|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 17:04:55   
DZANINI
Drage moje danima trazim gdje da kupim neku modernu i lijepu torbu da stavim sve stvarcice za bebu ..neku imam ali je bas bezveze..jel znate gdje mogu naci "diaper bag"u sarajevu i gdje ...user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 2.6.2010 21:33:55 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 17:13:30   
milenium
možeš naći u svim bolje opremljenim dječjim centrima,buticima. ja imam gracco torbu,ista mi je kao i kolica i marka i boja,a nismo zajedno kupili.nema šta u nju ne stane.sa strana držim bočice,s jedne str voda s druge sok ili kašice itd,unutra 3-4 pelene,vlažne maramice,krema,puder,gaza,siperak,platnena pelena,još jedan par odjeće ,ma čudo je.koštala je oko 45 km ima 2 god.sad mora bit i jeftinija.uz tu torbu mi je došla još i plastificirana prostirka za presvlačenje i kutija za maramice tanka.a imaš i one brevi od 100km,izgledaju premoćno,neke mame ih nose i kao torbe za sebe kad ne idu van bez beba.
evo postavit ću ti slike ako te zanima!

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 17:33:12   
milenium
[link=http://www.bimaco.net/artikal.aspx?id=540][/link]ja ima ovu samo ne ove sivo-plave koje li već boje nego moja je sivo zelena

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 17:36:02   
milenium
[/link]



Sportska torba Gerrard

Šifra: 2E93GERE

Cijena: 46.33 KM

Opis:
Torba sportskog izgleda


[link=http://www.bimaco.net/artikal.aspx?id=541]


Sportska torba Genny

Šifra: 2E93GEYE

Cijena: 46.33 KM

Opis:
Torba sportskog izgleda


[/link]

Torba Clic

Šifra: 001 Clic Torba brevi

Cijena: 71.14 KM

Opis:
Praktična torba



[link=http://www.bimaco.net/artikal.aspx?id=162]


Free Style Torba

Šifra: 035(002 PLA)

Cijena: 98.28 KM

Opis:
Torba određuje stil Sport i slobodu To predstavlja“Free Style”


[link=http://www.bimaco.net/artikal.aspx?id=160][/link]

Torba Free Style

Šifra: 035(006 ZEL)

Cijena: 98.28 KM


evo nadam se da će se slike vidjeti(dok pišem ovdje u poruci mi se vide a kad kliknem da se stavi na ekran onda ih u odgovoru nema,ako i sad bude tako otiđite na bimaco i kliknite na torbe.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 10.1.2010 20:37:14 >

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 17:37:06   
milenium
evo linkovi rade,ajde makar touser posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 17:43:28   
DM
I ja imam gracco! Ma čudo od torbeuser posted image user posted image user posted image user posted image A plus štzo je cijela postavljena, tako ako se nađeš i na kiši s njom neće promočiti! Još uvijek im je ista cijena!

_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 17:48:17   
Adana
Imas i onaj ruksak NIVEIN, on ti je 50 i nesto maraka, i u njemu dodje svasta nesto. user posted image  Vidjela sam ga u WISI na Stupu., u hipermarketu.

Kao sto ti vec rekose mozes pogledati u Turbo Limacu i drugim djecijim "buticima".

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 18:01:00   
milenium
ja ništa od kozmetike nisam kupovala,sve sam dobila na poklon tako da nisam htjela uzimat ovaj nivein samo zbog rusaka.ima ga moja kuma,nema unutra baš djelova,dok ovaj graccov ima unutra 4 djela,onaj glavni veliki,zatim jedan dio na patent(tu stavljam gaze i ostalo što ne želim da mi bude u dodiru sa stvarima,i još 2 djela s mrežom ograđena.s vanjske strane također imaš i naprijed i nazad dio s mrežom(tu stavim zdravstvenu knjižicu kad idemo druser posted image )

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 18:10:04   
nikita
moram i ja kupiti tu torbu, milenium ima li narandzasta ko kolica

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 20:37:09   
Bubana
ima i u narandzastoj boji user posted image mi je imamo vec tri godine , kupili u Bihacu , a mislim da ih mozes naci u Skenderiji u  onoj djecijoj radnji, ako nemaju reci da ti naruce.




_____________________________

Mama sada ima dva mala mirisna cvijeta ... Asju i Dalal <3

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
10.1.2010 21:15:15   
škorpija
ja sam kupila bubu ruksak i unutra dođe mala podloga za presvlačenje ali nema pregrada, samo dvije mrežice, ipak meni je trebao baš rukasak, jer kad nosim bebca, kolica i torbu nije mi praktično da je objesim na rame. osim toga ruksak ima one kaišiće sa nitnama da ga mogu prikačiti za kolica. uglavnom prezadovoljna sam, a cijena je samo 25 KM

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Bubana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
11.1.2010 0:34:25   
bobilica
mi imamo chicco ruksak koji smo dobili uz kolica..uz njega dođe i ona podloga za presvalačenje...

osim toga imamo i Okaidi torbu koja ima pregrade za pelene, bočice, cucle za sve što se pomisliti može...samo ih kod nas u OK nema za kupiti.

Kupila sam predivnu, tj mm mi je kupio u baby centru u BBI - torba je AVENT

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
11.1.2010 0:35:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: DZANINI

Drage moje danima trazim gdje da kupim neku modernu i lijepu torbu da stavim sve stvarcice za bebu ..neku imam ali je bas bezveze..jel znate gdje mogu naci "diaper bag"u sarajevu i gdje ...user posted image user posted image


ja je tražim ima godinu i ne nadjoh je
Imam ja nekih al sve su mi bezveze

< Poruku je uredio veeseelaa -- 11.1.2010 0:38:00 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu DZANINI)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
11.1.2010 1:19:27   
milenium
IZVORNA PORUKA: škorpija

ja sam kupila bubu ruksak i unutra dođe mala podloga za presvlačenje ali nema pregrada, samo dvije mrežice, ipak meni je trebao baš rukasak, jer kad nosim bebca, kolica i torbu nije mi praktično da je objesim na rame. osim toga ruksak ima one kaišiće sa nitnama da ga mogu prikačiti za kolica. uglavnom prezadovoljna sam, a cijena je samo 25 KM


nikita ima i narančasta!kakva god kolica imaju takve imaju i torbe!
škorpija i ova se zakači na kolica kad se voze.objesi se oko one ručke.ako uspijem pokazat ću na slici!

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
11.1.2010 11:18:05   
Atarka
IZVORNA PORUKA: bobilica

Kupila sam predivnu, tj mm mi je kupio u baby centru u BBI - torba je AVENT


Bobilice, mozes li, molim te, napisati koliko je kostala ova torba? Vidjela sam je na netu i super mi se cini. Ja jos nisam nasla neku da mi se svidja, a ova je bas lijepa.

_____________________________

30.09.2009

(odgovor članu bobilica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
11.1.2010 11:21:50   
škorpija
Hej milenium znam koje su te gracco torbe, moja prijateljica je ima, ali sam naglasila da moj ruksak da ima te hepeke da se zakači na kolica, zato što većina ruksaka to nema i baš mi je zato bilo nezgodno. Osim toga i kolica su mi bubu pa je i to jedan od razloga što sam uzela torbuuser posted image , a koliki je ruksak i ajdina mogu po potrebi strpati u njegauser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Atarka)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
11.1.2010 23:31:15   
Anoniman
mi smo totalno uncooluser posted image mi imamo obicni ruksak (koristimo ga kada idemo na vakcinaciju) i moju staru punk's not dead torbu za "normalan" izlazak...mi nemamo te supersonicne torbeuser posted image

user posted image

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
11.1.2010 23:40:42   
Super dada
Ja sam dobila na poklon Graco torbu koja mi ide uz dječija kolica. Prezadovoljna sam sa njom. Nije prevelika, a mnogo toga može u nju stati.

Inace, kanila sam si kupiti Nivea ruksak jer su mi prijateljice nahvalile da je veoma praktičan, ali za sada neću ništa mjenjati.


_____________________________

Car mamin je stigao 13.8.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
11.1.2010 23:45:40   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: dadada

mi smo totalno uncooluser posted image mi imamo obicni ruksak (koristimo ga kada idemo na vakcinaciju) i moju staru punk's not dead torbu za "normalan" izlazak...mi nemamo te supersonicne torbeuser posted image

user posted image



I mi nismo moderni,,,,,mi imamo obicna dva ruksaka za napuca crni i bez,,,,Imali smo i fensi chicco, ali je izdrzao samo prva tri mjeseca, tegljenja bebinih kerefeka!!!user posted image

< Poruku je uredio skvo -- 11.1.2010 23:48:39 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
12.1.2010 0:14:40   
Adana
IZVORNA PORUKA: dadada

mi smo totalno uncooluser posted image mi imamo obicni ruksak (koristimo ga kada idemo na vakcinaciju) i moju staru punk's not dead torbu za "normalan" izlazak...mi nemamo te supersonicne torbeuser posted image

user posted image



Hocu i ja da budem uncool! user posted image  Puuuuno mi se svidja ovaj tvoj ruksak!!!! user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
12.1.2010 0:31:13   
dinciii
Ja imam ovu i dan danas je koristim,prezadovoljna sam...Ima kopce da mozes zakaciti direktno na kolica.Meni super!!!

user posted image

_____________________________

http://neckodina.weddingannouncer.com/

Slatka Rejhana rodila se 12.12.2008


(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
13.1.2010 16:55:17   
Romali
Mi imamo Peg Perego torbu, sivo-crna, dobra, cool. Ali, kad je Omar prohodao postala mi je nepraktična. Ne mogu je staviti na ramena i trčati za njim. Zato moj glas ide baby ruksacima, a ne torbama.
Sada moram nabaviti neki obični sportski ( ne prevelik) za mog bembu. Evo mogao bi neko napisati gdje u Mo.to mogu naći.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu dinciii)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
13.1.2010 17:03:26   
Ilhana RR
imas dosta ovih skupi torbi za bebe preko neta da narucis koji dostavljaju i u bih... al cijene su im strasne... ja sam se zadovoljila sa Gracovom torbom, malo mi je unutra se poremetila al jos je ziva... i moja ima kopce koje olaksava kacenje na kolicima....

user posted image

Sad dok trazi vidjoh nove Gracove... jesu dobre =) znam ako Bog da za sledecu bebu ;)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
13.1.2010 20:12:51   
veeseelaa
daj te ba nešto skromnije, nemam za kifle

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: torbe za bebe(diaper bag)
13.1.2010 20:19:32   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: dadada

mi smo totalno uncooluser posted image mi imamo obicni ruksak (koristimo ga kada idemo na vakcinaciju) i moju staru punk's not dead torbu za "normalan" izlazak...mi nemamo te supersonicne torbeuser posted image

user posted image





heheheh evo moje super sonične "torbe" marka interexuser posted image user posted image user posted image

user posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.1.2010 20:20:21 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *