|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gardaland
11.9.2013 11:52:01   
shpagica
Evo razgledam ponude za Gardaland, ima li neko da je vec bio tamo i da bi mi pomogao sa iskustvomi savjetima?

Mi bismo isli nasim autim, dakle tamo nam treba smjestaj, sta biste preporucile, sve me zanima?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gardaland
11.9.2013 12:25:41   
Lejla Ka
Bili ljetos, bilo nam divno. Preporučujem odabir smještaja na booking.com, mogu se naći odlični aranžmani. Raja su spominjala neki resort sa bungalovima, sa uključenim i obrokom, ali ne znam ime, možda se javi ko je bio. Mi smo spavali u mjestu Costermano blizu gradića Garda, apartman smo platili 60EUR noć. Ako idete u vlastitom aranžmanu obavzno pratite da lokacija na kojoj će te biti smješteni ne bude baš daleko od samog Gardalenda da ne gubite vrijeme na vožnju. Oko jezera Garda ima prelijepih mjestašaca i svi nude smještaj. Kraj je vidnogradski, super uređen. Predlažem da kupite kombinovanu, porodičnu kartu za park i za akvarijum, tako se najviše isplati. S tim da akvarijum morate posjetiti odmah slijedeći dan. Akvarijum je lijep, nije veliki i posjeta ne traje predugo, pa možete onda u bazanje po okolini, do Verone ili nekih drugih mjesta.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gardaland
11.9.2013 13:53:25   
shpagica
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Bili ljetos, bilo nam divno. Preporučujem odabir smještaja na booking.com, mogu se naći odlični aranžmani. Raja su spominjala neki resort sa bungalovima, sa uključenim i obrokom, ali ne znam ime, možda se javi ko je bio. Mi smo spavali u mjestu Costermano blizu gradića Garda, apartman smo platili 60EUR noć. Ako idete u vlastitom aranžmanu obavzno pratite da lokacija na kojoj će te biti smješteni ne bude baš daleko od samog Gardalenda da ne gubite vrijeme na vožnju. Oko jezera Garda ima prelijepih mjestašaca i svi nude smještaj. Kraj je vidnogradski, super uređen. Predlažem da kupite kombinovanu, porodičnu kartu za park i za akvarijum, tako se najviše isplati. S tim da akvarijum morate posjetiti odmah slijedeći dan. Akvarijum je lijep, nije veliki i posjeta ne traje predugo, pa možete onda u bazanje po okolini, do Verone ili nekih drugih mjesta.


Hvala Lejla na info, a sta mislis moze li se samo otici pa tamo pronaci adekvatan smjestaj an licu mjesta, da ne rezervisem nista unaprijed jer blage veze nemam kako to izgleda?

Jesu li ovo bungalovi koje si spomenula http://www.travelcentar.ba/index.php/aktuelna-ponuda/183-gardaland-odmor-za-familije-sa-djecom ?

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gardaland
11.9.2013 14:26:58   
Lejla Ka
Može biti, stvarno ne znam kako se zovu. Ne bih ti preporučila da ideš bez poznate rezervacije jer je područje jako veliko. A bar danas se smještaj može jednostavno naći na internetu i kontaktirati onaj koji izdaje.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gardaland
11.9.2013 14:38:38   
leona81
koja je dobna granica? meni Gardaland nije nikako za malene a vidim vode i manju djecu? mi smo mislili ici iduce godine aBd

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gardaland
11.9.2013 14:39:28   
hanabanana
Ne mogu djeca ispod 5 godina.
POstoje i ograničenja gdje ne mogu na zanimacije ići ni djeca ispod 10 godina, odnosno ispod odredjene visine.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gardaland
11.9.2013 14:42:04   
pocahontas
i ja nešto kontam da je rano, na onih hiljadu čudesa ne smijem ga staviti jer nema ni godina ni kilograma za to..a ja s njim ne smijem.jedino mm ali nije onda to-to...ja bih rado isla ali bojim se onih voznji...sta jos ima tamo osim voza smrti i to a da je za četverogodisnjaka i strašljivu mamu user posted image ?

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gardaland
11.9.2013 14:49:01   
leona81

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ne mogu djeca ispod 5 godina.
POstoje i ograničenja gdje ne mogu na zanimacije ići ni djeca ispod 10 godina, odnosno ispod odredjene visine.


najbolje je onda kad su djeca starija, dok disneyland je druga prica. moja rodica je isla sa bas malim klincima

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gardaland
11.9.2013 14:51:47   
pocahontas

IZVORNA PORUKA: leona81


IZVORNA PORUKA: hanabanana

Ne mogu djeca ispod 5 godina.
POstoje i ograničenja gdje ne mogu na zanimacije ići ni djeca ispod 10 godina, odnosno ispod odredjene visine.


najbolje je onda kad su djeca starija, dok disneyland je druga prica. moja rodica je isla sa bas malim klincima


zasto je drugačije? ja mislila to sve isto, u par deka razlike?

imala bih priliku voditi ga u disneyland slijedeće godine, pa sad ni sama ne znam da li da ga patim ili da to sve skupa ostavimo aBd kada bude imao makar 7 godina

_____________________________

Bilježim se sa štovanjem

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gardaland
11.9.2013 14:55:50   
leona81
nemam pojma, oni zive u USA i isla je prosle godine s njima, dakle curice imaju 4 i 8 god

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu pocahontas)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Gardaland
11.9.2013 15:18:03   
Lejla Ka
Nema dobne granice, u Gardaland možete i sa malom bebom.
S tim što imate onda ograničen izbor atrakcija na koju možete sa djetetom. Da vam ilustrujem, imate posebnu prostoriju za hranjenje i presvlačenje beba, i prostor za parkiranje kolica gdje ih možete ostaviti po potrebi.
Ograničenja za djecu su uglavnom po visini, jer na određenim atrakcijama imate poluge koje osiguravaju čovjeka, i one su konstruisane tako da ako je neko mali ne mogu pružiti odgovarajuće držanje.
Imate cijeli mali parkić za najmlađe, vrtuljak, neke ljulje, vozić, ima neka kao velika štala sa životinjama, iznad toga ide panoramski aviončić. Imate i cirkusku šatru, predstave su otvorene za sve uzraste. Ima veliki park gdje možete šetati, panoramski voz koji vas vozi kroz cijeli park. Van tog kruga sa atrakcijama za malene u glavnom možete prošetati, ali sa baš malom djecom ne možete na atrakcije.

Eh sad, tih atrakcija je relativno malo za platiti kartu. Po meni, za naše uslove ne isplati se potezati na put ako je najmlađe dijete mlađe od 4 godine. Daleko je (relativno), a dijete se ničeg neće sjećati, i još će vas u svemu dosta ograničavati. Ovo čisto radi finansijske računice i maksuz putovanja. Ko prolazi pored, pa mu se ukaže prilika sigurno neće baš ovako razmišljati.



_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Gardaland
11.9.2013 15:21:08   
Lejla Ka
P.S. Rođaci koji su bili u oba parka (Gardaland i Disneyland) kažu da je to u principu (za nas odrasle) potpuno isto, s razlikom koštanja u duplo do trostruko. S dječije strane, naročito ovog uzrasta 4-10, Disney je Disney user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Gardaland
19.9.2013 7:18:38   
Mya_81 RR
Meni nije isto, a bila sam u oba. Gardeland je za vise starije, dok u Disney ima zanimacija puno vise i mimo voznji.

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Gardaland
26.9.2013 22:55:34   
dana.i
Bili, vidjeli, oduševljeni. Želim ponovo. Isplati se svaka km potrosena tamo, jer je dozivljaj koji cemo pamtiti. user posted image user posted image

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Gardaland
7.9.2015 14:58:21   
magbi
http://www.citydeal.ba/deals/agencija-centroturs-vas-vodi-u-gardaland-u-posjetu-najatraktivnijem-zabavnom-parku-u-europi_3151.html hoce li iko ici

(odgovor članu dana.i)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *