|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zivot u braku
8.2.2016 19:31:15   
Anoniman
Pozdrav clanicama,

Izvjesno vrijeme sam u braku pa bih voljela cuti vase misljenje prije svega vas koje ste duze u braku da li previse dramim ili stvarno sva bajka prestaje kada se potpise taj papir. Naime, cesto trpim neke bezvezne komentare, u masnicu upakovane primjedbe, izjave kako hocete ali ja osjecam kako su to sitna ismijavanja, pod***avanja i namjerna spustanja od strane muzeve familije,prijatelja. On ako bi odgovorio na to odgovori tako da se ja osjecam samo jos jadnije. On kao da je u paktu s njima a ja sam tu neka pridoslica. Zivimo u zajednici. I uvijek ce pred njima iznositi neke svoje stavove i mislim da i oni vide kakav je njegov odnos prema meni. Uvijek otvoreno kaze "nece ona to, ne bi ja njoj to dao". Gleda me kao pod lupom, sta sam kupila,sta nisam kupila, sta sam uradila,sta nisam uradila. Ni za sta me ne konsultuje vec smatra da je on kao glava porodice najpametniji za bas sve i cesto mi diriguje sta i kako da uradim.Odnosi se sa nekom strogocom a onda prica o ljubavi. Ako se na nekoga pozalim onda sam pokvarena a kada se distanciram on ne razumije. Jesam li previse osjetljiva?
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zivot u braku
8.2.2016 20:13:00   
minja_
draga anonimna, sta god da sad mislis o zivotu, znaj jedno - ljudi se NIKAD ne mijenjaju, kroz godine osobine koje nam se ne sviđaju kod njih postaju sve izraženije.
ti imas dvije opcije -pomiriti se s tim ili se ne pomiriti - pristati da zivis kako zivis ili ne zivjeti tako. Sa svim posljedicama i jedne i druge odluke. On da misli da radi nesto pogresno, ne bi to radio.
I jos, nemoj gubiti energiju u nadigravanju sa njim i njegovom porodicom, nema nikakvog hajra ni satisfakcije u tome, tebi nece biti lakse a oni nece shvatiti sta im pokusavas staviti do znanja.

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zivot u braku
8.2.2016 20:17:00   
bebaa

IZVORNA PORUKA: minja_

draga anonimna, sta god da sad mislis o zivotu, znaj jedno - ljudi se NIKAD ne mijenjaju, kroz godine osobine koje nam se ne sviđaju kod njih postaju sve izraženije.
ti imas dvije opcije -pomiriti se s tim ili se ne pomiriti - pristati da zivis kako zivis ili ne zivjeti tako. Sa svim posljedicama i jedne i druge odluke. On da misli da radi nesto pogresno, ne bi to radio.
I jos, nemoj gubiti energiju u nadigravanju sa njim i njegovom porodicom, nema nikakvog hajra ni satisfakcije u tome, tebi nece biti lakse a oni nece shvatiti sta im pokusavas staviti do znanja.


potpis k'o kuća user posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu minja_)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zivot u braku
8.2.2016 23:59:53   
Anoniman
Hvala na misljenju. Postoji li nacin da rijesim situaciju u svoju korist?

(odgovor članu bebaa)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 0:55:22   
Rabi

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Hvala na misljenju. Postoji li nacin da rijesim situaciju u svoju korist?

Rijesite se zajednice! To je prvi korak za vase bolje odnose generalno, za vase, njihovo i zajednicko bolje sutra!

_____________________________

06.09.2008. Adnan
02.12.2010. Ajša

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 1:10:07   
Anoniman
On nije za tu opciju.

(odgovor članu Rabi)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 9:58:39   
teacher75
Onda nemas opciju

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 14:17:21   
Alma_27
Opcija ti je prihvatiti ili ne. je li ti vazniji on ili da rahat legnes i rahat ustanes?

on se u zajednici nece promijeniti nikako. mozda ako se razdvojite.
bila sam svjedok kad je mojoj drugarici zajednica skoro unistila brak. uh, a sve krene tako kroz pricu i salu.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 15:19:44   
veeseelaa
Anonimna do tebe je
kako si se postavila tako ti je
ništa ti tu ne možeš promijeniti, jedino da sebe resetuješ i novim postavkama d aostaneš dosljedna

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 15:25:23   
Galicia
rahat legnes i rahat ustanes?


user posted image

Jel na to mislila kad se udavala i ulazila u zajednicu. Vjerujem da nije.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 15:38:48   
muaaa
Anonimna prilagodi se...ili....itd

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 16:20:04   
Anoniman
Odijelili smo se tj. napravili poseban ulaz ali nista se znacajno nije promijenilo.Dalje od toga on ne misli ici.

(odgovor članu muaaa)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 16:21:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Odijelili smo se tj. napravili poseban ulaz ali nista se znacajno nije promijenilo.Dalje od toga on ne misli ici.

Onda il prihvati kako jest il se razvedi, nema ti druge nazalost

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 16:41:45   
Galicia

IZVORNA PORUKA: Anoniman

Odijelili smo se tj. napravili poseban ulaz ali nista se znacajno nije promijenilo.Dalje od toga on ne misli ici.



Sto mu nisi predlozila da tako zivite i kod tvojih.
user posted image user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 16:51:30   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: Galicia


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Odijelili smo se tj. napravili poseban ulaz ali nista se znacajno nije promijenilo.Dalje od toga on ne misli ici.



Sto mu nisi predlozila da tako zivite i kod tvojih.
user posted image user posted image

hahhaha pa bona nece zeta u Bosni u kucu hhahahahha sramota kazu sto ce im :))
NEgo anonimna ao nemas djeci koji klinac se boris razidji se dok nema djece , nikad mi nisu jasne zene koje kukaju na svoj brak zivot i puno toga ruznog iznesu , pa rastavi se i mirna bosna.

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 19:49:34   
MicoTico
Imamo ovu temu:

Brak - Veza
http://www.ringeraja.ba/forum/m_1200078/mpage_1/key_/tm.htm

i ovu

Život u zajednici

http://www.ringeraja.ba/forum/Zivot_u_zajednici/m_343631/tm.htm

i ovu

Problemi u braku


http://www.ringeraja.ba/forum/m_577374/mpage_99/key_/tm.htm#1378044



Malo li je..... user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 21:17:19   
Anoniman
Hvala vam.Nisam vidjela ove teme.Konkretno, zanimalo me da li imate savjet kako bih mogla promijeniti cjelokupnu situaciju kao sto sam opisala u uvodnom postu.

(odgovor članu MicoTico)
  Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 21:33:44   
ladyblue RR
promjeniti ćeš tako što ćeš zauzeti stav i nećeš dati na sebe! krenu sa prcanjem, a ti vratiš još jače...pa da vidiš majčin sine!

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 21:41:11   
Anoniman
Pa krenula sam tako u startu (da odbrusim bez zezanja i vrijedjanja) al onda me on opomenuo i to ne samo nasamo vec i pred drugima,a kasnije se ljutio i zaprijetio da to vise ne radim.user posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 21:41:47   
magicalani
Koliko dugo si ti u braku?

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 21:45:35   
Anoniman
2 i po godine

(odgovor članu magicalani)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 21:46:12   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

promjeniti ćeš tako što ćeš zauzeti stav i nećeš dati na sebe! krenu sa prcanjem, a ti vratiš još jače...pa da vidiš majčin sine!

ako ti muz nije na strani tvojoj dzaba pr...koga hoces tu se gubi svaka car

< Poruku je uredio Mirkica -- 9.2.2016 21:48:33 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 21:51:55   
magicalani

IZVORNA PORUKA: Anoniman

2 i po godine

E ne razumijem jos u kom kontekstu kaze da nece njegova zena, ne bi on dao. Ako je nesto degradirajuce ne bi ni moj dao. Daj konkretan primjer tih bockanja, mozda ti sebi napuhujes.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 22:25:14   
Anoniman
Pa na primjer necu ja raditi po cijeli dan treba i u kuci da sam zena,ili da dolazimo iz inostranstva ne bi on meni dao da ja nocivam kad mojih a da on kod njegovih i takve gluposti prica pred drugima , ne znam, nisam pametna ili je do mene user posted image

(odgovor članu magicalani)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: Zivot u braku
9.2.2016 22:33:06   
magicalani
Pa dobro...to je vec puno. Smanji ti ta druzenja, zatvori svoja vrata i gledaj svoja posla.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *