|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lezaljka za bebe
1.6.2008 17:38:08   
rozi
U albumu sam vidjela da vas dosta koristi ovu spravicu. Ja nesto o tome do sada nisam ni razmisljala.
Koliko je prakticna, da li se smije koristiit od samog rodjenja. Voljela bih da mi prenesete vasa iskustva, koje modele imate, koliko ste ih platili.... Hvala user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Lezaljka za bebe
1.6.2008 21:37:49   
anitaMO
ja dobila za krstenje a znam da je u tintilinicu 120 km.laura je obozava dok nismo nju dobili bila je po cjeli dan  na rukama.sad mi preko dana i spava u njoj.moze ti od samog rodenja pa sve do 9 kg.prava stvar

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Lezaljka za bebe
1.6.2008 22:14:31   
Visnja RR
lezaljka se jos zove i "majcine ruke" i vjeruj da je upravo tako... nekad je dovoljno da Asju spustim samo 10 minuta pa da odmorim ruke jer moja smizlica ne voli  da lezi na krevetu...
Asja je dobila CAM -ovu lezaljku i dobra je cjena je bila 106 km -kupljena u Wisi ... evo slicica: user posted image

user posted image

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Lezaljka za bebe
1.6.2008 22:18:33   
eni_24
Da bas je prakticna , mi smo je kupili jos mj dana pre rodjenja malenog, danas ima 23 dana i bas sam je juce raspakovala ali mi nekako jos mali za lezaljku.... Dobra je jer je mozes postaviti bilo gdje i uvjek imas djete na oku... Ja sam svoju platila 49 euro , al ima ih i po 24 euro i bas nesto se i nerazlikuje od ove moje . POZZ

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Lezaljka za bebe
2.6.2008 8:23:44   
Blue rose RR
Iskustvo sa ležaljkom, fenomenalno...
Ali s obzirom da ima četiri položaja, mislim da je prijeko potrebno da u prvim mjesecima života ne stavlja se beba u neki visočiji položaj osim ležećeg.
Mi smo svoju neonato-ovu kupili u WISI i bila je 110 km.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Lezaljka za bebe
2.6.2008 10:33:54   
Visnja RR
Naravno da beba u pocetku treba biti samo u lezecem polozaju...ja uvjek jos nesto stavim ispod guze da joj izravnam lezaljku da bude sto vise u lezecem polozaju

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Lezaljka za bebe
2.6.2008 12:47:16   
nikka
Super stvar,dijete ti je uvijek uz tebe dok nešto radiš pričaš mu ono te gleda, skoro kao majčine druge ruke, mi smo imali chicco,dobili na poklon takođe na krštenju,a da nismo kupili bi sigurno.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Lezaljka za bebe
2.6.2008 12:54:49   
Emina*
Kod nas je isto chicco user posted image   user posted image , ali kod nas je jos uvijek u lezecem polozaju....
Meni je takodje, kako maryam amina rece, kad gledam bebu u malo visocijem polozaju, kao da joj je tesko, a i pise da i ne treba da nakon rodjenja bude u visocijem polozaju duze vrijeme,
zbog blokade disajnIH puteva....
Isto vazi i za ASS


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Lezaljka za bebe
2.6.2008 14:31:25   
rozi
Hvala vam drage moje mamice, cim zahladni idem da je kupim, da sam se toga ranije sjetila dok sam imala vise snage obilaziti radnje i razgledati vise modela. Jednostavno mi nije bilo na kraj pameti.user posted image

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Lezaljka za bebe
2.6.2008 18:15:33   
Visnja RR
prije sat vremena sam bila u wisi i vidjela odlicnu neonantovu lezaljku koja ima  iznad luk sa igrackicama pa beba moze da se igra a ima i poseban dodatak za skorz malu bebu  da joj je lakse kad sjedi...

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Lezaljka za bebe
2.6.2008 21:48:26   
anitaMO
ima i na nasoj lezaljci to laura nogama udara igracke

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Lezaljka za bebe
3.6.2008 13:56:50   
mišur
Super stvar!
Mi imamo ABC design, platili smo je 160 KM i ima iznad luk sa igračkama koji se može skinuti.
U početku sam bebu ostavljala na kauču i stalno sam brinula da slučajno ne spadne sa njega, a kad je u ležaljci mirna sam i mogu je ostaviti da ne mislim hoće li ispasti.
A super je što ima nekoliko položaja pa bebe mogu i sjediti u njoj.

(odgovor članu anitaMO)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Lezaljka za bebe
3.6.2008 15:45:04   
eni_24
pa ja mislim da svaka lezaljka ima luk sa igrackama i vise polozaja il se pak varam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Lezaljka za bebe
3.6.2008 15:48:10   
Blue rose RR
Na mojoj ležaljki nije bilo luka sa igračkama, i sinoć sam gledala nema ni mjesto gdje bi se postavilo (ili se možda samo pričvrsti-nemam pojma).

A što se tiče položaja, ima: ležeći, poluležeći, neki polusjedeći i sjedeći.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Lezaljka za bebe
3.6.2008 16:09:35   
eni_24
kod moje ima a i svaku koju sam gledala kad sam kupovala bio je luk na kome dodju tri igrackice...ima vise polozaja i da se djete veze kao u auto sizu, pa zbog toga sam pitala zar nema svaka lezaljka taj luk , mada da iskrena budem sam smeta , par puta sam malog postavila u lezaljku i taj luk moze da se namjesta naprijed nazad.... svaki put kad ga pomjerim mali predne-uplasi se ...mozda je dobar al tek za kasnije kad bude znao cemu to sluzi...pozz

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Lezaljka za bebe
3.6.2008 16:21:46   
ame_la
IZVORNA PORUKA: Visnja

prije sat vremena sam bila u wisi i vidjela odlicnu neonantovu lezaljku koja ima  iznad luk sa igrackicama pa beba moze da se igra a ima i poseban dodatak za skorz malu bebu  da joj je lakse kad sjedi...


Sorry,
znaš li cijenu
Wisa  mi je u blizini
pa da odem..........user posted image
hvalauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Lezaljka za bebe
3.6.2008 17:26:07   
lukina mama
hejjjjjjj....lezaljki ima i u robotu,predivne su super funkcionalne i kostaju samo 68km......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ame_la)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Lezaljka za bebe
3.6.2008 19:57:24   
rozi
Ja bih voljela sa tim igrackicama i naravno da ima makar 2 polozaja.  Danas sam gledala u Bingu, bile su neke jeftine kineske, pa ih nisam puno zagledala.  Od boljih su bile Brevi, sa lukom blizu 130 km, a bez luka oko 105. Malo sam cunjala. po internetu To su ove dvije prve slike. http://www.trudnoca.net/forum/viewtopic.php?f=52&t=5940&st=0&sk=t&sd=a&sid=938fe620c6a3d050f783c1d80674d2b7

I mene interesuje ta Neonato sa lukom, ako se Visnja moze sjetiti kolika ja cijena bila, jer ako vec dajem 130 radije bi Neonato nego Brevi.

AnitaMO, koja je kod tebe?

Za chicco ne smijem ni pitati , mogu milsiti koliko kosta user posted image

(odgovor članu lukina mama)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Lezaljka za bebe
3.6.2008 22:21:50   
Visnja RR
Nisam gledala cjenu ...
Al u cetvrtak cu ici do Wise ... i meni je blizu... ame_la gdje stanujes?

Jer sam pitala da li se moze taj luk posebno kupiti za moju CAM-ovu lezaljku koja ga nema... i nemoze user posted image  ...moja lezaljka je lijepa i ima 4 nivoa al nema luk ...

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Lezaljka za bebe
4.6.2008 0:16:30   
eni_24
Da iskrena budem ja vam se divim kako izadjete na kraj sa tim cjenama, citajuci postove zakljucila sam da je u bosni puno sve skuplje a pogotovo sto se tice opreme za djecu, to je uzas, nekapiram zasto je to tako.. ja sam chiccovu platila 49 eura a sad ih vidim u reklamama i jeftinije... puno srece , zdravlja i vama i vasim bebicama POZZ!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Lezaljka za bebe
6.6.2008 19:37:30   
rozi
I ja licno pop....kad vidim cijene na nekim internat stranicama, ali sta cemo. Tako nam je. user posted image

Nasla sam broj od Vigrosove radnje u Tuzli, Neonato lezaljka sa lukom na kojem su igrackice kosta 159 km, tako da cu ja vjerovatno u TL po Brevi ili neku drugu. user posted image

(odgovor članu eni_24)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Lezaljka za bebe
6.6.2008 19:54:34   
mamy Sabina
Rozi ti si moj strucni savjetnik za beby opremu.cula sam da u Banja Luci ima radnja sa chipolino stvarima brzo cu ici tamo pa ti javim sta ima i cjene. unjhovoj ponudi su i lezaljke imaju 3 polozaja.

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Lezaljka za bebe
6.6.2008 22:05:28   
rozi
Hehe, dobra si, ma te tehnicke stvari mi idu, al zato ono najbitnije, uh , preznojim se kad pomislim hocu li se snaci. Kako cu presvuci bebu, okupati, pa hocul' je cuti u noci da place, pa.... svasta mi se mota po glaviuser posted image .

Ja sam usla u 9. mesec, a Banja Luka mi je predaleko, tako da do tamo sada ne bih smjela.
Ali nema veze, prenesi nam iskustva, sta sve ima u radnji, kakve su cijene, jer ce nam za nasu djecicu trebati jos masa stvari, a ja stvarno volim hodati, pa ce biti prilike otici i tamo kad bebac malo jakne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Lezaljka za bebe
8.6.2008 16:03:46   
Visnja RR
user posted image

obecala sam vidjeti lezaljku u Wisi i evo je... 150 km

stavila bih je ranije na sajt al me sajt zeza pa na mnoge stranice ne mogu uci...

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Lezaljka za bebe
10.6.2008 21:58:30   
rozi
Ni ja vec 2-3 dana nisam mogla otvoriti ovu temu.  U Tuzli je takva 159 km i ima samo roza, pa eto da znate. Ja sam kupila Brevi rocker, 130 km, izglad mi dobra, posebno se namjesta polozaj za noge i za glavicu.  Moze se postaviti u skoro sjedei polozaj , mada ne vidim svrhu kada se koristi samo do 9 kg. Evo vam slicice :
user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *