|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako hoćete???
19.3.2009 21:59:17   
teta berta
user posted image
Drage moje! Hoće li ova godina biti povoljna za more, ponajprije radi financija, recesije i ostaloga... Mi aBd planiramo na Brač kod mojih, tako da smještaj i hranu ne moramo plaćati, ali još ćemo vidjeti. Ima do toga, ali eto zanima me.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 19:38:44 >


_____________________________

Imam dva zlata, to su Nika i njen tata -:)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 11:09:35   
hanabanana
Planirali jesmo. Još ne znamo gdje.

(odgovor članu teta berta)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 12:39:40   
juni
Jeva cekam! Planiramo ici junu pa opet u septembru, ova dva mjeseca su mi najdraza (s razlogom, ja rodjena u junu a Emil u septembru user posted image ) Svake godine ljetujemo u Baskoj vodi pa cemo i ove. Sreca ne moramo placati smjestaj jer MM-ovi imaju apartman.

_____________________________

EMIL,7.9.2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 13:32:30   
Amrino
Uh blago vama zene drage kad imate kod koga! user posted image user posted image user posted image
Mi planiramo ove godine definitivno. MM i ja NIKADA nigdje nismo bili zajedno user posted image sto je i nama tesko za povjerovati...
Tako se potrefilo....ali zato ove godine hocemo.
Kum i njegova cura nas zovu u Egipat...Ona kaze da mnogo ljudi ide i sa malim bebicama...da je hotel super tako da mozemo biti u zatvorenom 11-17 kada je sunce wow...a izgleda da cemo ici i na Jadran ...
Ima li ko iskustva sa Egiptom? Ja sam se svega naslusala...i dobroga i losega...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu juni)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 13:43:38   
tea lana
mi cemo ovaj put najvjerovatnije u Crnu Goru kontali smo u Hrvatsku ali necemo.Do ove godine smo isli svake godine i sad iz principa necemo,Kad vidim kako se ponasaju prema nama cim cuju naglasak a cesima koji su im do juce i hljeb nosili meni zlo.E ove godine njihov turizam je u krizi kao i naravno kod vecine i vjerujem da ce nam za koju kunu lizati duser posted image ja necu iz principa da im idem.Ako sam i prosle godine mogla priustiti sebi apartman sigurno cu i ove kad ce sve biti sigurno jeftinije al ne u Hrvatskoj.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 13:46:42   
Leva
Mi smo u Hrvatskoj prosle godine potrosili brdo love i pravo sam razocarana njihovim bezobrazlukom. Ponasaju se kao da bi najbolje bilo da smo im poslali pare a da nismo ni dolazili user posted image
Ove god. aBd cemo u Tursku. Isto kosta a Turska je Turska user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 13:49:17   
dinaa
Svake godine idemo u Hrvatsku na more i nikad bas nikad nismo dozivjeli nikakvu neugodnost zbog naseg naglaska,tako da i ove godine aBd idemo u Hrvatsku.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 13:53:56   
tea lana
ja idem od 85 tacnije od prve svoje godine jedinu pauzu koju sam napravila je 92/95 i od 96 do sad svake godine idem.Nisam ni ja direktno na sebi al jesam prisustvovala scenama.Meni nisu nikad nista rekli jer ima naravno donosim brdo love sto za apartman svaki dan restoren rucak i vecera konstantno pica,e nisu ni oni toliko ludi.
ALI vec je neko rekao da se ponasaju tako da je najbolje da smo ima pare poslali a da ne dodjemo.Fuj.
I ja imam toliko familije dole u Dalmaciji al najlijepse se osjecam kad sam u nekom gradicu samo sa svojom porodicom,

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 13:55:38   
camm
IZVORNA PORUKA: dinaa

Svake godine idemo u Hrvatsku na more i nikad bas nikad nismo dozivjeli nikakvu neugodnost zbog naseg naglaska,tako da i ove godine aBd idemo u Hrvatsku.



potpis...


Eh sad me zanima kakve ce biti cjene ove god.
jer svake g.budu drugacije...

Ako bude skuplje onda idemo na neko drugo mjesto
ili smanjiti dane boravka...
Moja curica vec odavno prizeljkuje more i ja cu otici samo zbog nje
pa makar i dva dana.user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 13:58:35   
Amrino
I ja sam vam istog misljenja...Ma ne da su skupi nego su preeeeskupi a ne nude nista!
Za skoro iste pare mozes u Tursku/ Tunis/ Egipat- avionom, hotel, sve uracunato...i jos ti guzicu ljube a vamo sjednes kafu popit - konobari ljubazni ko i ovi nasi....ko da si mu nesto opsovo a ne istovario 10 KN za pice...user posted image user posted image user posted image .


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu dinaa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 13:59:00   
Nedi
Mi cemo u hr samo iz razloga sto je blizu jer bas ne bih voljela voziti bebu 4-5 sati vise i ici u C.goru ili negdje avinom sto opet stvara dodatnu komplikaciju prevoz do sarajeva pa u avion pa opet nazad. VOljela bih ici negdje drugo ali sad mi je jednostavnije sjesti u auto i biti za 3-4 sata na moru. 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:02:07   
Blue rose RR
Ako budemo išli mi ćemo ove godine na naše parče mora.


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:04:27   
camm
I kod nas isto,mislim sa malim djetetom putovati
5-6 sati dnevno to je patnja...
 

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:04:54   
Hannah
Ove godine je kriza, pa će i u Hrvatskoj biti jeftinije. Mi idemo (aBg) u apartman po bivšoj cijeni sobe...

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:06:06   
ElmaB
Ako Bog da, mislili smo. Prosle godine smo bili u Kleku, svi skupa, i bilo nam je lijepo, a ove godine najvjerovatnije cemo u Podgoru ili na Korculu!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:09:00   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Uh blago vama zene drage kad imate kod koga! user posted image user posted image user posted image
Mi planiramo ove godine definitivno. MM i ja NIKADA nigdje nismo bili zajedno user posted image sto je i nama tesko za povjerovati...
Tako se potrefilo....ali zato ove godine hocemo.
Kum i njegova cura nas zovu u Egipat...Ona kaze da mnogo ljudi ide i sa malim bebicama...da je hotel super tako da mozemo biti u zatvorenom 11-17 kada je sunce wow...a izgleda da cemo ici i na Jadran ...
Ima li ko iskustva sa Egiptom? Ja sam se svega naslusala...i dobroga i losega...


Ma pusti Egipat, Turska je prva ligauser posted image Isli smo prosle godine u oktobru sa Henom 15 dana, tad je imala 8mj. Sve najbolje o njima. Hrvatska jeuser posted image Moze samo za vikend. I uzeti samo all inclusive, tako nemorate sa sobom nositi pare, samo za male poklone. Mi smo bili stalno vani, ipak oktobar je bio. Hocemo aBd i ove godine, isti hotel, isti smjestaj. Jeste da je skuplje ali samo zbog aviona. Ali se isplati.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:10:01   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: Hannah

Ove godine je kriza, pa će i u Hrvatskoj biti jeftinije. Mi idemo (aBg) u apartman po bivšoj cijeni sobe...

Ma skutori su to, bez uvreda. Mislim da ce samo poskupiti cijene. Tako se to obicno radi.


_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:10:17   
hanabanana
Korčula je divna, ali mene strah ići s djecom na otok. Ja sam rodjeni tremaroš. zbog toga i ljetujem u Hrvatskoj od kada je Hana rodjena. Sve kontam, dobije temperaturu ja sam za 4 sata u Sarajevu a za 2 u Mostaru.
To je jedini razlog zbog kojeg ljetujem u Hrvatskoj.

Sto se tiče ružnih iskustava, mi ih nismo imali. Gazda kod kojeg ljetujemo zadnje 4 godine je super, svaki put smo zadnji dan apartman napustili u kasnim satima / oko devet naveče / - faktički dobijemo jedan dan gratis.

Možda da probate manja mjesta - Gradac, Igrane, Živogošće, Brela.

Ja sam najveću neugodnost doživjela u Neumu, i više nikada ne bih išla tamo.

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:11:21   
mukica
Sinoc bas gledam prilog na bn agencija Kontiki nudi svoim klijentima Tunis 8 dana 190 eura, a u Hrvatsku nema sanse da cetveroclana porodica provede dan za taj iznos.

Mi svake godine odemo na Jadran zbog djeteta*sad ih je dvoje* jer smo ga jednom poveli u Tursku i skocilo nam na nos, a onda u Septembru ja i moj muzic odemo negdje sami za svoju dusu.

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:11:52   
andji
Pretprošle smo išli,kad sam bila trudna u Kotor,prošle nismo nigdje,zbog posla m,osim na bazene....a ove god smo planirali,ako se šta ne po...be opet zbog posla od m,mada je obećao da me neće razočarati...a gdej ćemo nemam pojma,mi ionakos ve odlučujemo u zadnji mah...niti mi je bitno gdje ćemo...samo nek se ide....a za lovu čovjek sebi može naći uvijek gdje i šta hoće

_____________________________

E ne trebate više glasati ni na jednom takmičenju,konačno,zar ne???!

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:12:41   
Blue rose RR
Mi imamo fenomenalna iskustva sa Neumom, neovisno kada otišli, uvijek ugodno dočekani.
A što se tiče Hrvatske - više princip radi svoje.
Ja sam rađe za opciju Crne Gore.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:16:57   
hanabanana
Mi smo u Neum otišli 1998-me, u povratku iz Dubrovnika. Tada su još bile one stare table ako se sjećaš. Parkirali se, izašli da popijemo kafu, dodjoše neki kreteni i popišaše nam se na auto. user posted image

A ovi u kafani se zavalili od smijeha, i onda komentari tipa: vidi vidi počela balije dolaziti...Meni je to bilo strašno iskustvo.

< Poruku je uredio hanabanana -- 20.3.2009 14:22:24 >

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:17:28   
mukica
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

Uh blago vama zene drage kad imate kod koga! user posted image user posted image user posted image
Mi planiramo ove godine definitivno. MM i ja NIKADA nigdje nismo bili zajedno user posted image sto je i nama tesko za povjerovati...
Tako se potrefilo....ali zato ove godine hocemo.
Kum i njegova cura nas zovu u Egipat...Ona kaze da mnogo ljudi ide i sa malim bebicama...da je hotel super tako da mozemo biti u zatvorenom 11-17 kada je sunce wow...a izgleda da cemo ici i na Jadran ...
Ima li ko iskustva sa Egiptom? Ja sam se svega naslusala...i dobroga i losega...



Ja sam bila i u Sharm el sheiku i u Hurgadi i samo rijeci hvale, s tim da mi je Sharm puno bolji.Kad uzmes hotel sa 4ili5 zvjezdica onda nema fule,toliki su im kompleksi da nemas potrebe izlaziti mimo hotela.
U Sharmu smo bili u Hilton Woterfols Risort hotelu,fantazija je
U Hurgadi smo bili u Mariot hotelu i on mi nije cemu jer je to hotel za njihove budjovane previse nekako utegnuto

_____________________________

Mamini djecaci
12.03.2001
25.07.2008

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:20:10   
Blue rose RR
Ipak je to bio "početak druženja" da tako nazovem.
Sada je to posve drugačije, ljudi se okrenuli preživljavanju.
Mi smo imali predivan smještaj, svoju privatnu plažu sa ležaljkama - svako imao svoju ležaljku.
Meni je dole pravi odmor bio.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Hoćete li ovo ljeto na more i gdje ako ho...
20.3.2009 14:21:37   
camm
Ako mislis da su ta mjesta jeftinija vjeruj mi da nisu
mi smo prosle g.sve obisli
Bili par dana u tučepima onda smo dosli u gradac
jer je bilo sve popunjeno...
Mi imamo problema sa smjestajem
uvjek nas pitaju koliko nas ima..
Pa nam onda hoce da naplate apartman kao za 4.osobe
A za dvije osobe i djete rijetko gdje da nadjemo aprtman..
Mislim da vec znate kako to hoda.
 
Sto smo imali od prije neke rezervacije
i to bude popunjeno kada mi zelimo da idemo
jer uvjek idemo .kraj jula pocetak augusta na more.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *