodio trudnocu sve su sanse da ce prema tebi ok jer ima ipak cijelih devet mjesec pazaris to oni samo gledaju
ali ako te vodio neki dr koji nije u toj bolnici onda pripremi lijepe pare cim dodjes da imas makar i malo paznje i brige dok ne rodis
ako se i odlucis da rodis ovdje sve ce biti ok kako sve zene tako i ti ali ces se svacega nagledati to sigurnouser posted image
ja sam na sve zazmirila i samo molila Boga da sto prije rodim i da sve bude ok sa bebom


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu senoenamine)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 10:58:57   
fantaa
Pozdrav drage moje

Ako Bogda u 7.mjesecu imam porođaj user posted image user posted image napokon moja user posted image dolazi.Moju trudnocu vodi dr.Dzanic,iskrena sam da je on najbolji doktor sto se tice naseg kantona i dr.Talakic iz V.Kladuse.Jer ljudi ijako su vec stariji i dalje se obučavaju.Sa svojim doktorom imam super odnos,i zbog svaki sitnice se moze nazvati u bilo koje doba.Kada sam imala spontani u 2h je dr.dosao u bolnicu ,a moga je da se ne javi ili da kaze da imam dezurnog doktora,tako bi mnogi uradili.Tako da smo ja i muz jako zadovoljni sa njim.Sto se tice nase bolnice nije bas u najboljem stanju,nije ni cudno jer ministra zdravstva imamo covjeka ne-obrazovanog i koji se bori sa svojim problemom tj. alkoholom.Guzva je ponekad strasna,i pomalo se bojim jer su ljeti bas vrucine za fuj i na kraju stave te u sobu gdje vas je hrpa trudnica user posted image hihih ali nije toliko lose,tri-cetiri dana se mozes strpiti,uzmes svoje zlato i bjezi u svoju kucu pa uzivaj.Ja sam se odlucila na carski user posted image ijako je sve uredu sa trudnocom,ali ne smijem prirodnim pute,bojim se bolova hihihuser posted image al pstttttttuser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 11:07:56   
emi7908
Baš mi je žao što nema više ženica iz Bihaća da možete razmjeniti mišljenja, izvini što pitam ali bez obzira na taj strah zašto hoćeš na carski rez da se porodiš... Normalno je da se bojiš ali kad malo bolje sve posložiš u svojoj glavici vjeruj mi da to uopšte nije tako strašno kako ti se čini user posted image

(odgovor članu fantaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 11:44:49   
beba1 beba2

IZVORNA PORUKA: emi7908

Baš mi je žao što nema više ženica iz Bihaća da možete razmjeniti mišljenja, izvini što pitam ali bez obzira na taj strah zašto hoćeš na carski rez da se porodiš... Normalno je da se bojiš ali kad malo bolje sve posložiš u svojoj glavici vjeruj mi da to uopšte nije tako strašno kako ti se čini user posted image


i meni je zao ali nece da se druze...i ja sam cisto iz dosade i znatizelje pocela a svasta cula i saznala...

_____________________________

beba1 Tarik 02.08.2008
beba2 Isak 01.07.2012

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 11:50:52   
emi7908
i meni je zao ali nece da se druze...i ja sam cisto iz dosade i znatizelje pocela a svasta cula i saznala...


Ma ko neće da se druži? user posted image Ma polako tako ti to fercera... ja sam iz Vel. Kladuše ali već puuuunoooo godina sam u Sarajevu. Ovdje i živim, što se tiče ženica i druženja polako user posted image dok se svi skontamo treba vremena ...

(odgovor članu beba1 beba2)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 13:08:14   
beba1 beba2

IZVORNA PORUKA: emi7908

i meni je zao ali nece da se druze...i ja sam cisto iz dosade i znatizelje pocela a svasta cula i saznala...


Ma ko neće da se druži? user posted image Ma polako tako ti to fercera... ja sam iz Vel. Kladuše ali već puuuunoooo godina sam u Sarajevu. Ovdje i živim, što se tiče ženica i druženja polako user posted image dok se svi skontamo treba vremena ...


pa nisam ni ja nesto redovna ali javim se kad god uhvatim vremena...sad sam na temi "razgovori u ocekivanju bebe" najcesce jer me to trenutno zanima mada ih je vecina iz Sarajeva pa se one vise druze cak i uzivo ali nema veze...meni lakse kad snjima podjelim one lose al i sretne trenutke...pozzz...jesi li i ti trudnica?

_____________________________

beba1 Tarik 02.08.2008
beba2 Isak 01.07.2012

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 13:15:16   
emi7908
Nisam draga ali imam dječaka od 3 god... ma samo se ti druži, možeš ovdje dobiti korisnih informacija a tebi sretno user posted image

(odgovor članu beba1 beba2)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 13:30:31   
beba1 beba2

IZVORNA PORUKA: emi7908

Nisam draga ali imam dječaka od 3 god... ma samo se ti druži, možeš ovdje dobiti korisnih informacija a tebi sretno user posted image


hvala puno user posted image

_____________________________

beba1 Tarik 02.08.2008
beba2 Isak 01.07.2012

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 13:39:58   
mamabb
IZVORNA PORUKA: mimikimi

IZVORNA PORUKA: senoenamine

.Mene je naime porodio dr Sallah,zaista to je jedini dr koji je sa mnom popricao pregledao sve papire i objasnio kako to ide kad su bolovi slabi (inducirani porodjaj).MM je dosao na razgovor,dali smo para 100KM mada nije trazio al dok je rekao da neko dodje predvidjeli smo situaciju.Bio je samnom zajedno sa babicom,predivna zena Emira.Porodila sam se lako,mada su teski svi oni bolovi sto trpis na krevetu,ali sve bi insan uradio samo da pomogne svojoj bebici.Sto se tice uslova katastrofa,nema kupatila.Svaki komentar je suvisan...Svasta sam se nagledala za te dane tako da malo ko zasluzuje pohvalu,a izmjenjali su se i dr i babice...Zato draga moja gdje god ti bila zelim ti sve najbolje da se sto lakse porodis...SRETNO!!!


eh kad se samo sjetim toga
nego i mene je porodio dr.Sallah nemam ja za njega rijeci hvale ali eto svako ima iskustvo svoje
on samo ceka pare i evo identicna situacija je bila s nama pitao me s kim sam dosla i normalan bi covjek skontao da hoce samo pare
cim porodi zenu skine rukavice i odmah trazi broj muzevog mob da uzme mustuluk to sam svojim ocima gledala
zene ni posteljicu ne izbace on vec zove i fata mustuluke
a sto se tice higijene strasno ne bih o tome to samo moze shvatiti ko se gore nadje
uglavnom ako ti je dr koji je gore u toj bolnici zaposlen vodio trudnocu sve su sanse da ce prema tebi ok jer ima ipak cijelih devet mjesec pazaris to oni samo gledaju
ali ako te vodio neki dr koji nije u toj bolnici onda pripremi lijepe pare cim dodjes da imas makar i malo paznje i brige dok ne rodis
ako se i odlucis da rodis ovdje sve ce biti ok kako sve zene tako i ti ali ces se svacega nagledati to sigurnouser posted image
ja sam na sve zazmirila i samo molila Boga da sto prije rodim i da sve bude ok sa bebom



Zar je i dalje isto? onda sam ja čula pogrešne info da se ko sredilo, znači, nije. Meni muka od same pomisli. Zbog onih uslova, hladne u vode u decmebru sam i rekla dr il da idem kući il da se porodim i eto ti indukcije. Al hB sve se dobro završilo. Za dr kojeg spominjete, meni se zgadio. Kad sam imala spontani,poslije kiretaže sam imala zakazan UZ a on radio dole u onom podrumu i nakon pregleda ga pitam da li je sve u redu, a on me pogleda u onom fazonu ''''ko ti je rekao da progovoriš? a sestra mi išareti da šutim. Da ne spominjem da je cijelo vrijeme razgovara na tel dok mi je UZ radio.user posted image
Dr Danić kad me pregledao, nikad nisam skontala da je obavio, tako bezbolno i bez ikakve nelagode, moda ima male prsteuser posted image


< Poruku je uredio mamabb -- 16.3.2012 13:42:56 >


_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 14:46:43   
beba1 beba2

IZVORNA PORUKA: mamabb

IZVORNA PORUKA: mimikimi

IZVORNA PORUKA: senoenamine

.Mene je naime porodio dr Sallah,zaista to je jedini dr koji je sa mnom popricao pregledao sve papire i objasnio kako to ide kad su bolovi slabi (inducirani porodjaj).MM je dosao na razgovor,dali smo para 100KM mada nije trazio al dok je rekao da neko dodje predvidjeli smo situaciju.Bio je samnom zajedno sa babicom,predivna zena Emira.Porodila sam se lako,mada su teski svi oni bolovi sto trpis na krevetu,ali sve bi insan uradio samo da pomogne svojoj bebici.Sto se tice uslova katastrofa,nema kupatila.Svaki komentar je suvisan...Svasta sam se nagledala za te dane tako da malo ko zasluzuje pohvalu,a izmjenjali su se i dr i babice...Zato draga moja gdje god ti bila zelim ti sve najbolje da se sto lakse porodis...SRETNO!!!


eh kad se samo sjetim toga
nego i mene je porodio dr.Sallah nemam ja za njega rijeci hvale ali eto svako ima iskustvo svoje
on samo ceka pare i evo identicna situacija je bila s nama pitao me s kim sam dosla i normalan bi covjek skontao da hoce samo pare
cim porodi zenu skine rukavice i odmah trazi broj muzevog mob da uzme mustuluk to sam svojim ocima gledala
zene ni posteljicu ne izbace on vec zove i fata mustuluke
a sto se tice higijene strasno ne bih o tome to samo moze shvatiti ko se gore nadje
uglavnom ako ti je dr koji je gore u toj bolnici zaposlen vodio trudnocu sve su sanse da ce prema tebi ok jer ima ipak cijelih devet mjesec pazaris to oni samo gledaju
ali ako te vodio neki dr koji nije u toj bolnici onda pripremi lijepe pare cim dodjes da imas makar i malo paznje i brige dok ne rodis
ako se i odlucis da rodis ovdje sve ce biti ok kako sve zene tako i ti ali ces se svacega nagledati to sigurnouser posted image
ja sam na sve zazmirila i samo molila Boga da sto prije rodim i da sve bude ok sa bebom



Zar je i dalje isto? onda sam ja čula pogrešne info da se ko sredilo, znači, nije. Meni muka od same pomisli. Zbog onih uslova, hladne u vode u decmebru sam i rekla dr il da idem kući il da se porodim i eto ti indukcije. Al hB sve se dobro završilo. Za dr kojeg spominjete, meni se zgadio. Kad sam imala spontani,poslije kiretaže sam imala zakazan UZ a on radio dole u onom podrumu i nakon pregleda ga pitam da li je sve u redu, a on me pogleda u onom fazonu ''''ko ti je rekao da progovoriš? a sestra mi išareti da šutim. Da ne spominjem da je cijelo vrijeme razgovara na tel dok mi je UZ radio.user posted image
Dr Danić kad me pregledao, nikad nisam skontala da je obavio, tako bezbolno i bez ikakve nelagode, moda ima male prsteuser posted image



pa i nije sve isto radjaona je novo opremljena kao i djecija soba...prije je trebala posteljina sad ni to ne treba jer je sva jednaka jedino ostao sanitarni cvor tu si upravu ali ja sam se isla okupati na ginekologiju tamo je novo i ima uvijek tople vode...dr.Salaha znam samo iz vidjenja a dr.Dzanic me jednom pregledao kad sam dosla sa bolovima i bio je ok ali posto me je vodio drugi dr. prosljedio me je njemu sutradan...to je bilo u prosloj trudnoci oko 6 mjeseca trudnoce...a imala sam priliku vidjeti kad je cistacica ocistila vc na rodilistu i odem samo 1h poslje a ono ulozaka krvavih u svakom cosku a ima korpa za odloziti...tako da su i zene boze sacuvaj a samo se zale...

_____________________________

beba1 Tarik 02.08.2008
beba2 Isak 01.07.2012

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 14:50:40   
mamabb

IZVORNA PORUKA: beba1 beba2


IZVORNA PORUKA: mamabb

IZVORNA PORUKA: mimikimi

IZVORNA PORUKA: senoenamine

.Mene je naime porodio dr Sallah,zaista to je jedini dr koji je sa mnom popricao pregledao sve papire i objasnio kako to ide kad su bolovi slabi (inducirani porodjaj).MM je dosao na razgovor,dali smo para 100KM mada nije trazio al dok je rekao da neko dodje predvidjeli smo situaciju.Bio je samnom zajedno sa babicom,predivna zena Emira.Porodila sam se lako,mada su teski svi oni bolovi sto trpis na krevetu,ali sve bi insan uradio samo da pomogne svojoj bebici.Sto se tice uslova katastrofa,nema kupatila.Svaki komentar je suvisan...Svasta sam se nagledala za te dane tako da malo ko zasluzuje pohvalu,a izmjenjali su se i dr i babice...Zato draga moja gdje god ti bila zelim ti sve najbolje da se sto lakse porodis...SRETNO!!!


eh kad se samo sjetim toga
nego i mene je porodio dr.Sallah nemam ja za njega rijeci hvale ali eto svako ima iskustvo svoje
on samo ceka pare i evo identicna situacija je bila s nama pitao me s kim sam dosla i normalan bi covjek skontao da hoce samo pare
cim porodi zenu skine rukavice i odmah trazi broj muzevog mob da uzme mustuluk to sam svojim ocima gledala
zene ni posteljicu ne izbace on vec zove i fata mustuluke
a sto se tice higijene strasno ne bih o tome to samo moze shvatiti ko se gore nadje
uglavnom ako ti je dr koji je gore u toj bolnici zaposlen vodio trudnocu sve su sanse da ce prema tebi ok jer ima ipak cijelih devet mjesec pazaris to oni samo gledaju
ali ako te vodio neki dr koji nije u toj bolnici onda pripremi lijepe pare cim dodjes da imas makar i malo paznje i brige dok ne rodis
ako se i odlucis da rodis ovdje sve ce biti ok kako sve zene tako i ti ali ces se svacega nagledati to sigurnouser posted image
ja sam na sve zazmirila i samo molila Boga da sto prije rodim i da sve bude ok sa bebom



Zar je i dalje isto? onda sam ja čula pogrešne info da se ko sredilo, znači, nije. Meni muka od same pomisli. Zbog onih uslova, hladne u vode u decmebru sam i rekla dr il da idem kući il da se porodim i eto ti indukcije. Al hB sve se dobro završilo. Za dr kojeg spominjete, meni se zgadio. Kad sam imala spontani,poslije kiretaže sam imala zakazan UZ a on radio dole u onom podrumu i nakon pregleda ga pitam da li je sve u redu, a on me pogleda u onom fazonu ''''ko ti je rekao da progovoriš? a sestra mi išareti da šutim. Da ne spominjem da je cijelo vrijeme razgovara na tel dok mi je UZ radio.user posted image
Dr Danić kad me pregledao, nikad nisam skontala da je obavio, tako bezbolno i bez ikakve nelagode, moda ima male prsteuser posted image



pa i nije sve isto radjaona je novo opremljena kao i djecija soba...prije je trebala posteljina sad ni to ne treba jer je sva jednaka jedino ostao sanitarni cvor tu si upravu ali ja sam se isla okupati na ginekologiju tamo je novo i ima uvijek tople vode...dr.Salaha znam samo iz vidjenja a dr.Dzanic me jednom pregledao kad sam dosla sa bolovima i bio je ok ali posto me je vodio drugi dr. prosljedio me je njemu sutradan...to je bilo u prosloj trudnoci oko 6 mjeseca trudnoce...a imala sam priliku vidjeti kad je cistacica ocistila vc na rodilistu i odem samo 1h poslje a ono ulozaka krvavih u svakom cosku a ima korpa za odloziti...tako da su i zene boze sacuvaj a samo se zale...


Za ovo si upravu. Znam kako je kad s eporodiš al brate možeš naciljati šolju u pm i u kantu baciti uloške i ostale nepotrebne rekvizite.

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu beba1 beba2)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Porodiliste u Bihacu
16.3.2012 14:54:58   
beba1 beba2

IZVORNA PORUKA: fantaa

Pozdrav drage moje

Ako Bogda u 7.mjesecu imam porođaj user posted image user posted image napokon moja user posted image dolazi.Moju trudnocu vodi dr.Dzanic,iskrena sam da je on najbolji doktor sto se tice naseg kantona i dr.Talakic iz V.Kladuse.Jer ljudi ijako su vec stariji i dalje se obučavaju.Sa svojim doktorom imam super odnos,i zbog svaki sitnice se moze nazvati u bilo koje doba.Kada sam imala spontani u 2h je dr.dosao u bolnicu ,a moga je da se ne javi ili da kaze da imam dezurnog doktora,tako bi mnogi uradili.Tako da smo ja i muz jako zadovoljni sa njim.Sto se tice nase bolnice nije bas u najboljem stanju,nije ni cudno jer ministra zdravstva imamo covjeka ne-obrazovanog i koji se bori sa svojim problemom tj. alkoholom.Guzva je ponekad strasna,i pomalo se bojim jer su ljeti bas vrucine za fuj i na kraju stave te u sobu gdje vas je hrpa trudnica user posted image hihih ali nije toliko lose,tri-cetiri dana se mozes strpiti,uzmes svoje zlato i bjezi u svoju kucu pa uzivaj.Ja sam se odlucila na carski user posted image ijako je sve uredu sa trudnocom,ali ne smijem prirodnim pute,bojim se bolova hihihuser posted image al pstttttttuser posted image


ja ne podcjenjujem tvog dr. to je tvoj izbor ali i on zna da pogrjesi evo ne davno zena je rodila djecaka a on joj rekao da je djevojcica i to ponavljao vise puta,oni sve kupili za izlazak u roza boji cak i sobu ofarbali u roza al hajde nek je sve proslo ok i nek je beba ziva i zdrava...a ovi drugi sto kazes da se uce pa ja ne mislim tako zasto bi neko bio prim.dr. a da nema pojma...

_____________________________

beba1 Tarik 02.08.2008
beba2 Isak 01.07.2012

(odgovor članu fantaa)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Porodiliste u Bihacu
18.3.2012 10:41:47   
fantaa
Ponekad razmisljam o prirodnom porodu,i mozda bi cak i pristala,ali mama,moja sestra mi savjetuju da idem carskim rezom,a i tako i prijateljice koje su imale prirodni porod prvi, a carski rez drugi put,i svi kazu da je carskim bolje.Pa mozda i zbog toga sam se odlucila,muz mi je inace doktor pa mi i on u nekom pogledu ne dozvoljava da idem prirodnim putem,jer ja sam jako njezna i svi su ubjeđeni da ja to ne bih mogla izdrzati,a i jako se bojim bola user posted image ,kad me malo zaboli odma povracam i od straha dobijem temperaturu.
Tako da sam i ja sigurna da bi se samo moglo nesto zakomplikovati kad bih pokusali prirodnim putem.user posted image user posted image

(odgovor članu emi7908)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Porodiliste u Bihacu
18.3.2012 10:51:54   
fantaa
Za ta desavanja i greske je sasvim normalno(mislim nije normalno) ali kod nasih doktora jest,kazes mu nap. imam dvije curicea onda ce ti reci da je sin i tako u đep dobiti kovertu user posted image user posted image user posted image tako da toga ima svagdje.Ali zato je najbolje ici na ultra-zvuk 3D,ako je u mogucnosti,tu se ne moze on zeznuti ili druge prevarati.user posted image user posted image

(odgovor članu beba1 beba2)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *