|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   moj dečko prerano svrši
28.2.2021 17:38:34   
uvijekrazocarana
hello svima...
registrovala sam se jer mi je potreban hitan savjet... ne znam šta da činim.. 
nedavno sam napunila 20 godina i imam momka već par godina ... sve je super i lijepo u vezi osim sexualnog odnosa koji je moram priznati redovan
ali je problem u tome što momak uvijek prebrrrrzo završi i ostanem frustriana... to se događa svaki put i ne znam što mi je raditi s time...istraživala sam po netu o tome ali niti jedno rješenje mu nije pomgolo, da li je do mene ponekad se pitam..

u većini slučajeva komentar zadržim za sebe jer znam da od kritike nema ništa, pomirila sam se s tim i tako nam je kako je
ali nakon današnjeg odnosa stvarno sam razočarana i očajna..  dajte mi neki savjet, ne znam što cu njim :''(
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: moj dečko prerano svrši
2.3.2021 14:51:02   
Visnja RR
Evo jedno divno mjesto gdje možete dobiti najbolje odgovore

SAVJETOVALISTE

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu uvijekrazocarana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: moj dečko prerano svrši
10.3.2021 20:05:16   
karantena35
Zao mi je sto je tako, to je čest problem kojem sigurno ima rješenja. od psihološkog pristupa problemu do toga da se uzimaju i neki lijekovi. mislim da se za početak treba o tome pričati s partnerom jer mislim da je i on toga svjestan i da je i njemu u glavi problem ali se u konačnici rješenje može naći samo kada se počne problem rješavati. I ovo bi ti moglo biti korisno https://www.banjaluka.com/zdravi-kutak/preuranjena-ejakulacija-problem-koji-pogadja-oba-partnera-2/ tu je naslov jako dobro sročen ima pregršt korisnih savjeta a spominje se i nekakav lijek koji je odobren od zdravstvenih ustanova. osobno sam to u ranim fazama života imala takve probleme i naravno s manje iskusnim muškarcima s vremenom na to nisam nailazila ali mislim da je to nešto što dosta ljudi pogađa i da sam dosta o tome nailazila u životu kod komšinica i kod koleginica gdje ne kažu da je preuranjena ejakuacija problem već da je problem da je loš u krevetu ali se tu može uvijek zbrojati dva plus dva da se dođe do zaključka. svakako guglaj malo, ima i taj dapoksetin koji je odobren možda i on pomogne... iako kažem ja mislim da je to dosta u glavi i sličnim stvarima... sretno

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: moj dečko prerano svrši
16.3.2021 12:03:23   
veeseelaa
ma reci mu otvoreno, možeš li se ti skoncentrisan ili ne
ako ne adio, nemoj to da trpiš, postaćeš isfrustrirana

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu karantena35)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: moj dečko prerano svrši
16.3.2021 12:03:53   
veeseelaa
i promjeni naziv teme, prosta si user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: moj dečko prerano svrši
17.3.2021 9:00:58   
uvijekrazocarana
hvala vam djevojke na komentaru, treba mi podrška i nekakav savjet što i kako napraviti... već sam lagano frustrirana kako si i napisala veseelaa, ali volim ga nije to samo tako ostaviti ga i da odeš... gledala sam ovaj nobel koji ste komentirali https://www.nobel.com.ba/ pa me zanima ima li ko kakvog iskustva s njim? čini se kao ok ovaj dapoksiten. Ipak lijek je, odobren je od strane liječnika i mislim da vrijedi pokušati... malo je teško to rješiti s njim i suočiti ga s tim problemom ali morat ću nemam puno izbora..
ne želim više biti frustriana, želim sa svojim voljenim uživati i spremna sam na sve vrste pomoći.. 

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *