|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
31.1.2009 20:33:59   
larina
user posted image

gdje najvise izlazite sa djecom,znate li neka lijepa mjesta u sarajevu,gdje se moze izaci sa djecom ?mi tamo kad dodemo samo hodamo pa me intresuju razna lijepa mjesta za set_ati,sjediti,jesti,...i da nema pusaca ha,ha posto nevodim djecu u zadimljene prostorije..

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 19:41:06 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
31.1.2009 20:56:38   
Ilhana RR
Imas vrelo Bosne pravo lijepo... najljepse ja mislim da je to...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
1.2.2009 20:44:56   
larina
svake godine idemo na vrelo bosne,ali svaki dan hodamo pa bi da obidemo sve po malo ha,ha-mozda se vidimo na vrelu bosneuser posted image

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
13.2.2009 15:21:28   
emma.L
pionirska dolina, a meni je na planinama najljepše, evo upravo se ponovno pakujemo na vikend :-)

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
26.2.2010 15:13:58   
elamsa
U Vilsonovom je lijepo za djecu,naročito vikendom kad je ulica zatvorena za automobile.Ako su djeca malo veća mogu voziti biciklo,role,a i za mame sa bebama je lijepo.Ima se i kafa gdje popiti.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
26.2.2010 21:15:26   
Anoniman
Dariva...pa laganini prema Kozijoj cupriji.

Ja pionirsku bojkotujemuser posted image

(odgovor članu elamsa)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
26.2.2010 22:58:15   
mama Nataša
Nama su uobičajene lokacije
- Vrelo Bosne - stalno nešto rade i dosta su sredili hvala dragom Bogu vala je i bilo vrijeme,
- Ilidža (park kod hotela),
- Pionirska, i tamo pomlo sređuju i uređuju i več liči na nešto, nije kao prije otužan prizor a imaju definitivno najbolji vozić u graduuser posted image
- a ostale lokacije se odnose na klopuuser posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
26.2.2010 23:00:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

Dariva...pa laganini prema Kozijoj cupriji.





user posted image user posted image user posted image user posted image  volem, volem, preko puta Darive sam se rodila i odrasla user posted image  (Babića bašta) 

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 8
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
26.2.2010 23:24:13   
Dida79
IZVORNA PORUKA: enisa_sara

IZVORNA PORUKA: dadada

Dariva...pa laganini prema Kozijoj cupriji.





user posted image user posted image user posted image user posted image  volem, volem, preko puta Darive sam se rodila i odrasla user posted image  (Babića bašta) 


user posted image user posted image user posted image user posted image Super mjesto za laganu setnjuuser posted image user posted image user posted image
OT enisa_sara
Pa nas se dvije znamo garantuser posted image Znaci li ti ista Podcarina???

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
26.2.2010 23:38:45   
scarlett
IZVORNA PORUKA: mama Nataša

Nama su uobičajene lokacije
- Vrelo Bosne - stalno nešto rade i dosta su sredili hvala dragom Bogu vala je i bilo vrijeme,



Jesu li na Vrelu Bosne išta sredili vezano za toalet, ja sam doduše bila zadnji put predprošlo ljeto i stanje je bilo nažalost očajnouser posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
19.7.2010 11:22:29   
mama Nataša
zna li iko radi li Pionirska, koje im je radno vrijeme isl?

nemaju stranicu na netu a na sve brojeve koje sam uspjela pronaći niko se ne javljauser posted image


_____________________________

veliki dječak 16.10.2004.
i mali dječak 16.08.2009.

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
19.7.2010 11:28:14   
Srculence
Radi što ne bi radila....Ne znam koje im je radno vrijeme...al znam da radiuser posted image

_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu mama Nataša)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
19.7.2010 11:30:14   
Srculence
IZVORNA PORUKA: elamsa

U Vilsonovom je lijepo za djecu,naročito vikendom kad je ulica zatvorena za automobile.Ako su djeca malo veća mogu voziti biciklo,role,a i za mame sa bebama je lijepo.Ima se i kafa gdje popiti.

mi smo skoro svaku noć na Vilsu kad je lijepo vrijemeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Blaženstvo se nalazi u ukusu, a ne u stvarima, i čovjek je sretan kad dobije ono što voli, a ne kad dobije ono što drugi smatraju da treba voljeti.

(odgovor članu elamsa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
18.3.2011 17:16:02   
Romali
Ženice, recite mi nešto o Pionirskoj dolini.
Kakva je sad situacija? Ima li se šta novo vidjeti?
Je li nedjeljom užasna gužva?
Nisam išla odavno, a ovo bi bio prvi put sa dječakom pa javite se, pls.

Slično pitanje za Vrelo Bosne.



_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Srculence)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
18.3.2011 17:36:42   
bananica
V Bosne je super za set_nju, hranjenje patkica, voznje bicikla, sjedenje u basti i naravno igranje u parku
Pionirska, ista kao i dosada, djecije igraliste je dobro, al je prepuno, pa je malo teze doci na red za ljuljeuser posted image , vozic je odlican, koliko smo samo krugova napraviliuser posted image

e jos da dodam park kod hotela na Ilidzi, odlicno mjesto i za roditelje i za djecicuuser posted image


< Poruku je uredio bananica -- 18.3.2011 17:38:40 >

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
18.3.2011 18:13:38   
Adana
Nisam odavno bila u Pionirskoj, a ni na Vrelu Bosne - ovo od kako je hladno i snijezno.
Uglavnom zanimljivo je da se "ubije" koji sat.

U Pionirskoj ima da se proset_a, ima nekih zivuljki da se vidi, ima igraliste sa toboganima, ljuljackama, klackalicama, klupama. Pitanje je samo sada dok je ovo mokro koliko je cisto i da li je blatnjavo. I sta od sadrzaja ima u ovom zimsko/proljetnom vremenu.
Uglavnom lijepo je.
Ima i vozic za djecu. Imaju i oni auti "sto se sudaraju". Joj mi opisa. user posted image Kao i oni autici tipa kartinga. A ima i ono veliko napuhano cudo za skakanja, kao i mali ringispil.
Bude i restorancic/basta da se moze sjesti i popiti/pojesti nesto. Ali ima nekih restorancica izvan kruga pa se i ne mora bas tamo sjediti.
Ima dosta klupica da se moze odmoriti malo.
I parking je obezbjedjen. Jedan uz naplatu (asfaltirani), a drugi bez naplate ali bude malo blatnjavo kada je mokro. user posted image

Vrelo Bosne je super kada se set_a Velikom alejom do Vrela Bosne. To je izvodljivo kada se parkira na Ilidzi pa laganini set_njom. Ali ima i parking na Vrelu Bosne pa se onda moze malo set_atkati i alejom i vratiti se nazad.
Ima mali parkic za djecu, restoran, onih stolova sa dzidzama je bilo kada je lijepo vrijeme, ima i granapcic.
Ima se i gdje proset_ati, a ima i dovoljno klupa da se sjedne i odmori malo.
Dole zna biti malo svjezije jer je u podnozju planine, pa ma koliko toplo bilo dobro je imati sta "za pregrnuti". :)
Uglavnom blato ne predstavlja problem ako se ne skrene sa staza. :)


< Poruku je uredio Adana -- 18.3.2011 18:29:48 >


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
18.3.2011 20:22:37   
Adana
U Pionirskoj bude guzve vikendom kada je lijepo vrijeme, ali nista pretjerano. Ima mjesta za sve. ;o)
Ne znam kada si bila, sto se zivotinja tice imaju odvojen dio za medvjede, zatim majmunarnik, ljame, male kengure, dikobraza, lisicu, male koze, ponije, neko veliko govedo :), zebre, nojeve, nekak'e antilope, paunove, rakune neke vrste, i jos ponesto. :)

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: lijepo mjesto u sarajevu za djecu
18.3.2011 22:01:44   
Romali
bananica i Adana, hvala vam na info!
user posted image ste.

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:20:23   
Medić*
IZVORNA PORUKA: larina

user posted image

gdje najvise izlazite sa djecom,znate li neka lijepa mjesta u sarajevu,gdje se moze izaci sa djecom ?mi tamo kad dodemo samo hodamo pa me intresuju razna lijepa mjesta za set_ati,sjediti,jesti,...i da nema pusaca ha,ha posto nevodim djecu u zadimljene prostorije..


meni je ovo super mjesto, dosta zelenila, fontana, ima restoran, iza parkinga mali parkic za djecu i basta za starije uglavnom ovdje vecinom budemo sa malenim

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:21:43   
teacher75
vilsonovo zakon i parkovi s druge strane miljacke, na aleji, jedva cekam da otopli pa cemo po citav dan spacirenuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:23:59   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: teacher75

vilsonovo zakon i parkovi s druge strane miljacke, na aleji, jedva cekam da otopli pa cemo po citav dan spacirenuser posted image


tecaher iskreno...jest lijepo al ko nema porbelma sa čulom mirisa. Stavrno je užas ljetos bilo...ja sma sebe 2-3 puta škorala koji mi vrag bi da siđem u onja smard..kad je puno toplo...fakat se čujeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:24:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR


IZVORNA PORUKA: teacher75

vilsonovo zakon i parkovi s druge strane miljacke, na aleji, jedva cekam da otopli pa cemo po citav dan spacirenuser posted image


tecaher iskreno...jest lijepo al ko nema porbelma sa čulom mirisa. Stavrno je užas ljetos bilo...ja sma sebe 2-3 puta škorala koji mi vrag bi da siđem u onja smard..kad je puno toplo...fakat se čujeuser posted image

slazem se da zna zasmrditi al ne uvijekuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:30:42   
Hanady RR
al zatio žene drage...na kombi sa djecom i put barica ( šocasta stijena iznad sedrenika) ljpota, zrah savršen, livade na pretek, divnih mjesta za ručat, borove šume, klupa za odmorit u šetnju....
Uh to je meni uživancija....a i curama mojim...jedva čekam lijepe dane, svaki vikend na bariceuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:34:54   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

al zatio žene drage...na kombi sa djecom i put barica ( šocasta stijena iznad sedrenika) ljpota, zrah savršen, livade na pretek, divnih mjesta za ručat, borove šume, klupa za odmorit u šetnju....
Uh to je meni uživancija....a i curama mojim...jedva čekam lijepe dane, svaki vikend na bariceuser posted image

jest vala lijepo, a ja volim ustipke u onoj dolini

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Lijepo mjesto u Sarajevu za djecu
18.3.2011 22:35:26   
teacher75
ili lokumeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *