|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pet godina ima,i piski se u gace
3.1.2012 13:30:57   
veeseelaa
moja malena ima 3 godine (neki dan napunila) i takodje koristimo noćnu pelenu, bez nje ništa.... probala sam, ona se upiški i uopće se ne budi... bilo je faza kad bi ustajala oko 2-3 noći i htjela ići u wc al u zadnje vrijeme ni to...
preko dana nam se ispadi ne dešavaju, sama se skine, piški i obuče....
al sa noćnim piškanjem imamo problem
Ona inače pije jako puno tečnosti od rodjenja, to joj zaista ne mogu uskratiti....




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pet godina ima,i piski se u gace
3.1.2012 13:49:53   
mišur

Hvala na odgovoru user posted image
Malo mi je lakše kad vidim da ima još sličnih mom "momku".
I meni je teško kad mu popodne uskraćujem tečnost, jer traži da pije. A onda vidim npr.od moje drugarice malenog koji je 21 dan stariji od Luke koji pred spavanje neposredno popije 2-3dl mlijeka i ne piški do ujutro user posted image .
Vjerovatno sve zavisi od djeteta do djeteta.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pet godina ima,i piski se u gace
3.1.2012 14:42:45   
maja78 RR
mišure svako dijete je individua za sebe i sta te briga kako drugi

e mi smo nocnu skinuli kad i dnevnu, ali stalno se desavalo da se upiski, cak cesce nego da ostane suh po noci, bila u iskusenju da je vratim, ali poslusala savjet, strpila se, presvlacila, i malo pomalo se regulisalo, trebalo je skoro 2 mjeseca. sa dnevnim spavanjem nismo imali problem, kao ni sa dnevnom pelenom.



_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pet godina ima,i piski se u gace
3.1.2012 14:52:16   
mišur

Ma nije mene ni briga za druge, nego  razmišljam kako je on već veliki dječak koji svašta razumije i ide u vrtić i sa svojim vršnjacima i sa malđom djecom uzrasta njegove seke Ane.
I mada on spava u sobi sa bebama, kao i Ana, jer tete neće da ih razdvajaju pošto je ona jako vezana za njega, doći će vrijeme i kad će se vjerovatno radvojiti. A onda se bojim da će mu biti neprijatno kad bude sa svojim vršnjacima koji ne stavljaju pelene kad spavaju, a on jedini stavlja. Ili još gore, da mu se rugaju.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pet godina ima,i piski se u gace
3.1.2012 14:57:04   
Emica_sa
Misur moja sestra je nosila nocnu pelenu do 6 godine..Jednostavno ona se nije budila po noci da ide na wc,a kad bi je mama i budila,ona bi se opet popisala u snu u gace..Vodila je i dr i svi su rekli da je to normalno,da ima vjerovatno malo slabiji sfinkter,i cvrst san i da ce to proci samo od sebe i tako je i bilo,jeste da je dugo trajalo,ali sta se mozeuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pet godina ima,i piski se u gace
3.1.2012 14:58:00   
lajlac
Esmice proguglaj malo o terminu "enureza kod djece", a potom konsultuj se s pedijatrom. Mislim da nije nista strasno, ne brini, dijete je ce samo iznaci rjesenje uz vasu strpljivost i podrsku.


_____________________________

Lajla

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Pet godina ima,i piski se u gace
3.1.2012 16:39:21   
Esmica
Nisam odavno pisala na ovu temu,jer valjda i nemam razloga user posted image .
Ubrzo nakon sto sam otvorila temu,prestao je da se piski.
Desilo se mozda dva,tri puta,i to u smjehu sa sestrom,kad samo me zove iz sobe Mama,E me nasmijala,ja se upiskio. user posted image
Ali nema vise piskenja.Mi pricali,i pricali,i valjda je djelovalo.
Ko zna,mozda je utjecalo na njega sto smo se frisko preselili,nedostajalo mu drustvo...Uglavnom sad je ok.

Misur,ne znam sta bih rekla za tvoj slucaj.Od moje prijateljice curica ide u prvi razred,a nosi nocnu pelenu.Nek ti bude utjeha.
A kod mene recimo ja bih uvijek prvo skinula nocnu pelenu,po tome bih primjetila da su spremni na tutu,ne piske se po noci,i onda pocinjemo s skidanjem dnevne.Takoje kod nas bilo,mada znam slucajeva da i veca djeca od tvog deckica nose nocnu pelenu.

(odgovor članu lajlac)
Neposredna veza do poruke: 32
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *