|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.3.2015 13:29:52   
Isha

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

pa pravi mu obicni griz navece mozes sa svojim mlijekom,mozes sa AD


Cekamo rezultate alergo testa na gluten user posted image
Kako da mu pravim sa AD , jer su ove zitarice zapravovsa formulom koliko sam shvatila, idu od sest mjeseci. Ne smijem nista sa mlijekom. Ja bih to sa vodom mijesala.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.3.2015 13:33:25   
Emica_sa
joj isha to ne lici ni na sta sa vodom,a ako bude alergija na gluten onda si bas na belajuuser posted image

_____________________________

Hello, it's me...

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.3.2015 13:33:58   
ziki
Palentu možeš, možeš i proso sa vodom.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.3.2015 13:52:03   
elmaL
Ja svojoj pravim griz na vodi, jer jos necu uvoditi kravlje mlijeko. Pomijesam uvijek neko voce, cimet, nekad izmrvim keksic jos i jede ga.

inace ovo tipa cokolino, rizolino nikad nisam djeci davalauser posted image user posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.3.2015 13:53:50   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Isha

Ima devet i po mjeseci, a alergican je na kravlje, imao je reakcije na Hipp 5 grain with prune, i Nestle osam zitarica. Radili smo test iz krvi koji je pokazao alergiju. Doji, pa nismo prije mogli znati.


a vidim da ste radili test iz krvi kupi alt_ernovu novalac (provjeri u apoteci..tako se zvalo) hipoalergeno mlijeko.

< Poruku je uredio Skvo RR -- 10.3.2015 13:54:16 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
10.3.2015 20:09:45   
minie
Moj R je isto bio alergican na proteine kravljeg mlijela. Kuhala sam mu griz na vodi, pa mijesala sa pasiranim vocem, a ponekad i malo domaceg pekmeza od.krusaka dodavala. Jesam i one HIPP baby rice isto tako pripremala sa vodom i onda voce ili povrce.

Alergija nam je prosla sa 2 godine i sad bez ikakvih problema pije mlijeko, mada nece jogurt (hoce vocni) ni pavlaku, mladi sir.
Ponekad pojede cokolino, jednom u 10 dana.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
11.3.2015 10:36:34   
Isha
Hvala na savjetima. Nadam se i ja da ce alergija proci vremenom.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Frutolino, Rižolino, Keksolino...
8.5.2015 0:32:22   
athyrazolka
Kako su svi pocelo fantazirat u vezi hrane i mnogo cega.. Danas nesmijes apsolutno nista davat nit radit bebi ko da su od putra.. A u vreme nase generacije nije bilo frutolino itd pa su nas hranili svime i svacim pa smo zdravi i zivi. Nemoj dat ovo,ono. apsolutno sam za to da se djetetu makar do 6 mjeseca doji i hrani uobicajnom bebinom hranom..

(odgovor članu Isha)
Neposredna veza do poruke: 133
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *