|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Blizanci, trojke, cetvorke iz IVF
21.5.2013 20:04:00   
Leva
Drage mame sa viseplodnim trudnocama iz IVF imam nekoliko pitanja jer stalno nailazim na oprecne informacije. Da li su nase trudnoce iste ili su u pravilu komplikovanije od prirodnih? Pretpostavljam da ste pricale i sa mamama prirodno zacetih blizanaca te radile komparacije. Da li nase bebe napreduju istim tempom kao i njihove, jesu li na istom stepenu motorickog razvoja, jesu li hiperaktivnije ili su u potpunosti iste odnosno sve ovisi o individualnosti same djece?

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Blizanci, trojke, cetvorke iz IVF
10.12.2014 9:16:28   
Harmonie
Pozdrav svimauser posted image Nova sam na forumu.Pre devet dana sam otisla na ultrzvuk i doktorka mi je rekla da vidi dve tackice i da je moguca blizanacka trudnocauser posted image .Po doktorima sam u sestoj nedelji trudnoce.super se osecam i nemam mucnine jedino sto cesto mokrim i osecam malu napetost u grudima.Kada se vide prvi otkucaji srca posto sutra idem opet na uz??I d li je neka od vas rh negativna?Malo sam uplasena!!!user posted image

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Blizanci, trojke, cetvorke iz IVF
8.2.2015 16:39:17   
Snješka Sa
Ima li neka mama ili buduca mama na forumu sa trojkama?

(odgovor članu Harmonie)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Blizanci, trojke, cetvorke iz IVF
30.1.2024 9:08:24   
chickenoff
moja sestra je prošlog mjeseca upravo rodila trojke. Imate li kakvih pitanja?
fireboy and watergirl

(odgovor članu Snješka Sa)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *