|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Posljedni pozdrav našoj plava72
15.12.2015 13:33:41   
malena27 RR
Draga moja E,

Danas cemo se oprostiti s tobom...

Zao mi je sto nisam imala priliku da te zagrlim jos jednom, da popricamo, da se nasmijemo kako smo to znale preko foruma, sto nisam uspjela da upoznam tvoju Dz za koju si se kao lavica borila...
Zao mi je sto neces biti tu kad tvoja djeca budu trebala svoju mamu, sto ih nece moci mama utjesiti...dusa mi se cijepa...zao mi je tvoje mladosti, tvog zivota, tvog muza i sto nisi mogla dalje uzivati u svemu sto si imala...a imala si mnogo...od porodice, prijatelja i svojih RR drugarica...
Nedostajaces nam, nedostajaces mi...
Srescemo se na nekom ljepsem, boljem mjestu, bez tuge i bola...

user posted image user posted image

Ovom prilikom molim forumasice da danas u 15:00 u vrijeme dzenaze odamo minutom sutnje/nepisanja nasoj plava72.

user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Posljedni pozdrav našoj plava72
15.12.2015 13:50:09   
Medić*
user posted image user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Posljedni pozdrav našoj plava72
15.12.2015 14:13:20   
koka i po
user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Posljedni pozdrav našoj plava72
15.12.2015 14:17:59   
bebacha
Mala Dž je ista mama.....
Divna je žena bila.....
Baš ćeš nedostajati ovoj čaršija....
jako.jako mi je žao.....
Cijeli dan mi se u glavi vrte naše zajedničke minute....
Puno sabura tvojoj porodici......
Molim dragog Allaha da ti podari dzenet a tvoj porodici snagu
Posebno maloj curici.....

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Posljedni pozdrav našoj plava72
15.12.2015 14:56:18   
Leva
Draga moja Plavkice,

Mozak mi se svezao u masnu... Još uvijek ne mogu da vjerujem da te vise nema, jos uvijek cekam da cu se probuditi iz ovog besmisla, svjesna da je sve bio samo ruzan san user posted image user posted image
Sve mi smo puno izgubile tvojim odlaskom... Neke nove mi su izgubile sansu da te upoznaju, a mi koje smo te poznavale smo ostale bez dijela sebe, bez osobe s kojom smo dijelile ono najgore sto nam se u dotadasnjim zivotima desilo ali i najbolje kada smo nakon toliko godina vidjele svoje plusice a kasnije svoje bebe... Falićeš mi do bola ti dobra ženo,... Ponosna sam na činjenicu da si mi bila prijateljica....

Voli te tvoja Leva

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 5
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *