|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   TURIZAM: Potrebna mi je informacija
4.2.2010 17:50:52   
acudesa
user posted image
Ovdje ćemo pisati o kratkim informacijama u vezi izleta, turizma, posjeta,...znači o stvarima koje nisu toliko važne za otvaranje nove teme, a vezane su za turizam.

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 19:35:16 >


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Potrebna mi je informacija
4.2.2010 22:10:11   
acudesa
IZVORNA PORUKA: malena27 RR


Drage moje forumasice,

treba mi informacija gdje se moze jesti na putu Tuzla-Orasje? Bilo bi ukupno 40 osoba (vecina djece) sto znaci da ugostiteljski objekat treba da bude veceg kapaciteta i obzirom da djeca najvise vole fast food, meni bi se sastojao od cevapa, mijesanog mesa i pomfrita.

Hvala svima koje odgovore.





IZVORNA PORUKA: Chuchi

Kad prodjete Gracanicu , i idete prema Tuzli, imaju oni bazeni pored ceste (valjda jos imajuuser posted image )
e tu bi isto trebalo da se mozete odmoriti, znam da tu ima dobar restoran na tim bazenima, to vam je s vase strane
na desnoj strani ceste. I eto ovi koje sam vec rekla. Jer vi ne stajete u Tuzli vi samo prolazite pored Tuzle, tj. preko Sicke petlje.


IZVORNA PORUKA: djevojčica

malena27 ako ćete prolaziti kroz gračanicu dole imaju super restoran etna se zove imaju ja mislim sve što si navela pice,hamburgere jela sa roštilja............plus kolači ........ima svega.mi često idemo....čak nekada imaju i muziku..........uživo..tamburice ovo ono......user posted image


IZVORNA PORUKA: adannn

IZVORNA PORUKA: djevojčica

malena27 ako ćete prolaziti kroz gračanicu dole imaju super restoran etna se zove imaju ja mislim sve što si navela pice,hamburgere jela sa roštilja............plus kolači ........ima svega.mi često idemo....čak nekada imaju i muziku..........uživo..tamburice ovo ono......user posted image




Potpisujem,to je pravi raj,što se tiče cijena super jeftino u restoranu.Objekat je ogroman,ima mjesta i unutra a i terasa vani.....To ti je malena i moja preporuka,a fast food im je ekstra....Znači ETNA TRŽNI CENTAR na ulazu u Gračanicu od Tuzle,s lijeve strane....Ako je neka pomoć Bingo je odmah preko puta,ali prepoznat ćete Entu jer je fantastična i lijepo izgleda....Sretno





IZVORNA PORUKA: HannaS

Sto se tice Hotela Park u Srebreniku,hrana im je extra u restoranu,mada je poskupo(ako vam to igra ulogu),ali je onako vise gotivan restoran.Kod Avdage bas i nije nesto.E imas isto Motel Orion,to ti je kad izadjes iz Srebrenika,nekih 10km prema Orasju,uglavnom prije tunela skrenes na desnu stranu.Tu isto ima vjestacko jezero.Meni je tu super atmosfera,ima fast food pored jezera i veeeelika basta.A imate i parking za bus!Ne mozes promasit jer samo taj motel stoji u toj prirodi.




_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
20.5.2010 13:25:46   
acudesa
IZVORNA PORUKA: sara.at

e ovako ja trazila nigdje nema teme pa cak je i zakljucana tema "treba mi savjet hitno" e kad otkljucate prebacite moje postave tamo a do tada bi mi svakako bila potrebna pomoc....
naime posto sad mami pravimo turisticku vizu da dodje kad se porodim a ja sam cula da ima jos i ambasada Austrijska u BanjaLuci, da li postoji mogucnost predavanja i podizanja vize u BanjaLuci a ne da se mora za Sarajevo i da li netko zna broj na koji bi mogla da nazovem i upitam ako nista drugo ??
user posted image user posted image


_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
20.5.2010 18:24:54   
Ilhana RR
Imam ja dobru stranicu za informacije oko turizma, ko zeli neka mi se javi preko PP posto nesmijemo praviti reklamu ovdje ;)


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 13:53:33   
Ilhana RR
Prebaceno sa teme Akva park Fojnica


IZVORNA PORUKA: batterfly

Je li neka od vas vec bila tamo??
Zna li kakve detaljnije informacije??
Meni je blizu Fojnica, pa bi posjetili ovaj park sa djecom...Znam koliko kosta ulaz, znam kako izgleda, ali....ostalo nista...
Moze li mi neko dati vise informacija???

Hvala!


_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 13:55:29   
batterfly
user posted image E FAKAT NEMAM KOMENTAR NA OVO....!!!!!user posted image


Mislim imam, ali bolje da sutim....

 

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 13:57:48   
Trnoruzica
IZVORNA PORUKA: Ilhana RR

Prebaceno sa teme Akva park Fojnica


IZVORNA PORUKA: batterfly

Je li neka od vas vec bila tamo??
Zna li kakve detaljnije informacije??
Meni je blizu Fojnica, pa bi posjetili ovaj park sa djecom...Znam koliko kosta ulaz, znam kako izgleda, ali....ostalo nista...
Moze li mi neko dati vise informacija???

Hvala!




IZVORNA PORUKA: acudesa RR

Ovdje ćemo pisati o kratkim informacijama u vezi izleta, turizma, posjeta,...znači o stvarima koje nisu toliko važne za otvaranje nove teme, a vezane su za turizam.


Meni Bogami ova tema koju je Batterfly otvorila zasluzuje bas posebnu temu, a ne samo informaciju user posted image

Mislim, bez ikakve uvrede, ali puno nas ima, koji za vikend hocemo negdje, pa da nam neko napise iskustva o Fojnici, bazenima Terme na Ilidzi, Panonskom Jezeru.
Zar to ne zasluzuje posebne teme, ili to opet spada pod reklamu. Kad bi svi se slozili jednom zauvijek sta spada pod reklamu, a sta ne. Al'''''''' nebitno.

I mene interesuje Fojnica i ovaj Aqua park, jer je pravo jeftino, a i nije tako daleko.
Kakvi su uslovi za djecu, kolika je temperatura vode, ima li nekih djecijih igralista?

< Poruku je uredio Trnoruzica -- 23.6.2010 13:59:57 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:00:29   
batterfly
Ajde, Ilhana RR, cekam i ostale teme slicnog sadrzaja da prebacis u ovu!!!!!!



P.S. Eno sam ti ih sama nasla par, da ti olaksam " posao"........

< Poruku je uredio batterfly -- 23.6.2010 14:08:14 >

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:02:08   
vjestica
i ja mislim da to trebaju biti odvojene teme sa puno korisnih savjeta, a da nisu reklamiranje (meni iskreno ni najmanje ne liči na reklamu kad neko hoće u aquapark pa ga zanimaju higijenski uslovi, praktičnost, kako je za djecu, ima li gužve i slične stvari) a ako sve bude na jednom mjestu, niko se neće moći snaći, jer će jedan post biti o aquaparku, a drugi o termama, a treći o Turskoj

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:10:53   
M kao Mama
Ne kontam što se ljutite, ali nema veze, konkretno za Fojnicu imate sve informacije na njihovoj web stranici. A, ovo može biti zasebna tema samo ako plate reklamu
 
LP
 
TIM RR

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:12:14   
Trnoruzica

IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ne kontam što se ljutite, ali nema veze, konkretno za Fojnicu imate sve informacije na njihovoj web stranici. A, ovo može biti zasebna tema samo ako plate reklamu

TIM RR


Ama ljudi, zena je pitala za Fojnicu, nije ju reklamirala!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:13:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: batterfly

user posted image E FAKAT NEMAM KOMENTAR NA OVO....!!!!!user posted image


Mislim imam, ali bolje da sutim....

 
ovo je ok...sto?

(odgovor članu batterfly)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:14:16   
vjestica
IZVORNA PORUKA: Trnoruzica


IZVORNA PORUKA: mama alma RR

Ne kontam što se ljutite, ali nema veze, konkretno za Fojnicu imate sve informacije na njihovoj web stranici. A, ovo može biti zasebna tema samo ako plate reklamu

TIM RR


Ama ljudi, zena je pitala za Fojnicu, nije ju reklamirala!

i tražila iskustva forumašica koje su tamo bile, a koje ne možeš naći na stranici



_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:15:36   
batterfly
Ma nije ni bitno vise....u redu je....
Ali, mama Alma, mislim da se ni ti sama ne slazes s ovim, ali eto....Da je moja tema jedina, pa ajd u redu, ali ima ih mali milion slicnih....i do sada to nije bio problem....ZASTO???
Btw, svaka tema slicnog sadrzaja ima svoju web stranicu....

(odgovor članu Trnoruzica)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:16:17   
Anoniman
pa evo teme u kojoj se mogu iskustva pisati...ja licno ne vidim dalje razloga za frku...jedino treba spojiti sve tj. prenjeti postove

(odgovor članu vjestica)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:17:19   
M kao Mama
Polako, polako, sve će teme biti prebačene nema Ilhana 10 ruku, samo strpljenja, molim Vas i ljubim,

A, inače u Fojnici je super, i sama sam gledala slike, kolegica je neki dan otamo radila emisiju uživo, kaže da je fenomenalno, a cijene su povoljno. Isplati se otići. (ovo vam pišem kao članica)

Ako neko pita za cijenu, to je reklama, jer Fojnica je veoma veliki kompleks, i mi kao moderatori moramo se pridržavati pravila.

< Poruku je uredio mama alma RR -- 23.6.2010 14:18:31 >

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:18:21   
Dida79
Zaista imam osjecaj da cemo nasa iskustva sa pojedinih mjesta morati imenovati sa pip pip...jer ako kazes naziv mjesta onda ispade reklamauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:21:18   
M kao Mama
Dido nije reklama ako je na ovoj zbirnoj temi, ali ako je sama tema, onda je itekako reklama. Kako ne shvatate mi se borimo da dobijemo što više klijenata, kako bi danas sutra sve aktivne članice imale neke koristi.
 
Ali, ne vi odmah napadate.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:22:35   
vjestica
IZVORNA PORUKA: mama alma RR


Ako neko pita za cijenu, to je reklama, jer Fojnica je veoma veliki kompleks, i mi kao moderatori moramo se pridržavati pravila.

batterfly nije pitala za cijenu, nego kako je tamo i po čemu je njen upit okarakterisan kao reklama user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:24:54   
batterfly
Alma, meni je to jasno sve...u redu je....Ali mi nije jasno zasto bas i samo moja tema da se zakljuca istog momenta, a ostale vise tu po godinu i vise?????
Te niste stigle zakljucati, a moju za manje od 24 sata stizete??'ZASTO???
i JA U SVOM POSTU NISAM PITALA ZA CIJENE .....to sam se informisala na njihovoj web stranici....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:28:14   
M kao Mama
Zaista da ovo ne bi preraslo u razmjenu postova, na osnovu, a što ova tema, a ne ona, Višnja će Vam se obratiti čim prije.

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:29:43   
Skvo RR
Ovo vise stvarno nema smisla, eno tema KRITIKE, SUGESTIJE, POHVALE....pa sve se moze tamo napisati...Nije mi jasno na svakoj temi istu stvar pisati, postaje tegoba za citati....user posted image


Nego, ja sam cula da je superuser posted image ....Moja kolegica je bila u bungalovu u Fojnici...i full ja zadovoljna...Ona nema djecice, ali ona i muz, su bili i u aquaparku i kazu da je super...Tada kada su bili, bili su jos neki radovi u toku..nadam se da su zavrseni.


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu batterfly)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:30:28   
mama75
Fojnica i Aquareumal su super. Apartmani odlicni, kuhinja ima u njima, hrana u restoranu isto super. Ma sve za 10. A i u samom gradicu ima restorana, buregdzinica itd tako da gladni sigurno necete biti i to za male pare. U kafiću je sve u pola cijene u odnosu na Sarajevo. Mi smo doduse bili dok jos nije bila sezona kupanja, ali planiramo ovo ljeto aBd u Fojnicu "na more" jer muz ne moze dobiti puno god. odmora. Dakle, topla preporuka za Fojnicu i domaci turizam. Da im je jos morska voda u bazenu ne bi mi Hrvatska ni padala na pamet user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:43:06   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: mama75

Fojnica i Aquareumal su super. Apartmani odlicni, kuhinja ima u njima, hrana u restoranu isto super. Ma sve za 10. A i u samom gradicu ima restorana, buregdzinica itd tako da gladni sigurno necete biti i to za male pare. U kafiću je sve u pola cijene u odnosu na Sarajevo. Mi smo doduse bili dok jos nije bila sezona kupanja, ali planiramo ovo ljeto aBd u Fojnicu "na more" jer muz ne moze dobiti puno god. odmora. Dakle, topla preporuka za Fojnicu i domaci turizam. Da im je jos morska voda u bazenu ne bi mi Hrvatska ni padala na pamet user posted image


Mozda zvuci glupo al meni je san otici u Fojnicu... prosla sam par puta kroz al nikad nisam otisla da budem par dana u fojnici a o tome mastam... =)

Mozda ako Bog da ove godine imadnemo priliku da odemo =)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: TURIZAM: Potrebna mi je informacija
23.6.2010 14:48:43   
Nedi
Fonjnica je predivna, i kucice( u Aquareumalu) su super kao mali stancic. Hrana u restoranu za 10. Jedino mi je malo smetalo sto kucice nisu razdvojene za pusace i nepusace tako da sam ja dobila neku koja smrdi na pepeljaru, uvukao se duhanski dim u zidove. U svim kucicama se moze pusiti, i moje saputnike je zadesila mirisljava a mene ne.
I da, samostan je otvoren za posjete samo određenim danom u određeno vrijeme, žao mi je što nisam uspjela ući da vidim kako to sve izgleda, trebalo je čekati 3 danauser posted image

< Poruku je uredio Nedi -- 23.6.2010 14:49:28 >

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *