|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Plocice u kuhinji
12.8.2012 22:31:02   
ksena
Zene drage treba da stavljam plocice u kuhinju. Uredjujemo potkrovlje i treba da odaberem boju plocica u kuhinji. Sutra dolazi keramicar, a ja jos nista nisam smislila user posted image . Dakle, jako su mi se svidjele zidne plocice boje izmedju naradndzaste i zute, ali su podne plocice koje idu uz ove zidne grooozne. Totalno su druge boje i uopste mi se ne svidjaju. Ali su mi se jako svidjele podne plocice, boja izmedju crvene i bordo (ove podne nemaju veze sa ovim zidnimuser posted image ).
Sta mislite kako bi bilo da na pod stavim te crvene a na zid te zute? Da li ste negdje vidjeli takvu kombinaciju, kako vam se cini?


_____________________________

Nije srećan onaj ko ima šta želi, već onaj koji ne želi ono što nema.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Plocice u kuhinji
12.8.2012 22:35:19   
anidla

IZVORNA PORUKA: ksena

Zene drage treba da stavljam plocice u kuhinju. Uredjujemo potkrovlje i treba da odaberem boju plocica u kuhinji. Sutra dolazi keramicar, a ja jos nista nisam smislila user posted image . Dakle, jako su mi se svidjele zidne plocice boje izmedju naradndzaste i zute, ali su podne plocice koje idu uz ove zidne grooozne. Totalno su druge boje i uopste mi se ne svidjaju. Ali su mi se jako svidjele podne plocice, boja izmedju crvene i bordo (ove podne nemaju veze sa ovim zidnimuser posted image ).
Sta mislite kako bi bilo da na pod stavim te crvene a na zid te zute? Da li ste negdje vidjeli takvu kombinaciju, kako vam se cini?



meni ne ide ta kombinacija....ne mogu ni da je zamislim....

meni bi te boje brzo dasadile...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu ksena)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Plocice u kuhinji
12.8.2012 22:44:33   
nanika
Mislim da ti ta kombinacija i nije nesto

_____________________________

Curica 2006
Dečko 2009

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Plocice u kuhinji
12.8.2012 23:09:49   
smajli80

IZVORNA PORUKA: ksena

Zene drage treba da stavljam plocice u kuhinju. Uredjujemo potkrovlje i treba da odaberem boju plocica u kuhinji. Sutra dolazi keramicar, a ja jos nista nisam smislila user posted image . Dakle, jako su mi se svidjele zidne plocice boje izmedju naradndzaste i zute, ali su podne plocice koje idu uz ove zidne grooozne. Totalno su druge boje i uopste mi se ne svidjaju. Ali su mi se jako svidjele podne plocice, boja izmedju crvene i bordo (ove podne nemaju veze sa ovim zidnimuser posted image ).
Sta mislite kako bi bilo da na pod stavim te crvene a na zid te zute? Da li ste negdje vidjeli takvu kombinaciju, kako vam se cini?



A što ne bi pokušala sa bjelim i staviš npr.svaku 5. bjelu sa crvenim uzokrkom da malo razbiješ monotoniju.
Meni se čini onako zgodna kombinacijauser posted image


_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu ksena)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Plocice u kuhinji
12.8.2012 23:16:43   
Skvo RR
Kupi te podne, neka ti postavi keramicar i uzmi jednu i pogledaj u odgovarajucoj nijansi stakleni panel umjesto zidnih plocica....To ti postave oni kod kojih ga i kupis.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu ksena)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Plocice u kuhinji
12.8.2012 23:53:41   
ksena
Joj zene, ja sam izgleda slijepa za boje user posted image . Muz i mama kazu da te zidne nisu ni zute ni narandzaste vec oker. Sta da radim, na mom spektru boje oker je izmedju zute i narandzaste user posted image . Staklo sada ne mogu stavljati jer necu uskoro kupovati kuhinju ( ceka bolje dane) a rekli su mi da kad uradim kuhinju mogu preko ovih plocica staviti staklo.
Dakle, oker i crvena- bordo kombinacija kako vam se cini?


_____________________________

Nije srećan onaj ko ima šta želi, već onaj koji ne želi ono što nema.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *