|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Što bi muškarci trebali piti za plodnost
6.9.2008 18:10:36   
tetka Hafa
Koliko vidim,sve vi pijete kojekakve čajeve,sve vi se trudite oko oplodnje,pa i sama ja sam posegnula za Macinom travom,ali ne možemo se same oploditi. Mene zanima,ja ne znam da li netko od vaših muževa isto pije nekakve čajeve za poboljšanje njihovih plivača. Ovo je ipak bitka za dvoje,ne samo za jednoga. Ako ja već moram piti kojekave gadne trave,nek pije i moj muž,možda nisam samo ja problem.

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:31:05 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
6.9.2008 18:15:45   
tikica_69
MM pije mjesavinu trava jednog travara iz Solina i puno zena iz Hrvatske kod njega uzima taj caj...on ga preporuca u kombinaciji sa E vitaminom. Koji je sastojak, to je njegova tajna, ali puno zena je jako zadovoljno, jer su se nalazi muzeva popravili. Ja vam mogu javiti da li se popravio nalaz MM ako usijemo ovaj ciklus uloviti folikul, jer idem na prirodni IVF, pa ce onda morati dati uzorak za spermiogram. U tom slucaju vam javim ima li kakva pozitivnog pomaka s obzirom da je u pitanju oligoasthenozoospermia.

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:31:37 >


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu tetka Hafa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
6.9.2008 19:00:23   
emy
MM je pio crveni zdravac na preporuku travara,
koristi se u borbi protiv steriliteta a svakako ga
preporucuju svim muskarcima jer je dobar za prostatu
trenutno ne pije jer pauziramo sa user posted image  naredna dva mjeseca

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:31:49 >

(odgovor članu tetka Hafa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
6.9.2008 21:50:25   
tetka Hafa
Moj muž je radio spermiogram,nalaz nije idealan,ima 60% pokretnih spermija,al doktor je rekao da je to dovoljan postotak da idemo prirodnim putem. Od tada,prirodnim putem pokušavamo već skoro godinu dana,a inače sve ukupno dvije godine.Meni je 29 godina,njemu 37,ne znam kad Bog planira da postanemo roditelji. Ne želim da nas se djeca srame kad dođemo na roditeljski u školu,ili da mi u dućanu prodavačice kažu dijetetu kako je lijepo što sa bakom šetaš , kao što sam ja jednom rekla u dućanu gdje radim.

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:33:25 >

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
6.9.2008 21:58:47   
emy
Mislim da je 60% dovoljno,
i kod mene je slicna situacija,
ja 27 MM 34.
Trudimo se vec vise od dvije godine, i  to kakav trud user posted image
ali ne treba gubiti nadu,
potrazi malo po forumima, mislim da je bilo slicnih tema

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:33:37 >

(odgovor članu tetka Hafa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
6.9.2008 22:11:08   
tikica_69
IZVORNA PORUKA: tetka Hafa

Ne želim da nas se djeca srame kad dođemo na roditeljski u školu,ili da mi u dućanu prodavačice kažu dijetetu kako je lijepo što sa bakom šetaš , kao što sam ja jednom rekla u dućanu gdje radim.
 Ma daj molim te...pa imas samo 29 godina...o cem pricas user posted image Ja imam 10 vise pa se bas ne zamaram time user posted image Nikad nije kasno za nesto sto zarko zelis i nikad se nemoj obazirati sto drugi govore...to je tvoj zivot user posted image

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:33:47 >


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu tetka Hafa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Što bi muškarci trebali piti za oplodnju
7.9.2008 2:14:54   
maslačak82
Asthenoteratozoospermija??
Ja sam već postavila pitanje na toj temi, ali mi nitko ne odgovara..
Evo pitam opet s nadom da će se cure čiji muževi imaju ovakvu dijagnozu javiti.
Help!

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
7.9.2008 10:23:00   
emy
imas nesto o tome na
www.poliklinika-analiza.hr\index
www.bebana.com
neznam koliko ce ti pomoci
pokusaj

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:34:09 >

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
7.9.2008 13:09:46   
prevareni
Da napisem nesto o dijagnozi (astenoteratozoospermija) za maslačak 82,kao prvo gdje ti je muz vadio spermiogram jer je napocetku bila mm ta dijagnoza.ove godine na ljeto vadio nalaz u drugom gradu i neces vjerovati sada je sve uredu jer pokretni spermatozoidi 78 %,a progresivno pokretni 40% (u prvom nalazu je pokretni spermatozoidi oko 50% a progresivno pokretni 10%) a sada planira da ide u treci grad da vadi nalaz i da onda ustanovimo pravu dijagnozu,za vise informacija pp cao sretno!!!



ja31 mm 35 u braku 12god.-ami

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:34:20 >

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
7.9.2008 13:14:11   
tikica_69
Spermiogram inace cesto hoce da varira....to valjda ovisi o prehrani, treutnoj razini stresa i slicnim stvarima.
Kod MM to nije slucaj....mi smo vec dvije godine sa dijagnozom oligoasthenozoospermia, tako da covjek nikad nije dovoljno pametan oko toga user posted image

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:34:31 >


_____________________________

- 20 neuspjelih pokusaja (AIH/IVF/ICSI), 2 x biokemijska
- http://zalauru.blog.hr/
Ja se ne predajem!


(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
7.9.2008 13:16:27   
sabas
mm ima istu dijagnozu vec je trosio lijekove padutin i proviron a sada proxeed a takodje preporucena je operacija variokocele
samoinicijativno smo uzeli da pije razne vitamine cink selen e b c vitamini caj zdravac koji treba da pije i zena i muski a takodje sam da koristi li smo jos kapsule na bazi algi bioastin
obzirom da jos pije proxeed plus tablete koje sadrze l karnitin i gore nabrojane vitamine i terapija jos traje treba ih piti min 3 mjeseca da se vide rezultati vidjecemo koliko pomaze a dok je pio ydravac vitamine bilo je malih pomaka na bolje
kao sto moja sestra uvijek kaze ne postoji magicna tableta treba promjeniti i nacin ishrane i navike da bi carobne tablete imale vise efekta
na min smo sveli konzerviranu hranu koliko mozemo jedemo svijeze pripremljenu hranu ne podgrijavanu radije kupimo vitamin c provjerene firme nego naranze kozna odakle pune pesticida
ali pusenje je mana vellika koji smo pokusali da barem smanjimo ali
user posted image nadams se da sam odgovorila
puse

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:34:43 >

(odgovor članu emy)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
7.9.2008 13:26:02   
sabas
a sto se tice nasih god ja uskoro punim 36 a mm napunio 42 i svi moji prijatellji mojih god imaju takoreci sitnu dijecu tako da me ne zamara sta ce mi ko reci cije je to dijete akb sa mnom i uopste upucivanje takvih komentara nije primjereno nikome izvinjavam se ako sam malo gruba zivimo u vrijeme kada se malo vise postuje privatnost vrijedm za osobu blage naravi ali ako cujem neke neprimjerene komentare imam jezik user posted image i spreman odgovor

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:34:56 >

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
7.9.2008 13:41:32   
prevareni
Sve je u bozijim rukama ali kod mene je u doktor krivac za to jer on od mene ima veliku zaradu zato sto mi placa Fond solidarnosti gdje je jedan tretman oko 6 hiljada km i onda mi pravi nalaz kako njemu odgovara ali odes u drugi grad izvadis nalaz on uredu,zato planiram da odem u treci grad da izvadim nalaz,a inace nepijem nepusim,pa se bojim da nije isti problem kao i kod mene,probaj te uraditi negdje nalaz u drugom gradu,sretno svima.

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:35:13 >

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
7.9.2008 15:13:40   
iva1974
IZVORNA PORUKA: tikica_69

Spermiogram inace cesto hoce da varira....to valjda ovisi o prehrani, treutnoj razini stresa i slicnim stvarima.
Kod MM to nije slucaj....mi smo vec dvije godine sa dijagnozom oligoasthenozoospermia, tako da covjek nikad nije dovoljno pametan oko toga user posted image



i mi smo 4 godine ,predzadnji put 40 spermija ,prije toga nijedan a zadnji put 5-6 miliona.Tikice nema se smisla zamarati neka Čolak vadi jedan po jedan pa skupit će ih par punkcijom ako ne ovako(bas sam zločasta prema muzu user posted image )

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:35:30 >


_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu tikica_69)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
8.9.2008 11:53:40   
maslačak82
IZVORNA PORUKA: prevareni

Da napisem nesto o dijagnozi (astenoteratozoospermija) za maslačak 82,kao prvo gdje ti je muz vadio spermiogram jer je napocetku bila mm ta dijagnoza.ove godine na ljeto vadio nalaz u drugom gradu i neces vjerovati sada je sve uredu jer pokretni spermatozoidi 78 %,a progresivno pokretni 40% (u prvom nalazu je pokretni spermatozoidi oko 50% a progresivno pokretni 10%) a sada planira da ide u treci grad da vadi nalaz i da onda ustanovimo pravu dijagnozu,za vise informacija pp cao sretno!!!





ja31 mm 35 u braku 12god.-ami


Oba puta u KBC Petrova, Zagreb

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:39:37 >

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
10.9.2008 17:28:43   
lejlašh
I za muškarce je dobra folna kiselina i vitamin E

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:48:21 >


_____________________________

Merjem, 11.11.2007.
mamina sultanija
Arman, 23.07.2010.
mamin pasha

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
10.9.2008 18:31:07   
prevareni
Ćao svima ja bi jos nesto dodao,jučer sam vadio nalaz Spermograma u Tuzli i nalaz je fantastican jer trenutno pijem Pro-fertil 2x1,pijem vec vise od mjesec dana,ali da nije infekcije koju smo otkrili ja i supruga nalaz bi bio jos boljiuser posted image user posted image user posted image  upravo smo dobili antibiotike pa se puno moramo drogirati user posted image  i puno drugih stvari raditi na infekciji da bih je iskorjenili.nada se DR.Gvozdenovic da ce prirodnim putem (akobogda) bituser posted image  (moj savjet  je ko ima problema sa Spermatozoidima da nabavi lijek Pro-fertili,koji kosta 116 eura u Austriji gdje su ga i proizveli,a lijek mi je predlozio DR.Šabanović Fadil-Urolog u KBZ Zenica) sretno svima.

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:49:00 >

(odgovor članu lejlašh)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
13.9.2008 11:49:23   
Amelaa RR
Moj muz je dobio Proxeed da pije al on je toliko disciplinovan sto se tice toga...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:49:11 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
13.9.2008 23:13:05   
prevareni
Znate sta amelaa od srca bih vam preporucio da nepije proksed a da nabavi Pro- fertil cap. jer su 100 puta bolje,jer ja znam najbolje da si u zenici pokazao bih vam papire pa da se sami uvjerite,a jos su jeftinije u odnosu na proksed jer je on 123,40 km kada sam ga ja pio prije 3 mje.ako vas interesuje mozes i na pp da pitas.sretno

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:49:33 >

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
14.9.2008 16:51:31   
iva1974
moze meni na pp vise o tom proizvodu ...i gdje ima

< Poruku je uredio amelaa RR -- 15.9.2008 10:49:56 >


_____________________________

moj nick LAKY je zauzet
http://www.youtube.com/watch?v=3mgtlHayz7o

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
21.9.2008 21:28:28   
peki
Da li je fertil plus dobra zamjena za Proxed? Mnogo je jeftiniji od Proxeda? U kesici se nalaze 3 tablete i jedna kapsula. Koliko dnevno treba popiti pakovanja i kada?
Srdačan pozdrav,     Peki

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
24.10.2008 12:43:32   
maslačak82
Ja sam danas kupila mužu:
  • L-karnitin 500mg
  • Selen50 ug
  • Cink 10 mg

E sada me zanima što dalje i koliko dnevno?
Molim savjete...
Popio dvije bočice Bioastina, nalaz još gori
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
24.10.2008 18:14:26   
prevareni
Maslacak82,to sto si kupila muzu je malo koliko sam ja pio tih tableta,jesuli to tablete i koliko komada ima,ja koliko se sjecam da sam pio Selen 1x,Cink 1x,L-Karnitin kada sam htio jedne prilike kupiti trebao je se piti 2x1 ali ga nisam kupio,strpise do Srijede ja cu vaditi nalaz,pa ces znati rezultate,jer sam zavrsio sa lijekom koji sam pio 3 mje.ja sam ubjeđen da ce nalaz biti fenomenalan jer je nakon 1 mje.bilo velikog ucinka i znace se neke stvari,koga zanima moze PP.i jos u vezi tog Bioastina prvi put cujem za njega.Sretno

(odgovor članu maslačak82)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
12.12.2008 10:55:46   
abrakadabra
interesuje me da li koristenje antidepresiva utice na spermije muskarca i na koji nacin

(odgovor članu prevareni)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost
12.12.2008 21:13:54   
prevareni
abrakadabra nebih znao dali pomaze ili odmaze ali me zanima dali neko zna zasta je dobro Čorokotovoulje iz caira ili dali je dobro za plivace,ako neko zna da mi javi.Hvala

(odgovor članu abrakadabra)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *