|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Znojenje oko grudi priprema za dojenje ili st...
22.4.2012 10:58:37   
Verda
Ima li neko od vas slicno iskustvo,znojim se samo nocu i to u predjelu grudi ,nigdje vise,bez mirisa,zanima me jel to priprema za dojenje ili sta vec ?
Da napomenem u 34-toj sam sedmici.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje il...
22.4.2012 11:18:19   
Visnja RR
Zbog veće prokrvljenosti kože može ti biti toplije, te se samim time počinješ se više znojiti.
I meni se to dešavalo jer su mi se grudi uduplale...pa sam se znojila u djelu ispod grudi...uvjek mi je taj dio brusa bio vlažan

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Verda)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje il...
22.4.2012 11:29:43   
Verda
Hvala,znaci prestalo je?I kod mene su se bas uduplale.Mislila sam da to ima neke veze s dojenjem kao neki znak.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje il...
22.4.2012 15:21:14   
yasemin
i kod mene je ista situacija noći sam uvjek mokra oko grudi a i po danu , radila sam nalaze na šećer , nalaz je OK , u 30 sam nedelji , a to je znojenje počelo od 20 nedelje

_____________________________

yasemin

(odgovor članu Verda)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje il...
22.4.2012 17:25:01   
M kao Mama
e, i meni se ovo dešava, poodavno

(odgovor članu yasemin)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Znojenje oko grudi priprema za dojenje il...
23.5.2012 12:57:12   
ajla86
nadzoh rijesenje za moje probleme user posted image user posted image user posted image user posted image
mm kaze jesil ti u klimaksu ili si trudna user posted image user posted image user posted image
uzasno se znajim oko grudi i to neka vatra me uzme ma zive mi ( * )( * ) izgorise od vreline neka gluho bilo...
nisu se uduplale a bradavice su potamnile dosta bas mi se sad nesvidzaju ko u nigerkinje su....

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *