|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sakupljanje medvjedića
9.5.2010 21:53:08   
frenkoza
zna li iko ima li ove godine te nagradne igre s medvjedicima??? ja ih imam tonu, ostavljala sam od kad sam se porodila, ali nesto ne vidim da ima ove godine???

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: sakupljanje medvjedića
9.5.2010 21:56:53   
DM

IZVORNA PORUKA: frenkoza

zna li iko ima li ove godine te nagradne igre s medvjedicima??? ja ih imam tonu, ostavljala sam od kad sam se porodila, ali nesto ne vidim da ima ove godine???

E od kad i ja sve hoću da pitam-prerast će mi dijete sve igračkeuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: sakupljanje medvjedića
9.5.2010 21:59:03   
R&T@
Ja mislim da nema ove godine...

Bilo je 2007. i 2009. pa mozda bude 2011. user posted image



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: sakupljanje medvjedića
9.5.2010 22:02:39   
frenkoza
ne kontam onda zasto ih ima na pakovanju ako nema nagradne igre.... pihh.... imamo mi tih bodova more.... ako nekad pocne ima da u startu osvojimo glavnu nagradu user posted image

_____________________________

"Postoji trenutak u zivotu zene u kome je svaka suza zlatna,trenutak kad sunce obasja dusu i nestane mraka.Trenutak kada znamo da mozemo,da smo istovremeno i nezne i jake,kad ugledamo dva oka najmilija,Trenutak kada postanemo majke"
10.11.2009.
30.0

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: sakupljanje medvjedića
20.10.2010 14:20:50   
marelica9
nema vise ni na pakovanjima...
znaci gotovo sakupljanje medvjedica....

(odgovor članu frenkoza)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: sakupljanje medvjedića
19.11.2010 8:16:29   
tap3ah
kako nema .... na našem pampersu ima meda?

_____________________________

:) ..... šprinc je stigao ........... :)

(odgovor članu marelica9)
Neposredna veza do poruke: 206
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *