|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li muškarci ikad počinju prvi razgovor o t...
7.9.2008 12:35:22   
memsi
da li muškarci ikad počinju prvi razgovor o tome što još nema bebane
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 12:45:23   
maslačak82
naravno da ne, barem moj se ne raspituje, nije da ne želi, ali nekako po tom pitanju ne započinje temu sam nikada..

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 12:56:13   
memsi
valjda je to normalno kod njih.ustvari ja mislim da su oni mozda i više nego svjesni da bi problem mogao biti u njima pa vjerovatno se teško nose s tim


(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 13:11:18   
tikica_69
onda je moj izuzetak....moj je meni prvi rekao da jedva ceka da vidi malo, plavo, rudlavo bice kako ga drzim u ruci i kako spava izmedju nas user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 13:11:22   
bebana27
ja i moj muz cesto o tome pricamo i jaci je nego ja.ja brzo pokleknem i placem a on me uvijek ohrabruje i kaze bit ce kad dragi Allah odredi mislim nikad nije prvi zapoceo da razgovara u tome mada mi je znao reci meni je teze nego tebi sto jos nemamo bebu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 13:23:51   
memsi
pa upravo to i mislim da su oni svjesni svega samo naravno nemogu kao mi plakati i ostalo.sve čuvaju u sebi.ja već imam jedno djete ali pravo dugo čekamo drugo.moj mene samo s vremena na vrijeme upita hoćemo li mi šta raditi kod zulfe

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 13:27:01   
bebana27
pa sve zavisi kako kod koga mene moj pazi mada vidim da mu je tesko ali ko zna mozda ga ubrzo i iznenadim nikad se ne zna.i oni u dubini dise pate kao i mi samo smo mi zene jako osjetljive i brzo zaplacemo,ali eto imamo njih neka nam budu potpora u svemu

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 13:35:16   
memsi
mogu ti reći da si upravu,moj dragi je dosta osjećajan pa valjda neće da načinje temu o tome ali sam ja grozna po pitanju doktora i pregleda jer se poslije dvije operacije uspaničim i kad moram na obični papa test.predlaze mi doc.inseminaciju ...nadam se nekom pozitivnom rezultatu ...user posted image čekamo već 10 god.

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 13:37:24   
emy
nas dvoje smo i prije braka pricali mnogo o djeci,
odmah smo znali sta hocemo i htjeli smo ih sto prije
ali... user posted image
kada sam nakon godinu dana shvatila da to nece biti bas jednostavno
cesto sam padala u depresiju i plakala
a da nisam mislila na njega, jer je i on sa mnom padao
sada je drugacije
imamo jedno drugo, pa ako nam je sudbina imacemo i to malo slatko bice
ali, pricamo o tome
jer to je zajednicka borba

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 13:43:42   
sabas
skoro nikada ja sam prva pocela tu temu kada sam vidjela da od samoga rada user posted image nema nista ali znam da mu je tesko jer vidim koliko i on voli djecu ali sam nikada ne pocinje temu cini sto mu kazem i zna u sali da kaze akb sve cu mu bebcu da naplatim sa kamatama i ima da slusa ali generalno ne voli mnogo da pricamo o tome i vidim koliko mu je tesko ali tu je kada ja placem zato iama vas da razgovaramo tuzno ali istinito mnogo je manje trzavica otkada sam na RR jer ne peglam ga mnogo izlozim zakljucke kada treba kod dr sta je bilo i mnogo je bolje kada treba da bude akcije u dane o ne stvaram pritisak
znam nije fer prema meni ali ovako je lakse i bolji su rezultati sto je i cilj

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 13:54:13   
medolino
Kod nas sam ja na početku počinjala razgovor o djeci
dok sada nekada i on ali ja se nekada toliko dvoumim zbog posla pa ako se naljutim na njega za nšto kažem da mi je drago što nije uspjelo
a onda on misli da mislim ozbiljno pa nekad i kaže da ako budem user posted image da ga abortiram ako želim ali on neće da prestan da pokušava
a nekad i on sam počne da mašta kako bi bilo da ga tata vodi u šetnju ili nju user posted image

ali eto nadamo se da će ubrzo
ma boli me briga za sve i posao i sve samo da je imati jednu user posted image user posted image




_____________________________

Mozda smo bili jedno drugom zaista sudjeni
al' sreca kofere spakova
od nas se odseli
sakricu suze za kraj
da mi ne pokvare sjaj
za jos koji tren dok ti nocas pripadam

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
7.9.2008 13:54:22   
memsi
najvaznije je da mi imamo razumjevanja jedni prema drugima u braku,jer je normalno da su muškarci zatvoreniji u nekim slučajevima,ali je bitno osvariti ovo što mi sve čekamo neko malo duze neko kraće,samo je bitno da dočekamo da se rodi baby.pozrav za sve buduće mame i mislim da ćemo akobogda u skorije vrijeme razmjenjivati iskustva o majčinstvu.17.09.sam ponovo na repertoaru pa ću znati dali krećem sa procesom za inseminacijuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
8.9.2008 13:15:25   
Mara
Mi smo imali jedno gadno razdoblje, suša user posted image
Kad više nisam mogla izdržati fino sam ga pitala u čemu je problem, i tada mi je priznao da da muči to što još nemamo djece i da mu to teško pada. A ja u šoku! Obično sam ja bila ta koju je trebalo tješiti i maziti i paziti i smirivati, a sada on! On je bio taj koji je jači od mene psihički, koji se uvijek šalio, i govorio bit će bolje, bit će sljedeći put.... Mislim da je nam to u biti i  bilo najgore razdoblje kad smo  se jedno  od drugog otuđivali a pravog razloga nije ni bilo, a opet poslije toga, poslije dana i dana iskrenih razgovora i pomnog planiranja šta i kud dalje postali smo ono pravo bliski. Poanta braka nije samo u tome da se skupa smijemo i veselimo nego i jačina da možemo prebroditi teške i mučne trenutke. A beba će valjda doći, ako ne sada onda od sada pa za 10 godina, a ako ne ni tada, valjda smo dovoljno jaki da učinimo dobro djelo i usvojimo

_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
18.9.2008 22:35:51   
maida 28
Mi pokusavamo 5mj ali jos nista. Moj muz kad ja zapocnem temu o user posted image , a uvijek je ja zapocnem,kaze da ja panicarim,da je  jos rano, da je to normalno bice kad bude. Sve istrpa u roku dvije minute i glumi da ga to nepogadja. Mozda je i u pravu kad kaze da je rano. Moja sestra jednom spavala s deckom i odmah user posted image a ja 101 i nista, moram da se zabrinemuser posted image

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
18.9.2008 22:43:48   
Lilly
Memsi draga, pa sta ste dogovorili? Da li kreces u postupak? Ja sam skoro bila na razgovoru kod dr. Godinjaka i trebala sam poceti pripremu za inseminaciju. U meduvremenu sam uradila nalaz TSH cije vrijednosti su bile povisene pa mi je dr. odgodio postupak dok se vrijednosti ne stabilizuju. Inace je sve do sada bilo uredno i sad odjednom ovouser posted image

(odgovor članu maida 28)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
18.9.2008 22:51:02   
tikica_69
La pazienza `e un bene: non perderla
 Mara, imas dobar moto, na zalost mene bas stpljenje ne krasi user posted image  Bas sam jucer na MM doslovce vikala da uvijek sve prva moram inicirati, od raznih pregleda, do prirodnog lijecenja, do trazenja bilo kakvih suvislih i korisnih informacija na netu a koja se ticu naseg problema i IVF-a i tome slicno....bas sam nekak pukla user posted image

_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu maida 28)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
19.9.2008 0:09:24   
maslačak82
Ja pucam svaki dan, MM nikad ali baš nikad ne spominje prvi tu temu, i stalno galamim na njega neka se malo informira, ali ništa...
Možda bi bio najsretniji da i terapiju umjesto njega..baš sam nekad razočarana, ali eto vidim da su svi isti, čast izuzetcima

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
19.9.2008 0:49:45   
camm
nekad jest nekad nije
u glavnom smo zajedno pricali o tome.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
19.9.2008 13:21:19   
memsi
pozdrav svima .bila sam kod godinjaka prije dva dana i uradila ponovo papa test.uz mi je radio i kaže da je sve ok.kad nalaz bude gotov idem da dogovorim šta dalje.pusica za sve koje čekajuuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
20.9.2008 0:09:46   
maida 28
Ja sam danas pocela temu o bebanoj, kako nema veze ako ovaj mjesec neuspijemo svakako imam nesto jako vazno za obaviti prije  toga bla-bla bla nasto je on rekao: dobro, ode  se ja tusirati a moram se i obrijaati i hrpu neki svojih gluposti, a nista nema veze s mojom temomuser posted image

(odgovor članu memsi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
17.10.2008 6:19:04   
ena0002
MM rijetko kad prvi pocne da prica o tome, kao i kod vecine vas. Sad smo krenuli na malo detaljnije pretrage, ali naravno na moju inicijativu. U stvari ja sam skontala da je njega pomalo strah rezultata. Ali koga nije ...user posted image  

(odgovor članu maida 28)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
19.10.2008 19:52:48   
Anoniman
naravno da ne, barem moj se ne raspituje, nije da ne želi, ali nekako po tom pitanju ne započinje temu sam nikada...
i,kod mene je tako isto....

(odgovor članu ena0002)
  Neposredna veza do poruke: 22
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
22.12.2008 2:27:57   
mala curica
Ni moj m nikada nije sam zapoceo temu,sto mene
strasno nervira!!!!!
Vidim da su svi u sustini isti.........
mozda se boje da ne izgube svoju muskost ako saznaju da je bas
do njih problem........user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
22.12.2008 10:42:51   
bebana27
ali vidi te ja sam ta joja zapocne razgovor zasto nemamo bebu on kaze bit ce kad to dragi Allah odredi bitno ti je zdrava si nemoj misliti na to i vidjet ces sve ce biti kako treba
i meni kad dodjeuser posted image ja podjem plakati i on meni kaze pogledaj me nemoj plakati sa tim samo sebi cinis gore i naravno to je tako nego se ti opusti i vidjet ces da je sve dobro

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu mala curica)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: da li muškarci ikad počinju prvi razgovor...
22.12.2008 17:21:56   
Lilipop
meni MM skoro uvek prvi zapocinje razgovor na ovu temu. Na njegovu inicijativu je otisao i uradio spermogram( nalaz ok), mene natjerao da uradim sve petrage da vidimo dali mozda nije nesto uredu (zbog toga valjda sto sam pre 2 god.operisla endometriozu) ali nalazi i kod mene sve ok. ja kazem, bice ne brini, ali on nakon kraceg vremena opet zapocinje o tome: a sto ne odemo kod drugog lekara, aa sto ne pitas dali je mozda ovo ili ono problem, procitao sam ovo ili ono..pocinjem se nezgodno osecati i u zadnje vreme kad pocne da prica o tome ide mi da pobegne. nije da mi vrsi pritisak namerno, ali on je tip koji zeli da se sve odma desi kad on hoce, a nazalost ne moze uvek biti tako. i zato kad pocne pricati, ja pocnem osecati grizu savesti, kao da sam ja kriva sto ne mogu odmah ostati user posted image , a druge mogu. a, jos kad me i njegovi pitaju:ima l'sta novo..user posted image  znate vec kako je..Izvinite ako sam odugovlacila, ali morala sam da izbacim iz sebe, jer sam ovo skupljala mesecima u sebi. Pusa svima i puno srece.user posted image

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *