|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kozmetika
23.7.2008 15:51:53   
Happy
Koju kozmetiku najčešće koristite?
Ja sam luda za sjenama i tim glupostima i stalno bih nešto uzimala (mada se ne šminkam mnogo, maskara, sjaj i to je to)...
Ja vala kada god sam nešto neraspoložena odem pred Collistarov stalak i odmah mi se digne raspoloženje, ne kupim baš uvijekuser posted image . Koristim njihovu maskaru - trodimenzionalna, imam par sjena, i sjaj (to sam nedavno u depri kupila user posted image ).

< Poruku je uredio acudesa RR -- 10.2.2010 18:24:31 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kozmetika
23.7.2008 16:02:17   
makana
user posted image
poznato mi je to nešto
to da odem i kupujem te sitnice, a da nemam ni potrebe za njima
pa kad nalagerujem onda user posted image
sjene su i moja slabost mada se odnedavno nikako ili veoma rijetko šminkam
volim više one kompaktne, mada trenutno imam pupine one masne, ali me nervira što mi se skuplja na sredini kapka (probala staviti ispod podlogu, ali i dalje se skuplja ona ružna ćiza) ili u prahu, iako se sva zaspem po obrazima dok ih nanesem
zelene i zlatne najviše volem user posted image


_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kozmetika
23.7.2008 16:13:09   
M kao Mama
eh, kozmetika, već nekoliko godina koristim jedno te isto, i nikako da se preorjentišem na nešto drugo,

ovako to izgleda kod mene

puder tečni mak faktor i u kamenu, koji redovno stavljam na kapke da bih izbjegla razmazivanje sjena i tzv. čize,

od sjena koristim bi ju, (ne znam kako se pišu tačno, ali ovako se izgovaraju) i maks faktorove, te artdeko, sve po bojama klasifikovanao, maskara lorealova, bila 4x1, a sada 5x1 volumen, rumenilo kada nema vručina, i po nekada olovka kojom uokvirim oči u boji kakva je sjena,

od lakova u dadnje vrijeme sam se natovaraila na crveni rimelov,

eto mislim da sam pobrojala sve , manje, više, karmina imama preko nekoliko kao i sjajila, ali kako je to pojedem i prije nego ih stavim, u zadnje vrijeme ih ne koristim, ali ih redovno kupujem,

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kozmetika
23.7.2008 16:25:17   
Suncica*
Koristim Rimelovu kozmetiku, a inace stavljam samo puder, maskaru, kreon i sjaj za usne.
Kada stavim sjene i malo se jace nasminkam izgledam suvise prosto, tako da to izbegavam..

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kozmetika
23.7.2008 16:40:36   
mamy Sabina
Moja omiljena kozmeticka ,,pomagala su:maskara,
rumenilo i sjajila.Naravno da je toaletna torbica
pretrpana i stvarima koje bas i ne koristim.Jednostavno
nemogu odoljeti.Od brendova sam godina vjerna Bourjois
sjajilima i rumenilima,te Lorealovim maskarama.Kremice
od vichy-a i avene termalnu vodu,nju obozavam.

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kozmetika
23.7.2008 16:43:38   
zvončica
Već duže vrijeme Oriflame i Rimel, a nakupujem svega i svačega pa se samoj sebi čudim šta će mi sve to. Nekad sam koristila Avon, al mi je postao bez veze,  a od svih maskara ( proizvođača) najbolje su mi iz Oriflame-a, ja koristim smeđe.

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kozmetika
23.7.2008 16:44:41   
Happy
mammy, a za šta je ta termalna voda, vidjela sam, ali mi bilo "ofirno" da pitam....
Puder Puppa, kameni max factor, a ostalo nema pravila kako naletim,....
Volim dobar puder....
Sada sam kupila neka nova krema "Naturales" čini mi se da je od narandže, super je, bez kemikalija i .... Tako bar piše...
A luda sam za kupkama, mlijekom za tijelo... Da bude sve u kompletu... Više volim sebi to kupi nego majicu....
A za trudnice, ima super u Indija shop na Dobrinji sve je na gumuuser posted image

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kozmetika
23.7.2008 16:51:57   
mamy Sabina
prvenstveno vraca vlagu kozi,ima i umirujuce dejstvo.
znas kakva je koza ljeti ili jako isusenai lii iziritirana
znojenjem i suncem.termalna voda mi spasi kozu ljeti.
nanosi se na citavu kozu

(odgovor članu Happy)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kozmetika
23.7.2008 19:22:47   
Amelaa RR
Ima vec godina kako koristim sve Lancome...tj kremu za mjesovitu kozu,puder,maskaru,sjaj za usne, olovka za oci..ma sve mi je njihovo extra...Prije toga sam koristila Kanebo al mi se koza valjda zasitila tako da sam promijenula.Za pranje koristim AVENE sapun za umivanje i ovu termalnu vodu u spreju koja je zakon ljeti....vrijedi svaki dinar...pogotovo poslje suncanja smiri kozu.Za tijelo sam probala TIGI BED HED kolekcija za tijelo extra su ...takodjer koristim njihov sampon i regenerator vec godinama i najbolji su
user posted image

< Poruku je uredio amelaa RR -- 23.7.2008 19:24:00 >


_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kozmetika
24.7.2008 22:46:29   
mamsi
Koristim Vichy kremu Normaderm,pošto imam malo problema s kožom,nekad stavim Nivea toniranu kremu a maskaru Rimmel ali i to kad mi nije mrsko.Inače volim kupke,mirisne soli,gelove za tuširanje i šampone u tome baš uživam.A na lice stavljam i masku na prirodnoj bazi.

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kozmetika
30.7.2008 9:59:17   
idana_85
Ja sam slaba na sjajeve, sjene i posebno na parfeme. Kako radim Oriflame, najvise koristim njihove proizvode, a od nedavno radim i RSI parfeme, koje sam radila i prije, i te parfeme koristim vec godinama.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Kozmetika
30.7.2008 10:26:56   
Okarica
Kreme za lice ne koristim, jer sam alergična na njih. Ne šminkam se, osim u izuzetnim prilikama. Obavezno moram imati gel za tuširanje koji dobro miriše i losion poslije kupanja. Parfeme jako volim, uglavnom one sa svježim notama.
Trudim se da imam piling gel za tuširanje i losion (gel vitkosti) od Oriflame-a na bazi algi. To mi je nešto super i baš dugo koristim tu kolekciju.
Moram imati i piling za lice, kupim neki u Sam Shopu u većem pakovanju, jer mi duže traje.
Koristim i maske za lice od Oriflame-a i veoma sam zadovoljna.
Da, zaboravila sam, dobri su i onaj Oriflame-ov gel za intimnu higijenu i krema, mada kremu rijeđe koristim. Gel uvijek moram imati.
Do nedavno sam koristila Striet, melem protiv strija, a od losiona poslije kupanja pored ovog Oriflame-ovog koristim Nivea losione.


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Kozmetika
30.7.2008 11:28:00   
idana_85
Da u Oriflame-u ima super stvari, doduse ima i bezveze. Sreca pa sam sve probala, znam probrati. I ja slabo koristim kreme za lice, nemam potrebe, puder nikada, samo zimi ponekad toniranu kremu.
A ti gelovi za intimno pranje su se promijenili, nisu vise oni ljubicasti,sad su neki novi, njih nisam probala, ne znam kakvi su. Meni su u oriflame-u najbolji oni ruzevi u duguljastim uskim pakovanjima, oni sjajevi sa pet razlicitih nijansi i mirisa, odstranjivac sminke, imaju 2-3 dobre maskare, odstranjivac podkozice noktiju itd.....


_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Kozmetika
4.8.2008 21:15:17   
ebru
Od kozmetike koristim kremu,puder(tecni),maskaru,rumenilo,ruz i olovku...sto se tice sjenila imam samo 2 komada a to je tamno smedja i bjela boja(koje koristim rjetko)
Pretezno sva je kozmetika od yves rcher,a prije sam koristila od jade(sad mybline(se tako pise user posted image ))i nesto od max faktora puder i maskaru ostalo su bile xy marke user posted image !


_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Kozmetika
5.8.2008 0:56:10   
suncan_dan
IZVORNA PORUKA: Okarica

Kreme za lice ne koristim, jer sam alergična na njih. Ne šminkam se, osim u izuzetnim prilikama.



Ja koristm kremu za lice od doktora, ima da se kupi i u apoeci, neznam ima li dolje. koristim ono sto mi koza podnosim. obavezno mi je krema za ruke i vrat koje mi doktor pravi, i onda pored toga krema za ruke i lotion za tijelo od eucerin sa Ureom.
Inace se samo ponekad sminkam, kad se nasminkam, ponekad tecni puder, olovku, rumenilo i maskaru,ponekad i malo vise(maskaru samo koristim od Jade, jer mi je ona od sviju, koje sam probala najbolja-od skupi i jeftini)


ovo je za mene naaaaajbolja maskara.....user posted image user posted image user posted image
user posted image




Za nokte imam svasta nesto od razliciti marki.
inace volim kozmetiku, imam dosta glupi stvari koje nikad ne koristim,





_____________________________

VOLIM VAS!!!

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Kozmetika
25.8.2008 18:55:21   
PegPerego
Ko ce mi reci cija je ovo Avene kozmetika? Zvuci mi primamljivo termalna voda (koristim nesto slicno od Avon-a).
Inace, obozavama Lancome.
Jeste li upoznate sa "i.d. bare minerals" kozmetikom? SAVRSENI SU i od kako sam ih otkrila ne koristim nista vise.
www.i.d.bareminerrals.com

_____________________________

...It's so easy to loose yourself in her eyes...That little person you love the most can teach you the feelings you have never known before...You don't realize how much you can love until you hold her in your arms...

(odgovor članu suncan_dan)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Kozmetika
1.9.2008 12:50:15   
Mrka
Ja koristim uglavnom Lorealovu, mada imam ponesto i od drugih.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu PegPerego)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Kozmetika
9.9.2008 15:56:05   
adannn
ja sam luda za kozmetikom....Posto studiram i uvjek sam u pokretu treba mi maskara,koristim Oriflame wonder maskara,sjajila,labela,puder Max Factor i Giordani Gold i parfem After Hours...To je to,uglavnom ne volim sjenila mozda neko diskretno i zaboravih tus za kapke takodje najbolji Giordani Gold

(odgovor članu Mrka)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Kozmetika
13.9.2008 14:17:34   
Amrino
Ne koristim nikakvu kremu za lice ali zato umjesto pudera koristim toniranu kremu. Otkrila sam u DM- u neku njihovu - alverde i preeezadovoljna sam. Puder stavim ponekad- ali inace volim da mi koza dise a od pudera me fata srklet.
Maskara- Maybeline VOLUM Express- tamno plava (nema sta nisam probala i uvijek joj se vratim jer mi je fakat najbolja).
Smedji liner za oci ( sa cetkicom ali u obliku olovke- jer se lakse nanosi. Trenutno Diorov- koji sam dobila na poklon).
Bourjois rumenilo a bronzer koji bilo.
Trenutno sam u potrazi za karminom...Imam tonu nekih sjajila ali voljela bih naci nesto postojanije a da je ugodno...pa ako imate kakvih prijedloga...user posted image


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Kozmetika
23.10.2008 10:12:58   
Blue rose RR
Prenos postova:

IZVORNA PORUKA: AIDA RR
Ja sam rođeni "ŠMINKO-MANIJAK"!! user posted image user posted image user posted image
Ja obožavam make-up! Za usne - samo nek se crveni, za oči - samo nek sjevaju, za lice - samo nek se uklonu prištiči i nepravilnosti!
Inače nemam odabran samo jednog proizvođača, jer ja zaista koristim na tisuču stvari i alata za moj make-up, a to mi ne može pružiti samo jedan proizvođač. Inače maskaru kupujem samo od Loreala, puder od Max Factor ili Oriflame, a šminke različito, ovisi koju boju tačno želim da imam i koji proizvođač mi je nudi.
Kod kupovine kozmetike gledam i na cjenu. Nikad neču kupiti nešto od Helene Rubenstein, Lancome,...itd. ja stvarno puno koristim kozmetiku i zaista nemam novca, da si priuštim tako skupe stvari. Ali čini mi se, da je kozmetika mog izabranog ranga proizvođađa dosta kvalitetan za mene, tako da i nemam potrebe.
Za mene je najbolja kozmetika:
1. Puder: tekuči i u kamenu - Max Factor Pan-Cake Make up,
Lasting Performance i Oriflame (Giordani gold)
2. Maskara: Loreal Voumissime x4
3. Šminka: najviše Max Factor: Lipfinity, Silk Gloss, Colour Perfection Lipstick,...

Lorealova maskara se mi čini najbolja zbog same četkice, koja stvarno produži, podeblja i napravi trepavice kao u lutke, a puder se mi sviđa najviše zbog toga, jer nije toliko primjetan, a te šminke su na mojim usnama dokazale, da i nakon jela zaista još uvjek moje usne ostnu našminkane, naravno u manjem intezitetu. Toliko o mojoj trenutnoj najdražoj kozmetiki, a ako nešto novo probam, obavijestit ču vas. user posted image
Koja je tebi najbolja kozmetika odnosno proizvođač?


IZVORNA PORUKA: Yuna

Ja u zadnje vrijeme koristim malo sminke, samo maskaru i sjajilo...i tako sam vecinom kod kuce ili u nekom opustenom izdanju.
Inače jako volim jako crveni ruz i crno na očima-to je za opake dane hehe.
Puder volim onaj jako svijetli.
Najcesce kupujem u dmu sve, pa tako da kupujem najvise loreal, a od sminkica maybelline.
A najvise od svega volim lakove za nokte...toga nikad dosta.
Od krema kupujem niveu najcesce. znala sam kupovati neke druge i skuplje, ali sam zakljucila da su niveine najbolje.
A za parfemima sam luda...to volim svakakve, ali najvise volim one jake, starije vrste kakve su stavljale prije dive s filmskih ekrana.user posted image
Kako su prije bile zenstvene zene, barem po filmovima sto vidim...to mi se bas svidja...uvijek suknje i cipelice i bundice...posebno one james bond djevojke...wow!user posted image


IZVORNA PORUKA: Sonček

Slažem se s tobom da je nivea definitivno najbolja kozmetička marka. I ja sam mijenjala i mijenjala, ali zaključila sam da mi ona nekako najbolje odgovara.
A inače, za kozmetikom sam luda, kao i za parfemima, ali volim blaže parfeme. Oni su mi nekako draži.

Pusa svim ženama i našem muškarcu.....

user posted image user posted image






_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Kozmetika
23.10.2008 10:37:38   
ziki
Da se ko manje šminka a da više kupuje ne vjerujem. Od kad sam bila tinrjdžerka tako, kupim pa onda posle 2-3 mjesca poklanjam sestrama i drugaricama. Kako sam dugo radila oriflame tako sam se uglavnom na njih orjentisala.Kreme uzimam u oriflame-u one zelene za masnu i mješovitu kožu, puder Gordani Gold adaptirajući, maskara takođe GG, karmini isto oriflame, najviše mi odgovaraju. Probala sam i max factor i L'oreal ali mi nikako ne pašu. Na niveu sam alergična, bar na onu teget staru. Ostade oriflame..

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Kozmetika
23.10.2008 12:37:09   
Gigana
Ja koristim trenutno ovu maskaru i nikad bolju nisam probala

user posted image četkica joj je debela kao moj mali prstuser posted image

Inače, šminku kupujem non-stop, luda sam za maskarama i sjajilima za usne.  Puder koristim od Revlona -Color stay i Max Factor- colour performace (mislim da se tako zove). 

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Kozmetika
23.10.2008 12:39:41   
Gigana
Zna li iko ima li se igdje kod nas kupiti Nivea dekorativna kozmetika?

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Kozmetika
23.10.2008 15:51:37   
Amelaa RR
Ja trenutno koristim ova dva pudera
user posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Kozmetika
23.10.2008 16:30:46   
Amelaa RR
sjeneuser posted image user posted image

_____________________________

1. ICSI Bahceci-Sarajevo
22.07.2013pocetak bockanja
04.11.2013 Beta 1:(
2. ICSI Bahceci-Sarajevo
26.06.2015 - Beta 73-80 biohem
3. 17.11.2015 Beta 0,1
4. 30.09.2016 Beta pozitivna
10.11.2016 Spontan
5. 2018 FETBahceci Beta pozitivna

(odgovor članu Amelaa RR)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *