|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posteljina i ogradica za krevetac
16.2.2011 14:50:55   
Stella13
Pozdrav svim mamama,

Mozete li mi pomoci u potrazi za posteljinom za krevetac, po mogucnosti, u crvenoj boji, plahta na gumu.

Hvala unaprijed
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
16.2.2011 15:51:47   
babina beba
Ja sam vidjela prelijepih ogradica u Turbo Limacu u Grandu na Ilidzi prije par dana, cijena je bila skroz ok. A plahte pogledaj u JYSK, kod Wise ili kod Interexa/Intershopa!

(odgovor članu Stella13)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
16.2.2011 16:38:34   
leona81
ima i u turbo limacu u bbi super posteljina i ogradica mislim da je bila ljubicasta i bez

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
16.2.2011 16:42:42   
rose
imam ja takve...jednobojne su izuzev jedne nasivene aplikacije

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
16.2.2011 17:05:35   
reallove
evo nase posteljine..juniors...
[img]http://img189.imageshack.us/img189/5016/sdc11145y.jpg[/img]

< Poruku je uredio reallove -- 16.2.2011 17:06:22 >


_____________________________

"Majke se rađaju u istom trenutku kada i djeca. Ona prije toga nije postojala. Žena je postojala, ali majka, nikad. Majka je nešto potpuno novo"


Mamino sunce Ameen

11.08.2009. <3

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
16.2.2011 17:33:40   
Stella13
Bas vam hvala, pogledacu i u TL i JYSK!
Pozdrav

(odgovor članu reallove)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
16.2.2011 18:15:36   
Anoniman
imas tih kompleta u nobilu...mislim za bebe...samo sto ide jorgan, ogradica i jastuk (ja mislim) a posebno kupujes posteljinu istog dezena...valjda radi ogradice...plahte takodjer imas i mislim da su najjeftinije...mi smo ih prije 2 god. placali po 7,50 km...e sad...za crvenu ti nisam sigurna...posto nisam ni gledala...znam da imalu lijepe na pruge cini mi se plava, crvena i bijela kombinacija...onda s medama ali ne onim ofirnim...slatka je pravo...i jos nekih...eto pogledaj...ipak mislim da us oni medju najpovoljnijim a po kvaliteti medju boljim

(odgovor članu Stella13)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
16.2.2011 18:18:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: reallove

evo nase posteljine..juniors...
[img]http://img189.imageshack.us/img189/5016/sdc11145y.jpg[/img]


svidja mi seuser posted image

(odgovor članu reallove)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
16.2.2011 18:34:49   
Medi_87
Znas li koliko kostaju plahte u JYSK

(odgovor članu babina beba)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
21.3.2011 17:06:16   
Zucchi
Ja sam ogradicu sa jastukom i jorganom kupila u prodavnici za bebe na Pofalicima. Kostala je oko 110 KM, ali je stvarno fina. U TL ogradice i posteljine se nude u samo dvije boje i ne izgledaju mi bas fino. Samo plahte za krevetic sam nasla u Tiffaniju 10 KM za 2, cinimi se...

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
21.3.2011 20:53:49   
Amam
IZVORNA PORUKA: Zucchi

Ja sam ogradicu sa jastukom i jorganom kupila u prodavnici za bebe na Pofalicima. Kostala je oko 110 KM, ali je stvarno fina. U TL ogradice i posteljine se nude u samo dvije boje i ne izgledaju mi bas fino. Samo plahte za krevetic sam nasla u Tiffaniju 10 KM za 2, cinimi se...

Ogradica u TL,ocaj,bas te sto dolaze u 3 boje,ide samo do pola krevetica i ona niska je,kvalitet nije los,ali mi nije bas nesto


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu Zucchi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
4.5.2011 22:19:08   
animagical
mame, pomozite miuser posted image zanima me da li su bolje ogradice za kreveti one debele bas pufnaste koje idu na sve 4 str posebno ili one tanje koje se vezu na tri strane? takodjer da li su bolje one visocije ili nize? ja gledala u baby radnji na carsiji te debele (120km) s jorganom i jastukom, i neke tanje u onoj radnji sve za bebe na socijalnom dosta jeftnije (oko 80 km)... ne smijem da izaberem, ne znam sta valja a sta ne? hvala unaprijed

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
4.5.2011 23:41:09   
Anoniman
Animagical imas u bagateli ogradice sa jastukom i jorganom, sve je bilo 21km, sad je malo skuplje rekose ali ja sam pravo zadovoljna kvalitetom.

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
4.5.2011 23:46:15   
animagical
vidjela sam, ali nisu imali fine boje za djecake....i ne znam jel imaju takve posteljine? ja bi jednobojnu baby plavu ili tako nesto.... nasla sam dobru boju na carsiji i ovoj drugoj radnji,samo me muci debljina ogradice?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
4.5.2011 23:54:55   
Selma.A.M
Ja što ti mogu preporučiti da uzmeš tu sa tri ćoška jer one sa četiri baš "kriju" bebu a i treba da ti vidiš bebu iz sjedećeg položaja a ne da ustaješ jer se neće vidjeti od ogradice

A ako uzme te iz tri djela gledaj da su visoije,a ako uzme iz 4 onda nie

< Poruku je uredio Selma.A.M -- 4.5.2011 23:55:48 >

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
5.5.2011 0:05:34   
animagical
i to sam ramisljala, ali ta sa 4 dijela je bas iz dijelova, tj dodju pojedinacno pa ne moramvezati ovaj s moje strane za pocetak...mislim kasnije kada bude veci pa se bude vrtio jel bolje da mogu staviti tu cetvrtu da se ne izudara? ma debljina mi je problem, niko da mi kkaze jesu dobre te debeljuskaste ogradice???user posted image

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
5.5.2011 0:12:22   
Selma.A.M
Animagical koliko su debeljuškaste ?
Kod mene je ogradica npr tanka,iz tri djela koji su spojeni u jedan

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
5.5.2011 0:17:39   
animagical
pa ima preko 5 cm debljine sigurno! i svi su posebno siveni-ono dva duza za ove strane s sipkama i dvije visocije za one uske strane...ma lijepo pravo,al ne znam jel prakticno

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
5.5.2011 0:22:10   
Selma.A.M
Ma zašto nebi bilo,pokušaj u svojo glavi zamisliti kako bi u krevetić i kakav bi pristup bebi bio.....Ja sada planiram uzeti ovako nešto,jer mi se mijenja mjesto i položaj krevetića,prvi put je išao do zida pa sam ganjala da ogradica bude sa te tri strane i da bude koliko-toliko visoka da malac nema pristup zidu kada se okreće i vrti....A sada krevetić ide na drugo mijesto pa tražim ovakvu ogradicu

user posted image

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
5.5.2011 0:36:11   
animagical
joj jest ti ovo slatko, pravo curastouser posted image ja ljubomorna, za brace nema ni blizu izbora kao za curice

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Posteljina i ogradica za krevetac
5.9.2013 10:56:31   
Medoxba
Ja sam našla jako lijepu posteljinu na http://www.citydeal.ba/deals/dje-ija-posteljina-sa-disney-motivima_791.html , cijena je odgovarajuća a uvjerila sam se u kvalitet, disney motivi su u pitanju i stvarno su i djeca bila zadovoljna :)

Svaka preporuka!

(odgovor članu Stella13)
Neposredna veza do poruke: 21
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *