|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Djeca i masta..
11.9.2008 21:58:35   
Suncica*
Eto recimo moja Lorena pocinje da ukljucuje i mastu:)
Npr. pre neko vece za vreme uspavljivanja ona ustaje i posto na krevetu imam ispupcenja, ona kaze mama pusti vodu. Ja onako u cudu, onda shvatim o cemu se radi, pa kao otvorim vodu, a ona kaze:"Bezi mama, sada cu da te piskam(prskam)"..
Ili je 100% ubedjena da maca zivi u mojoj ves masini i onda dodje i zove je da izadje, da se igraju..Ima jos, ali da ne davim..

Kako se vi nosite sa ovom fazom?


< Poruku je uredio maja78 RR -- 28.4.2010 20:33:32 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Deca i masta..
11.9.2008 22:33:00   
mamsi
To mi je jedna od najljepših faza i primijetila sam da je Kenan jako rano razvio maštu,a to je divno šta bi inače djeca bila bez mašte.Najdraže mi je kad mi počne izmišljati priče,ili kad glumimo neku scenu,ili kad se ponaša kao da ima neku stvar u ruci(npr. pravimo se da pijemo kafu i on nam kao sipa,stavlja mlijeko,šećer?) a nema a još kad kaže:"Kad sam ja bio mali, išao sam sutl(r)a u Ameliku kod rođeuser posted image

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Deca i masta..
11.9.2008 23:26:26   
nikka
Menije to preeslatko kad mališani počnu da izmišljaju kojekakve pričice.
Moj sin je počeo da priča sa lutkama,ima on i autiće ali voli da se igra i sa lutkama ima ih nekoliko krpenih u krevetiću ,i ponekad ujutro kad se probudi  čujem ga iz njegove sobe gdje govori,pa di si ti bebo šta ladiš,oćeš piti meko? A kada zaršava igru oavezno ih uspavljiva i daje im dudu,onda mene zove da dođem po njega.
A isto zna uzeti korpu pletenu skojom idemo nekad u prodavnicu i kao nosi meni nešto kupio pa kaže,kupio sam mami kruha,jabuka i čokolade(obavezno),a ja ga pitam zašto mi nisi kupio i sokić jedan a on, nemam više pajauser posted image ,a nema još ni dvije godine,pa da nepovjeruješ.

(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Deca i masta..
12.9.2008 0:30:19   
camm
i moja masta user posted image user posted image user posted image
evo veceras je rekla da je ona kupila vlazne maramice da je isla sama,
da je brisala sa njima čelo i tabane.user posted image user posted image user posted image

a zna vise puta i da slazeuser posted image user posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Deca i masta..
12.9.2008 12:04:59   
lida
Kad je Hany imala tri godine izmisljala je kucne ljubimce vodala ih po kuci,kuhala kaficu na svojoj kuhinjici i onda sa zamisljenom kolegicom pila kafu.izmisljala price u kojima jeona glavni lik i jos mnogo toga.....

_____________________________

Irhana 28.11.1999.

Mirza 26.04.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Deca i masta..
1.11.2008 17:06:41   
Dalia05
Maca maca maca. TO je sve sto ja cujem iz usta svog andjela.Nosa macu po kuci a nishta u rukama nema kekekek to mi je bas slatko.Kaze mami otvori ruke cuvaj mi macu, i ja stacu otvorim ruke i cuvam macu. Moj muz je kuci dosao sa poslovno puta i to je i njemu uradila on se prepao kaze da nije nesto uredu sa njom jahahaahahahhahhaha. Volim svaku sekundu njene maste jel tako slatko izgleda

_____________________________

Mamina sreca 7-9-2005=)

"Brak se mora neprestano boriti protiv nemani koja sve proždire- protiv navike."
Hanore de Balzac

(odgovor članu lida)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Deca i masta..
15.12.2008 12:31:46   
mamina cura
Bas sam htjela da otvorim novu temu kad vidim da ima ista.
Moj Timur nije htjeo da prica skoro do nedavno. Sad ne zatvara usta. Ima veliku mastu i svasta izmislja i prica. U zadnje vrijeme je u planovima za izradu Titanika. Inace sanja da ima kucu na moru, posto smo nedavno isli na vikend dole, i da zivi i radi na moru. On bi smjestio cijelu porodicu unutra od nana, deda, dajdzi i sve.user posted image  Ja nekad ne mogu ni da ga upratim sta mi sve govori toliko sanja. Svako malo imamo nove bisere.

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Dalia05)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Deca i masta..
15.12.2008 12:58:08   
Blue rose RR
Kikica vrlo često ide na more, baca se kao da pliva.
Ali u posljednje vrijeme ima "seku" ponekad "i seku i bracu" koji ne slušaju, koji moraju da piju mlijeko (koje ona ne popije), sa kojima se igra (ali im ne da igračke)..ali voli da sa njima komunicira - kao da je ona njihova mama, a ona njena djeca.
Ah da, vrlo često i ja i mm, moramo da provedemo vrijeme pričajući sa "imaginarnim sekom i bracom" da ih ninamo, i da im pričamo.user posted image

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Deca i masta..
15.12.2008 13:04:57   
mamina cura
Kako bi ona voljela imati bracu ili sekuuser posted image  
Ja kad ruzim Timura onda on ruzi Henu i tako u kruguser posted image  

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Djeca i masta..
15.12.2008 15:42:34   
Blue rose RR
IZVORNA PORUKA: mamina cura

Kako bi ona voljela imati bracu ili sekuuser posted image   


user posted image user posted image user posted image user posted image

Neka mašta, mašta još nikoga ne može/neće povrijediti.

< Poruku je uredio maja78 RR -- 28.4.2010 20:35:17 >


_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *