|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Munjeviti Juric
22.11.2011 14:15:36   
ziki
Skupljate li ove slicice? Moj sin je lud za Jurićem i skuplja, lijepi i ima puuno duplih koje bi rado mijenjao.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Munjeviti Juric
22.11.2011 14:26:38   
Nedi
Život nam se vrti oko Jurićijauser posted image
Nemamo sličice, zar postoje? Ima li album? Gdje se može kupiti?

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Munjeviti Juric
22.11.2011 14:28:32   
Emica_sa

IZVORNA PORUKA: Nedi

Život nam se vrti oko Jurićijauser posted image
Nemamo sličice, zar postoje? Ima li album? Gdje se može kupiti?




isto pitanje ja nisam vidila ovdje user posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Munjeviti Juric
22.11.2011 14:33:02   
Nedi
Da se nadovežem: Imamo CD 1 i 2 dio, kao i međudio Šlep priča priče. Imamo i društvenu igru sa kartama naravno sve karte su likovi iz crtića. Imamo velikog šlepa, policiju, jurića sa raketom (priča iz međudijela), malene autiće - sve iz crtića. Zatim malene orginal autiće koje dođu pakovani po jedan u gumi koja je kao garaža. Imamo Jurića i onog zločestog zelenog što se gura u trkama u 1. dijelu. Cijena jednog je 39KMuser posted image . Zatim isto original autiće Jurić u raznim dijelovima crtića(ono kad promijeni gume u bijele itd) - cijena jednog 16KMuser posted image (Ovi originali su poklon)
Sveska sa Jurićem, pernica sa Jurićem, majica sa Jurićem, torta za rođendan sa Jurićem...

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Munjeviti Juric
22.11.2011 14:42:23   
ziki
Album je moja mama kupila u Sandzaku a slicice kupujemo na Opresinim kioscima.
A autice je Nemirko narucivo samo lego pa ih i nema plaho, jurica, slepa sa topom, i prodavnicu guma. mm mu uvalio martija iz fisa. Kod nas se odjeca porucivala iz Njemacke zbog slicica auticauser posted image  a da ne zaboravim njegov parfem iz oriflameauser posted image

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Munjeviti Juric
22.11.2011 14:50:55   
Nedi
Zaboravih Martina kojeg je mama slomila....slučajno naravno i sad se ne može zakačiti prikolica. Obećala sam novi prve prilike kad budemo išli u Sarajevo. Pitati ću na opresinim trafikama možda i ima i kod nas ali nisam obraćala pažnju jer skoro nikako ne kupujem na trafikama.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Munjeviti Juric
22.11.2011 21:51:49   
mila81
Jurić nam je opsesija u posljednje vrijeme, a što se tiče Oriflame a ojim inače radim, sin mi je najbolja mušterijauser posted image , sve ono iz kolekcije "cars" imamo, i kupku, i toaletnu vodu, i spužvicu za kupanje...i ako ugledaju bilo gdje da ima lik tog crtaća t se mora uzetiuser posted image

_____________________________

Muhamed 01.08.2008.
Ajša 04.11.2009.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 7
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *