|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   čaj za dojilje
30.9.2008 19:50:48   
kvik
ja svoju princezu koja se rodila 11.09.2008 godine za sada dojim i namjeravam to raditi bar 6mjeseci, odnosno dok ne počenm raditi. Od prvog dana sam počela piti čaj za dojilje teekane koji u sebi sadrži i komorač i anis i kim i piše da podstiče proizvodnju mlijeka i olakšava probavu. Interesuje me kakva vi iskustva imate s tim čajevima, jer je meni za sada dobro, mlijeka imam, a i Žanica nema grčeve i puno prducka.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: čaj za dojilje
30.9.2008 20:07:13   
Lulu_
ja sam taj caj pila otprilike dvije sedmice nakon poroda i da budem iskrena,naomih nije imala grceve ni tokom koristenja tog caja a ni kada sam pretala sa njim i nije ni uticao na laktaciju da sada kazem da sam imala strasno puno mljeka kada ga popijem...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu kvik)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: čaj za dojilje
30.9.2008 20:09:47   
alanis
e drga, moja curica sada ima vec 2 godine, ali sam je dojila 10 punih mjeseci!Vjeruj mi isplati se!Samo pij sto vise tecnosti, mlijeka, sokova ( kvalitetnih) i jedi puno domacih supica sa svim povrcem.Ja sam izbjegavala grah, kupus i tesku hranu, radi bebine probave i nisam nikada imala nikakvih problema sa njom.A da ti ne spominjem cinjenicu da se u ove dvije godine nikada nije razbolila ili dobila temperaturu ( sve zahvaljujuci mojoj kvalitetnoj ishrani i dojenju..
pozdrav

(odgovor članu kvik)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: čaj za dojilje
30.9.2008 20:10:37   
stella
Ja sam pila od Hipp za dojilje i zadovoljna sam.Imam samo rijeci hvale.Jos uvijek ponekad popijem kad osjetim da fali mlijeka.

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: čaj za dojilje
30.9.2008 20:14:21   
alanis
zaboravih napisati da nikada nisam pila cajeve za dojilje, ali sam u kamilicu uvijek dodavala pomalo kima, tako da je beba stalno imala vjetrove

(odgovor članu alanis)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: čaj za dojilje
30.9.2008 21:24:10   
fanamatik
I ja sam cijelo vrijeme dojenja s prvom curicom pila Hippov čaj za dojilje, što i danas činim. Nikad nisam imala problema s nedostatkom mlijeka, niti su mi bebe imale nekih posebnih problema s grčevima. Ne znam da li je čaj za to zaslužan, ja ga pijem za svaki slučaj i preporučila bih ga i ostalima, ako ništa ukusan jeuser posted image

(odgovor članu alanis)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: čaj za dojilje
30.9.2008 21:27:57   
Romali
Prvih dana nisam pila nikakve čajeve. Kad sam počela piti Hippov čaj za dojilje i Lino komorač, nastavila sam ih redovno 3 mjeseca. Sad ih popijem po potrebi. Meni su pravo pomogli protiv grčeva, posebno komorač pa ga svima preporučujemuser posted image .

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu kvik)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: čaj za dojilje
1.10.2008 15:40:33   
nesanica
Pila sam od Alnatura caj za dojilje. Ima kupiti u DM. Caj sam pila prvih 3-4 mjeseca i to po 5-6 solja dnevno, tako se i preporucuje. Poslije vise nisam stvarno mogla, jer mi se bilo ogadilo na caj. Popila bih po 1-2 solje dnevno, ali sam i to ubrzo prestala.
A inace sam puno pila tekucine, najvise vode i supe svaki dan po 2 tanjira.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: čaj za dojilje
1.10.2008 15:54:37   
Anoniman
nisam pila caj-nevolim inace cajeve.pila sam malc-bezalkoholno pivo,pa od toga nadode mlijeko tako da mi je curilo-morala sam postavljati one jastucice da ne prolazi na majicu.bebaca je dojila 10 mj.pa sam opet ubrzo bila trudna,a mlijeko nije nestajalo citavu trudnocu i ta druga beba je isto dojila....

(odgovor članu nesanica)
  Neposredna veza do poruke: 9
   RE: čaj za dojilje
1.10.2008 16:20:08   
Okarica
IZVORNA PORUKA: stella

Ja sam pila od Hipp za dojilje i zadovoljna sam.Imam samo rijeci hvale.Jos uvijek ponekad popijem kad osjetim da fali mlijeka.


I ja pijem Hipp-ov čaj za dojilje i mogu reći da je odličan. Pijem ga dva puta dnevno. Pijem i sok od jabuke.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: čaj za dojilje
1.10.2008 22:29:16   
moni
I ja pijem Hippov čaj za dojilje i čini mi se skroz ok. Tarik napreduje li napreduje. 5 mjeseci i 10 kg ima.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: čaj za dojilje
6.10.2008 10:28:22   
Amrino
Pila sam i ja. Pila sam i hipov za dojilje (onaj u kesicama) ali i onaj instant za bebe- protiv grceva. Kupila sam onaj koji je za bebe od 2. mjeseca (ja mislim) i stavljala sam po kasiku i u sokove...Hamza je iskljucivo dojio prvih 6 mjeseci (jos uvijek doji) i nikada nije imao grceve.

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu moni)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: čaj za dojilje
7.9.2013 12:42:26   
Medoxba
Pročitah ovaj članak na stranici Iz moje kuhinje /www.izmojekuhinje.com/ pa da vidim slazete li se i imate li dodatnih savjeta i sugestija.

http://izmojekuhinje.com/index.php/component/k2/item/745-%C5%A1ta-ne-smije-jesti-dojilja?

Hvala.

(odgovor članu kvik)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: čaj za dojilje
9.9.2013 11:45:02   
Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Medoxba

Pročitah ovaj članak na stranici Iz moje kuhinje /www.izmojekuhinje.com/ pa da vidim slazete li se i imate li dodatnih savjeta i sugestija.

http://izmojekuhinje.com/index.php/component/k2/item/745-%C5%A1ta-ne-smije-jesti-dojilja?

Hvala.

Baš mi je dobar ovaj tekst.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Medoxba)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: čaj za dojilje
3.8.2016 11:38:29   
asija077
Evo tek sam se registrovala i prvi put se javljam da i vama mamama kao sto sam ja sigurno muku mucila malo olaksam user posted image

Dok sam zivjela u Turskoj i dok sam dojila svoju malu curicu pila sam caj za dojilje od Aksu Vital brenda, odnosno od njihovog Shiffa Home.
I bas neki dan odem u importanne centar torbu da kupim u Carpisi ( prijateljica mi prepoprucila), i vidim poslovnicu ROX, prvi put ulazim i imam sta da vidim.

Police kozmetike i hrane tog brenda user posted image

I bas da vidim imaju li caj jer mi prijateljica sada doji kada imaju user posted image
Odmah sam joj kupila jer znam koliko me je peglala s tim u prvom porodu.

U sastavu se nalaze razlicite biljke koje doprinose produkciji mlijeka kod majki.
Moja preporuka Caj za dojilje Shiffa Home svimm mamamaaa user posted image

Spomenut cete me user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *