|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 9:56:26   
futuremam
 pozdrav svima, zanimame da li vi imate bolneuser posted image ???
meni prije nije tako bilo, malo bi me krsta zabolila i to je to. Ali od kad sam pila klomifen evo zdnja dva puta me pravo boli, da ne možeš izdržati, na nekoliko dana prije možda oko sedmicu me pođe boliti ali pomalo i onda prestane, ali pred sami dolazak user posted image je pravo bolno, tako da sam sad moral da pijem tablete za bolovo da mi prestane...
zanima me vaše mišljenje i iskustva, da li je ovo zabrinjavajućeuser posted image
e i stavrno nam svima želim da što prije vidimo te dvijeuser posted image user posted image  na našem testu, jer mi stvarno počinje biti teško, nadam se da ćemo uskore sve biti user posted image  inšaAllah
hvala puno!!!

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:00:57 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 10:01:01   
mamyca
Mislim da je tema vec bila,potrazi na forumuuser posted image .Ja prije nego sto cu zatrudniti imala sam jake bolove i kad bih god dobila morala sam piti voltaren,jer sam na analgetike alergicna.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:01:30 >


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu futuremam)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 13:32:29   
Mara
Ne znam kako ostale trudilice, ali ja i gospodin Ketonal Forte i Neofen Forte smo već duže vrijem najbolji prijatelji user posted image
Leđa bole, prsti  nateknu ko ćevapi , i još što sam ljuta na sve i svakoga user posted image

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:01:43 >


_____________________________

L´amore basta a se stesso...

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 14:02:53   
Happy
Hvala Bogu da sam bar sada rahat što se tiče toga... A imala sam katastrofa bolne, svaki put sam oplakala i pila sam brufen ili ketonal

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:01:53 >


_____________________________

Gospodaru moj,
kad ja zaboravim Tebe,
nemoj Ti zaboraviti mene.


Naš dječak je došao 04.01.2010.

(odgovor članu Mara)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 15:22:14   
tikica_69
Meni je katastrofa bolna otkad idem na stimulirane IVF postupke.....katastrofa user posted image

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:02:09 >


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 18:04:39   
bebana27
cao
pa gdje si kolegice sta ima
evo da se i ja prikljucim povodom ovog pitanja
ja nisam imala bolneuser posted image sve dok nisam pocela da koristim klomifen tablete bojim se da sam nesto poremetila

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:02:19 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 18:09:53   
tweety
Meni nikad nije bila redovna,a bila je užasno bolna!!!Znala sam povraćati od bolova,a neke moje prijateljice su čak znale i padati u nesvijest.Sve je to trajalo dok nisam počela piti antibebi pilule Diane 35.Sa tim tabletama sam znala i kad ću dobiti a menge nisam ni osjetila što se tiče bolova a i krvarenja jer nisu bile obilne kao prije.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:02:32 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 18:36:27   
suncan_dan
u mene su uzasne user posted image user posted image user posted image prije nego sto sam dobila, imala sam user posted image svako 3-4mj. al poslje poroda dolaze precesto, zadnji mj. imala ukupno 4 putauser posted image i to s pratnjom jakih bolova i povracanja user posted image user posted image user posted image nazalost mi samo pomaze ibruprofen 800mg, uzmem ih preko odredene kolicine, da bi pomoglo :( ja nisam pila klomifen.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:02:43 >


_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 22:29:02   
Romali
Prije moje user posted image , menst.su bile kako-kada. Nekad neprimjetno prođu,a nekad me pravo bol sastavi. Uvijek mi je pomagao Ketofen,a u zadnje vrijeme pila sam i Neofen, mada mi je Ketofen ( Ketobos ) brže djelovao. Čula sam da su prve menge nakon poroda pravo bolneuser posted image Je li to kod vas bio slučaj? Ja još čekam moju prvu pravu.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:02:56 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 22:34:30   
mamyca
Moja prva menstruacija poslije trudnoce je bila jako bolna,neznam kako bih tu bol opisala,mogu je usporediti sa trudovimauser posted image ,ali kad je druga dosla bila je bolna al samo prvi dan.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:03:08 >


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 22:37:38   
Romali
Trudovima?user posted image user posted image Znači da se pripremim, hvala ti.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:03:19 >


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 22:38:10   
Najdraza mama
Nisu mi bas bile bolne koliko neredovne sve do drugog poroda poslije se dovelo sve u normalu ..ali dodzu oni tupi bolovi ledza ili ispod stomaka ponekaduser posted image user posted image

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:03:32 >


_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 22:40:00   
mamyca
Ali ja sam dobila menstruaciju nakon mjesec i po poslije porodjaja,i od tad mi je skoro pa u dan tacna,mozda kod tebe nece biti tako jer je ti nisi jos dobilauser posted image .Uglavnom,nadam se da nece biti bolna kao u mene prva.user posted image

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:03:43 >


_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Problemi sa menstruacijom
1.9.2008 22:46:28   
tweety
Ja poslije poroda uopšte nisam imala bolne user posted image ,mada sam relativno brzo počela opet sa antibebi pilulama,jer nisam više dojila.Ali imala sam sigurno 3-4 normalne user posted image bez nekih bolova.Možda sve zavisi od osobe do osobe.

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:03:56 >


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Problemi sa menstruacijom
2.9.2008 23:48:23   
ziki
Posle porodjaja jos nisam dobila a prije je bio uzas, obilno i bolno, 2x sam bila na hitnoj kad nista vise nije pomagalo, jednom mi je mama cak dala trodon da popijem al nista... meni je porodjaj bio mala maca u odnosu na ovo bar sam znala da ce bit happy end

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:04:06 >


_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Problemi sa menstruacijom
2.9.2008 23:53:21   
jasmina_mm
ja sam prije spontanog pobacaja imala tako bolne user posted image  da sam svaki put sa posla dolazila kuci, povracanje, bolovi u ledjima i glavobolja su bili najjace izrazeni. vec poslije spontanog su se bolovi umanjili a nakon porodjaja (prvi put sam dobila devet mjeseci nakon poroda) bolovi su nestali i sad ni ne osjetim vjesticu!

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:04:17 >


_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Problemi sa menstruacijom
5.9.2008 19:09:16   
Anoniman
pozdrav evo da se ukljucim i ja,jer imam i ja problema s bolovima kad trebam dobiti mengu,mene stomak zaboli prije na pet dana nego sto trebam a kad dobijem mengu nemogu hodati sve me boli...imam grceve u stomaku kada sam otisla kod dok.propisao mi je tablete zovu se baralgin,ali slabo mi pomazuuser posted image imajul kakve tablete dobre za menustralne bolove??

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:04:28 >

(odgovor članu jasmina_mm)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Problemi sa menstruacijom
5.9.2008 19:23:00   
tikica_69
Probaj Saridon od tvrtke Bayer......meni su super

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:04:38 >


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Problemi sa menstruacijom
5.9.2008 19:26:28   
lotos
ja pijem neofen po preporuci i kad mene zaboli to je uzaas par puta i nesvjest pa probaj

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:04:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Problemi sa menstruacijom
12.11.2008 21:33:27   
anuska08
Mene boli jako jako, za poluditi!  Uvijek moram unaprijed misliti gdje ću biti kad dobijem, jer ne mogu stajati na nogama! Više tu bole ne mogu trpiti! Mrzim je! S vremenom sve jače i jače! Luda sam kad dobijem mengu (jer znači da nisam trudnauser posted image ), a uz još  to moram trpiti bolove. A da ne kažem da hormoni rade, da bi samo plakala! Pila sve moguće tablete, zadnje su Ketonal forte i odlične su!

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:05:00 >


_____________________________

Vjerujem u anđele jer jedan sniva u mom naručju!


(odgovor članu lotos)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Problemi sa menstruacijom
21.12.2008 0:04:12   
zelja
Pozdrav svima, jedno pitanje...
Inace imam bolne menguser posted image i bolovi pocnu pet dana prije tj,jajnici me bole i ledja,
Dali se nekome desilo da je imao te bolove prije ustanovljene trudnoce, tj dali mogu biti trudna i ako imam te bolove kao pred menguser posted image
Nadam se da ste razumjeli sto sam zeljela pitatiuser posted image
Hvala unaprijeduser posted image


< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:05:15 >

(odgovor članu anuska08)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Problemi sa menstruacijom
21.12.2008 11:24:00   
bebana27
ja sam imala bolnuuser posted image dok sam cura bila i znala mi je trajati po 15 dana.
sad kad sam se udala vise nemam te bolove i sad mi je kratka 3 dana
u mene prijateljica ima bolnuuser posted image i ona pije tablete neofen one su na biljnoj bazi i kaze da joj pomognu

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:05:25 >


_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu zelja)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Problemi sa menstruacijom
21.12.2008 11:30:18   
mamy Sabina
Neofen nije na biljnoj bazi ali u svakom slučaju pomaže kod bolnih mjesečnica!


Neofen brzo i učinkovito uklanja različite vrste boli poput glavobolje, bolova u mišićima i mestrualnih bolova.
Znate li kako i neki lijekovi koje se koriste protiv bolova mogu izazvati navikavanje ili ako se prečesto ili predugo koriste i sami mogu izazvati glavobolju.

Neofen ne izaziva navikavanje, niti «glavobolju izazvanu analgeticima» poput nekih drugih lijekova, a vaše će tegobe ublažit već za 20-ak minuta.
Neofen je jedan od najsigurnijih lijekova protiv bolova, prilagođen je individualnom doziranju, a u preporučenim dozama ne nadražuje želudac. Osim glavobolje, bolne menstruacije čest su problem mnogih djevojaka i žena.
Neofen tablete sadrže ibuprofen koji sprječava djelovanje prostaglandina maternice odgovornih za nastanak grčeva, boli i pojačanog krvarenja u tijeku menstruacije.

NEOFEN tablete uklanjaju grčeve kod bolne menstruacije, smanjuju tlak u maternici i povećavaju protok krvi čime uklanjaju bol koja nastaje zbog grčeva i smanjene prokrvljenosti mišića maternice.
Život bez boli - Neofen!Ovo je sa zvaničnog sajta Belupa-podatci o neofenu!
LPuser posted image

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:05:36 >


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Problemi sa menstruacijom
21.12.2008 13:16:08   
ena0002
Jao kakve sam ja bolne menge imala, pa to je bio uzas zivi. Par puta sam i u hitnoj zavrsavala. To je uvijek bilo prvi dan user posted image  i ja nisam bila sposobna ni zasta. Stomak me najvise bolio, ali taj bol bi se prosirio i na ledja, noge ma na sve i sto je najgore povracala sam svako dvije min. Pa kad popijem tabletu nikakve koristi od nje kad je odmah povratim. Ali u zadnje vrijeme tih problema nemam. Cim me malo zaboli stomak popijem Nalgesin, onaj od 500 mg i malo se smirim i bol prodje. Sta se promjenilo ni sama ne znam, ali u svakom slucaju hvala Bogu.
Eto ako neko zeli neka isproba Nalgesin

< Poruku je uredio Vedica RR -- 13.1.2009 11:05:50 >

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Problemi sa menstruacijom
13.1.2009 11:44:20   
Vedica
prijenos posta

IZVORNA PORUKA: larina

u zadnje vrijeme-poslijednjih 6 mj.moj ciklus se produzio tako da mi po 3,4 dana kasni menstruacija,kako to kod vas izgleda,koliko dugo traje ciklus i koliko dana traje menstruacija?Kod mene je uvijek ciklus bio 29,30 dana,a sad 30,32,33,34-racunam dane od prvog dana menstruacije-a mestruacija do 6 dana traje,nemam nikakve bolove-samo me zanima zbog cega se sve ovo produzilo


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu ena0002)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *