|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Skandinavija
11.11.2009 17:09:45   
Presretna
Mi koji smo daleko,gdje dan pocinje trajati svega par sati. A kad se poradas kao da kralja radas koliko se brinu,ali i pije i poslije trudnoce. Dobrodosle! äljubim vas sve i vase slatke bebice i djecu koju imate ili cekate:-)

_____________________________

Rodio sam se 15.09.2009 i uljepsao svima oko sebe zivot!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Skandinavija
13.11.2009 10:08:52   
milomoje
Tu sam i ja user posted image , da iskreno kazem nadam se da je tako kad se poradja... bum vidjela... sve je naizgled lijepo, a ova muljavina od vremena i mraka tek poccela heehh lijepo ljeto... pusa

(odgovor članu Presretna)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Skandinavija
13.11.2009 17:03:54   
Presretna
Ma super je vjeruj mi. Ja danas cijeli dan po baby radnjama,hocu da mu kupim ljulju,a vec mi se smjeska pomalo i mumlja nesto

_____________________________

Rodio sam se 15.09.2009 i uljepsao svima oko sebe zivot!

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Skandinavija
13.11.2009 22:45:08   
tweety
I ja ću da se prijavim na ovu temu jer sam svoje dvoje djece rodila u Oslu user posted image Imam samo riječi hvale,i sve najbolje u vezi pregleda/poroda,ma u vezi svega! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Presretna)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Skandinavija
13.11.2009 22:47:09   
Ilhana RR
Evo i mene iz Svedske =) Presretna u kojem si gradu?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Skandinavija
14.11.2009 0:10:05   
Presretna
IZVORNA PORUKA: tweety

I ja ću da se prijavim na ovu temu jer sam svoje dvoje djece rodila u Oslu user posted image Imam samo riječi hvale,i sve najbolje u vezi pregleda/poroda,ma u vezi svega! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobrodosla!
Meni su pricali,nisam vjerovala dok nisam dozivljela.
Od kad si ti ovdje? Jesi li jos uvijek?

_____________________________

Rodio sam se 15.09.2009 i uljepsao svima oko sebe zivot!

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Skandinavija
14.11.2009 0:11:16   
Presretna
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Evo i mene iz Svedske =) Presretna u kojem si gradu?


Dobrodosla!
Ja sam ti u Stockholmu. Ubi tudina

_____________________________

Rodio sam se 15.09.2009 i uljepsao svima oko sebe zivot!

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Skandinavija
14.11.2009 23:14:47   
aloa
Živjela sam u Norveškoj tri godine. Ali sam se ipak odlučila na život u Sarajevu. Za Skandinaviju sve riječi pohvale. Divota od života. Ali na moju nesreću ja se nisam tamo rodila nego u Sarajevu, u Bosni, koja me je uzela sebi i nije mi dala da živim bez nje. Često me pitaju je li ti žao što si se vratila, a ja kažem da je to bila moja sudbina. Ko zna da li bi bila sretnija? U jednoj tako bogatoj i sređenoj zemlji sigurno bi imala lakši život ali da li bih samim tim tamo našla i svoju sreću, to ne znam. Žao mi samo ljudi koji žive gore a nisu se pronašli. To je lutanje od života. Za život u tuđini mora se pronaći neki kompromis u duši. Voljeti svoje ali voljeti i njihovo. 

(odgovor članu Presretna)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Skandinavija
15.11.2009 1:18:23   
Anoniman
Evo i mene da se tuspasimuser posted image user posted image  iz Danske(Odense)
Pozdrav svim Skandinavkama user posted image user posted image

(odgovor članu aloa)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Skandinavija
15.11.2009 1:22:47   
Ilhana RR
Oj presretna gdje bas gore nadje... ja sam ti dole skroz na jugu... doduse "mali Stockholm" zovu nasim gradom jer ovde vecina bogatasa iz Stockholma imaju svoje "vikendice" slobodno citaj kuce ;)

Ängelholm je grad gdje sam ja, Skåne, 25 km od Helsingborga...


Tuga u tudjini nego sta, pogotovo kad je dole neko desavanje u familiji a ti nemozes da budes prisustan...

Mom muzu juce umruo dedo, sutra mu dzenaza i nemoze nazalost da prisustvuje koje je zao ne samo njemu nego i meni jer bio je to jedan dobar covijek. Voljela sam ga kao i mog dedu =(

Ja juce kad sam saznala preplakala sam citav dan a radila... uzasno!



_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Skandinavija
15.11.2009 1:23:35   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Evo i mene da se tuspasimuser posted image user posted image  iz Danske(Odense)
Pozdrav svim Skandinavkama user posted image user posted image


Ima ovde Nougat sos za sladoled marke Odense... predobar!!!

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Skandinavija
16.11.2009 10:51:59   
milomoje
imam pitanje za cure koje su rodile u Svedskoj... Da li ste vi pisale förlossningsbrev pred porodjaj i ako jeste da li se pridrzavaju toga? Svi ovi kursevi i pripreme sve je ok do sada, a ja cega se jedino malo pribojavam je to da porod traje dugo, da te puste da se mucis do iznemoglosti i onda da predju na CR, sto iskreno ne bih voljela... da li mozete zahtjevati da oni ubrzaju porodjaj...?

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Skandinavija
16.11.2009 16:52:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ilhana


Ängelholm je grad gdje sam ja, Skåne, 25 km od Helsingborga...



Hej bas sam ti postavila pitanje na temi slike naseg grada, gdje se nalazi grad u kojem ti zivis prosle godine sam proputovala juzi dio Svedske, najvise sam boravila u Helsingborgu...Posjetila sam takodje grad Angelholm,ima plaza  ,mada je nisam vidjela ali vidjela sam znak hahahah, malen gradic, cini mi se neki kockasti trg ili tako nesta....Meni se pravo dopalo tu....

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Skandinavija
16.11.2009 16:53:47   
Anoniman


IZVORNA PORUKA: Ilhana


Ängelholm je grad gdje sam ja, Skåne, 25 km od Helsingborga...



Hej bas sam ti postavila pitanje na temi slike naseg grada, gdje se nalazi grad u kojem ti zivis prosle godine sam proputovala juzni dio Svedske, najvise sam boravila u Helsingborgu...Posjetila sam takodje grad Angelholm,ima plaza  ,mada je nisam vidjela ali vidjela sam znak hahahah, malen gradic, cini mi se neki kockasti trg ili tako nesta....Meni se pravo dopalo tu....


< Poruku je uredio MarinaDK -- 16.11.2009 16:55:12 >

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Skandinavija
20.11.2009 17:16:17   
tweety
IZVORNA PORUKA: Presretna

IZVORNA PORUKA: tweety

I ja ću da se prijavim na ovu temu jer sam svoje dvoje djece rodila u Oslu user posted image Imam samo riječi hvale,i sve najbolje u vezi pregleda/poroda,ma u vezi svega! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dobrodosla!
Meni su pricali,nisam vjerovala dok nisam dozivljela.
Od kad si ti ovdje? Jesi li jos uvijek?


Nisam više u Nor.Bila sam 11 godina i vratila se prije u Mostar.Moji su još uvijek gore.


_____________________________

Prince `05
Princess `08

Ente kalbii, ente kullun fii hajatii..."Moje si srce, sve si u zivotu mom..."

(odgovor članu Presretna)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Skandinavija
25.11.2009 21:35:47   
dana3
IZVORNA PORUKA: milomoje

imam pitanje za cure koje su rodile u Svedskoj... Da li ste vi pisale förlossningsbrev pred porodjaj i ako jeste da li se pridrzavaju toga? Svi ovi kursevi i pripreme sve je ok do sada, a ja cega se jedino malo pribojavam je to da porod traje dugo, da te puste da se mucis do iznemoglosti i onda da predju na CR, sto iskreno ne bih voljela... da li mozete zahtjevati da oni ubrzaju porodjaj...?








pretpostavljam da ides na preglede i na vjezbe u Östrasjukhus ali sto s etice tog nekog porodjajnog pisma-iskreno prvi put cujem.ja sma isla na specijalno odjeljenje za trudnice jer sam dijabeticar,nikakvo pismoniko nije spominjao a ubrzati porodjaj nemas pravo da ti odlucujes vec doktor.Meni jej carski rez planiran jos kako sam zatrudnila ponavljam jer sma duuuuuuuugogooooooooodisnji dijabeticar ali kad je porod krenuo ipak su cekali oko 14 sati da bi uradili carski rez,prvo su pokusali prirodno da s eporodim ali nije islo pa na carski rez-kako god da ti bude a nadam se najboljem mogu ti reci samo da se nemas cega da bojis,mislis i ustrcuvas ui necemi da pitas ili trazis pomoc.moj tim je bio nenormalno ljubazan i susuretljiv,imam samo rijcei hvale za njih.MM je bio prisutan u sali od pocetka do kraja poroda,on je prvi dobio bebu cim ih je moj sin popisao jer je to prvo uradio pa onda zaplako i svi smo padali od smijeha.
Ne znam kad ti je termin ali svoju babicu koja ti vodi trudnocu sve pitaj a ionako kad se priblixzi porod odvesce te na porodiliste i pokazati sbe,salu ama sve- no sikiriki


_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Skandinavija
25.11.2009 21:39:01   
dana3
I da ja i milomoje dijelimo tramvaje hahahahaahhaha
sto znaci da smo u istom gradu hahahahaahahah

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Skandinavija
25.11.2009 21:47:02   
jabuka28
Ljepo je da napises förlossningsbrev da oni vide kakve zelje imas ...ali kao i sve ostalo u zivotu lako moze izaci nesto neplanski pa da doktori postupaju po onome sto oni smatraju najboljem...Ne trebas se previse ograniciti na pismo i ocekivati da ce sve uraditi kako ti napises.... Tako se neces razocarati....user posted image Mahanje!

< Poruku je uredio jabuka28 -- 25.11.2009 21:48:55 >

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Skandinavija
7.1.2010 14:33:00   
milomoje
Hvala na savjetima.... plan o porodjaju sam samo navela par rijeci babici , tipa sta bih uzela za ublazavanje boli, polozaji tokom poroda i da ne zelim da mi budu studenti oko mene... ovo mozda i nije bilo potrebno, ali posto sam ja rodjena sa 6 mj i 12 dana zbog studenata koji su prilikom nekog pregleda probili plodnu vodu mami, a jos sam bila dvojcek,blizanaz nije prezivio, samo ja... neka me fobija od toga fata... ali ne vjerujem da ovdje studenti spec. smiju raditi ista, mozda samo da su prisutni..
Ah bice dobro sve nadam se..

_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu jabuka28)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Skandinavija
10.2.2010 13:12:23   
Avatar
Drage mamice i trudnice, verovatno cu se poradjati u Swe, ali cu tu doci tek u 7-8 mesecu. U gadnoj sam panici sta raditi tada, kome se obratiti, kakav je sistem, da li je istina da su nonsalantni, pa se poradjaju zene i po 24h, da li postoji mogucnost dogovora za CR- posto mi je prvi porodjaj tako zavrsen,ma sve me zanima, sta prvo da uradim kada dodjem u zemlju, pa do porodjaja. Molim vas, sto vise informacija bi mi dobro doslo. Unapred se od srca zahvaljujem na odgovorima!!!!user posted image

(odgovor članu milomoje)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Skandinavija
11.2.2010 9:42:21   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: Avatar

Drage mamice i trudnice, verovatno cu se poradjati u Swe, ali cu tu doci tek u 7-8 mesecu. U gadnoj sam panici sta raditi tada, kome se obratiti, kakav je sistem, da li je istina da su nonsalantni, pa se poradjaju zene i po 24h, da li postoji mogucnost dogovora za CR- posto mi je prvi porodjaj tako zavrsen,ma sve me zanima, sta prvo da uradim kada dodjem u zemlju, pa do porodjaja. Molim vas, sto vise informacija bi mi dobro doslo. Unapred se od srca zahvaljujem na odgovorima!!!!user posted image


Jao draga mislim da ti ja sa tim nemogu pomoci... ja sam ovde od osme godine... meni je to sve islo automatski tako receno.. cim sam zatrudnila prijavila se kod babice i od tada sve je islo automatski kao pozivi na preglede, odredjenje gdje da se porodim i kako to sve ide...

jesi li ti dobila papire draga ili si mislila doci samo radi porodjaja u Svedsku?

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Avatar)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Skandinavija
14.2.2010 14:04:17   
dana3
milomoje se porodila.rodila je jednu divnu sjatku maju djevojcicu.Posto nisam pitala za dopustenje da otvorim temu za cestitanje, ipak nisam izdrzala da ne kazem.
milomoje-izviniuser posted image  

_____________________________

kisik je pronadjen u 18 vijeku...kako smo do tada disali-nije poznato

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Skandinavija
14.2.2010 14:50:11   
veeseelaa
uh što bi ja gore rado došla
Kako se mogu dobiti papiri? samo vjenčanjem ili .... ja bi se udavalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Skandinavija
15.2.2010 20:06:35   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

uh što bi ja gore rado došla
Kako se mogu dobiti papiri? samo vjenčanjem ili .... ja bi se udavalauser posted image user posted image user posted image


Nemoras se udati :P moze i sambo, fol hocete da zivite skupa :P To ti kosta oko 10 000 eura da ti neko "ucini uslugu" hahahahahhaa

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Skandinavija
1.3.2010 12:47:34   
milomoje
Dano hvala na rijecima finim, pusa od mene i moje princeze

_____________________________

-Sada nas troje slavi rodjendan u januaru !!! :)

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *