|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Guščija mast
12.8.2009 22:57:48   
mirna
Molim vas da mi pomognete,gdje mogu nabaviti guščiju mast?Potrebna mi je hitno za pravljenje lijeka.Unaprijed zahvalna!!!!!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Guščija mast
13.8.2009 0:14:41   
Hanady RR
Bilo je u merkatoru u pordavnici kupiti guščij masti....uzimali mso je za bronhitis zaovinom sinu...nego mi smo našli i broj telefona u dnevnim novinama Avaz u rubrici olgasi-usluge gdje  čovjek prodaje domaću i donosi na adresu. Trenutno mi mob neradi pa ću možda sutra postaviti i taj broje telefona da pokušaš ako se prije nesnađeš.
P.S U merkatoru obavezno pitaj prodavače jer nema šanse da je sama pronađeš.

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Guščija mast
14.8.2009 15:32:49   
mirna
Hvala na odgovoru,molim te da mi daš broj čike sa oglasa jer mislim da je ta mast domaća boljauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Guščija mast
14.8.2009 20:48:16   
Hanady RR
Evo broja 061 925 691
Moja zaova je ovo uzimala prošle godine, nadam se da se čovjek još time bavi, nazovi i pitaj. iskreno se nadam da sam ti pomogla akako pretpostavljam da ti je potrebna kao lijek NEMOJ SE ZAHVALJIVATI, za lijekove se kažu ne valja zahvaljivati.user posted image Sretno!user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu mirna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Guščija mast
6.1.2014 13:45:58   
mala_sa
Da li je neko u skorije vrijeme nabavljao masto od guske u Sarajevu??? Ima li iko neki kontakt osobe koja se bavi prodajom iste???

Nama je bas bas potrebna...

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Guščija mast
6.1.2014 14:01:37   
koka i po
mala sa ...imas pp.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Guščija mast
7.1.2014 23:31:38   
srećicaa
Meni bi također trebao broj osobe koja ima guščije masti, pa molim da mi se neko javi. Hvala.

_____________________________

¨*..*°•. ¸.•°*°•. ¸.•°*°•..•°¨*
Imala sam puno toga u životu, ponekad i previše, ali niz godina nisam imala pravu sreću. Sada je mama sa tobom dobila sve što je ikada željela-život, sreću i ljubav-sve ostalo je prolazno.
16.03.2013.

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Guščija mast
7.5.2014 15:42:59   
danija7
I meni treba broj pa ako neko ima neka posalje u PP

(odgovor članu srećicaa)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Guščija mast
21.4.2016 8:08:27   
SREĆNA
Može li molim vas i meni broj za g.mast.

(odgovor članu danija7)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Guščija mast
21.4.2016 13:33:30   
lulaloo
Cika Milovan, 061-925691, za podrucje Sarajeva

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Guščija mast
22.4.2016 15:27:58   
SREĆNA
Hvala ti puno,puno.

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Guščija mast
25.10.2022 23:53:45   
nerminka78

IZVORNA PORUKA: SREĆNA

Može li molim vas i meni broj za g.mast.


Guščija mast sam ja naručila putem web stranice https://biomed.ba/shop/guscija-mast/ . Stigla mi je brzo, i jako je kvalitetna.

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *