|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomozite...
14.2.2014 16:32:27   
MajkaTereza
Drage moje,

MM i ja kontali malo na veceru ovo ono, ali nam nema ko cuvati dijete, jer sva rodbina pusi, a mi ne zelimo da ga izlazemo dimu.. I sad se pitamo da li neko zna da li ima neki dezurni, vecernji vrtic/obdanizte u Sarajevu, ili neka igraona gdje mozemo ostaviti dijete ispod 3 godine.. Zuri nam se, molim vas predlaziteee
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 16:40:34   
Super Beba
Ja jedino znam za Drugu kuću na Pofalićima koja prima djecu od 2 godine. Pored igraone ima i kafić i restoran. Mislim da je radno vrijeme kao i restoranu, do 23h.
Mada, problem igraona je taj što tete znaju često zvati roditelje ako je dijete uznemireno ili počne da plače.

Može li neko doći kod vas kući da pričuva dijete dok ste vi vani? I da ih zamolite da ne puše (pretpostavljam da vam se u kući i ne puši).

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 16:48:08   
animagical
po meni, manja je steta da dijete par sati cuva rodbina koja pusi, nego da ga ostavis u igraoni...ili da izadjete pokasno, tako da vam dijete prespava tih par sati kod nekoga...nece mu kraj kreveta pusiti valjda

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 16:51:01   
bebacha
ja nebi mogla odvest dijete u nepoznatu igraonu i da ja izadjem
ne znam,nije mi nekako ok
pogotovo u vecernjim satim kad su pospani ili trebaju vec spavati
moja mama puši ačl to ne znaci da ja njoj ne ide il da mi ne cuva djecu

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 16:55:07   
MajkaTereza
Ma, nismo nikog pitali, sad je prekasno.. A dijete i ja smo alergicari, tako da nista od pusaca.. Zar nema neko obdaniste koje cuva djecu navecer?

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 16:56:14   
MajkaTereza
I radi se o 2 do 2, 5 sata, ne duze..

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 16:58:03   
animagical
IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Ma, nismo nikog pitali, sad je prekasno.. A dijete i ja smo alergicari, tako da nista od pusaca.. Zar nema neko obdaniste koje cuva djecu navecer?

ako imate roditelje u blizini, vjerujem da ce bez po rijeci priskociti, pa i ako je u zadnji cas...a takodjer ne mogu da zamislim da alergicno dijete neko od rodbine nece ispostovati pa zapaliti...osim toga, cisto sumnjam da cure koje rade u igraonama ne zapale po koju, ako puse i inace... imas li kakvu prijateljicu, mladu komsinicu, rodicu, nekog studenta da ti pricuva dijete, placeno naravno?

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 17:06:54   
MajkaTereza
Ma nemam ljudi dragi nikog, imam svekrvu, roditelji su mi vani, a svekrva ne moze danas.. Joj, dajtem pa zar niko nije cuo za ono obdaniste na carsiji sto je otvoreno navecer?

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 17:19:16   
animagical
nisam cula. izadjite sutra,kad svekrva bude moglauser posted image

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 17:24:03   
teacher75
moja drugarica mi je nadavno preporucila zenu koja cuva djecu njenoj sestri i koja po dogovoru cuva djecu navecer, satnica je 5 km. ako hoces mogu te uvezati, mada mislim da ti je sat to u zadnji momenat, zena je mozda vec zauzeta. sto niste ranije planirali?user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 17:31:07   
MajkaTereza
Me jesmo u zadnjem momentu, iskrsnuo neki kupon za hotel central, pa da odemo.. Bilo je prije par godina nesto na carsiji, da ostavis dijete na cuvanje navecer, ali ne znam vise kako i sta.. Nistam idemo pokusati u Bambiju, ipak navrsava tri za koji mjesec, i obozava drugu djecu, pa valjda pristanu :-) Hvala vam :-*

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 18:08:08   
AnLu
Nasa clanica je ostavila djete u bambiju u importane i pila kafu sa prijateljicom i samo odjednom vidjela svoje djete vanikako je trazi... teta nije ni primjetila da je djete izaslo, sta da prijateljica nije bila tu? tako da po meni igraona i nijeneka solucija, sto ne pokusas sa ovom tetom sto tiki preporucuje?

_____________________________

A. 10.02.2010.
L. 12.08.2011.

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
14.2.2014 18:28:03   
magbi
ovo se isto nama desilo prije tri godine sreca ja i MM sjedili odmah ispred i nista ona teta nije skontala meni onda MM idi i trazi nam djete onda dolazila nam teta izvinjavala se to se nama desilo u inportane centru

(odgovor članu AnLu)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
16.2.2014 11:11:38   
MajkaTereza
Da samo javim da smo ga ostavili u igraoni Djecija Radost u Ferhadiji, pristali su jer puni tri godine ubrzo, ostavili ga na samo sat, ali je super proslo, prazno je bilo i bila teta koja se igrala s njim,kad smo ga pitali jesmo li mu nedostajali , kaze: NISTEEE :-DHvala vam uglavnom, i hvala teacher , mozda te budem opet gnjavila kad bude zatrebalo, ali ovaj put u pristojno vrijeme ;-)

(odgovor članu magbi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
16.2.2014 11:24:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: MajkaTereza

Da samo javim da smo ga ostavili u igraoni Djecija Radost u Ferhadiji, pristali su jer puni tri godine ubrzo, ostavili ga na samo sat, ali je super proslo, prazno je bilo i bila teta koja se igrala s njim,kad smo ga pitali jesmo li mu nedostajali , kaze: NISTEEE :-DHvala vam uglavnom, i hvala teacher , mozda te budem opet gnjavila kad bude zatrebalo, ali ovaj put u pristojno vrijeme ;-)


Tvornica radosti (osim ako nisu promjenili ime)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
16.2.2014 11:36:31   
MajkaTereza
Haj dobro :-D

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Vecernji Vrtic/ Igraona u Sarajevu?! Pomo...
30.10.2014 7:18:37   
mamadvaputa
znam da se ne smije reklama raditi ali u pp broj za cuvanje djece poslije 18 sati. osoba je i sama mama pa tako da vam je lakse povjeriti. ugl eto ima i tetq cuvalica vecernjih

(odgovor članu MajkaTereza)
Neposredna veza do poruke: 17
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *